Postępowanie zakończone 2026-07-23
Budowa kanalizacji sanitarnej w rejonie ul. Radosnej w Kozach
GMINA KOZY
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00328417
- Zamawiający
- GMINA KOZY
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-23
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-07
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Zał. nr 3a do SWZ-Przedmiar robót.xlsx
- STWiOR Zał. nr 3b do SWZ- Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót STWiORB.pdf
- SWZ SWZ ZP.271.1.11.2026.pdf
- Formularz Zał. nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU.pdf
- Inny Zał. nr 1a do SWZ-Kosztorys ofertowy.xlsx
- Inny Zał. nr 2a do SWZ- Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu podmiot udostepniający zasoby.docx
- Inny Zał. nr 2b do SWZ - Zobowiązanie.docx
- Inny Zał. nr 2 do SWZ - Ośwaidczenie niepodleganiu wykluczeniu Wykonawca.docx
- Inny Zał. nr 3c do SWZ- Dokumentacja projektowa.7z
- Inny Zał nr 3 do SWZ. OPZ.pdf
- Inny Zał. nr 4 do SWZ.PPU.07.07.2026.pdf
- Projekt Zał. nr 3c do SWZ- Dokumentacja projektowa/PB-inw.zieleni.pdf
- Projekt Zał. nr 3c do SWZ- Dokumentacja projektowa/Tom II PB/zawartość TOM II - 2.pdf
- Projekt Zał. nr 3c do SWZ- Dokumentacja projektowa/Tom I PB/PB Opis techniczny.pdf
- Projekt Zał. nr 3c do SWZ- Dokumentacja projektowa/TOM I PW_pdf/Opis PW.pdf
- Inny Zał. nr 3c do SWZ- Dokumentacja projektowa/Tom II PB/rys 3.10.pdf
- Inny Zał. nr 3c do SWZ- Dokumentacja projektowa/Tom II PB/rys 3.37.pdf
- Inny Zał. nr 3c do SWZ- Dokumentacja projektowa/Tom II PB/Rys. 8.pdf
- Inny Zał. nr 3c do SWZ- Dokumentacja projektowa/Tom II PB/Rys. 9.1.pdf
- Inny Zał. nr 3c do SWZ- Dokumentacja projektowa/Tom II PB/Rys. 9.2.pdf
- Inny Zał. nr 3c do SWZ- Dokumentacja projektowa/Tom II PB/Rys. 9.3.pdf
- Inny Zał. nr 3c do SWZ- Dokumentacja projektowa/Tom II PB/str. tyt. tom II.pdf
- Inny Zał. nr 3c do SWZ- Dokumentacja projektowa/TOM II PW_pdf/rys.10.11_Zabezpieczenie wykopów woda gruntowa.pdf
- Inny Zał. nr 3c do SWZ- Dokumentacja projektowa/TOM II PW_pdf/rys.10.12_Zabezpieczenie wykopów woda gruntowa.pdf
- Inny Zał. nr 3c do SWZ- Dokumentacja projektowa/TOM II PW_pdf/rys.10.13_Zabezpieczenie wykopów liniowych.pdf
- Inny Zał. nr 3c do SWZ- Dokumentacja projektowa/TOM II PW_pdf/rys.11_Odwodnienie wykopów.pdf
- Inny Zał. nr 3c do SWZ- Dokumentacja projektowa/TOM II PW_pdf/rys.12.1_Zabezpieczenie wod. i kanału.pdf
- Inny Zał. nr 3c do SWZ- Dokumentacja projektowa/TOM II PW_pdf/rys.12.2_Zabezpieczenie kabli.pdf
- Inny Zał. nr 3c do SWZ- Dokumentacja projektowa/TOM II PW_pdf/rys.12.3_Zabezpieczenie gaz.pdf
- Inny Zał. nr 3c do SWZ- Dokumentacja projektowa/TOM II PW_pdf/rys.13.1.pdf
- Inny Zał. nr 3c do SWZ- Dokumentacja projektowa/TOM II PW_pdf/rys.13.2.pdf
- Inny Zał. nr 3c do SWZ- Dokumentacja projektowa/TOM II PW_pdf/rys.13.3_Odtworzenia nawierzchni.pdf
- Inny Zał. nr 3c do SWZ- Dokumentacja projektowa/TOM II PW_pdf/rys.9.1_Studnia betonowa 1000-1500.pdf
- Inny Zał. nr 3c do SWZ- Dokumentacja projektowa/TOM II PW_pdf/rys.9.2_Studnia tworzywowa 600.pdf
- Inny Zał. nr 3c do SWZ- Dokumentacja projektowa/TOM II PW_pdf/rys.9.3_Studnia tworzywowa 425.pdf
- Inny Zał. nr 3c do SWZ- Dokumentacja projektowa/TOM II PW_pdf/str. tyt. tom II. proj. wyk.pdf
- Inny Zał. nr 3c do SWZ- Dokumentacja projektowa/Tom I PB/Opis BIOZ - 15.pdf
- Inny Zał. nr 3c do SWZ- Dokumentacja projektowa/Tom I PB/Rys. 1.2.pdf
- Inny Zał. nr 3c do SWZ- Dokumentacja projektowa/Tom I PB/Rys. 2.12.pdf
- Inny Zał. nr 3c do SWZ- Dokumentacja projektowa/Tom I PB/Rys. 2.13.pdf
- Inny Zał. nr 3c do SWZ- Dokumentacja projektowa/Tom I PB/Rys. 2.16.pdf
- Inny Zał. nr 3c do SWZ- Dokumentacja projektowa/Tom I PB/str. tyt. tom I.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP