Postępowanie zakończone 2026-08-24
Budowa Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej oraz Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Zawierciu – etap III
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Zawierciu
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00374312
- Zamawiający
- Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Zawierciu
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Zawiercie, pow. zawierciański, woj. śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-24
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-03
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ Specyfikacja Warunków Zamówienia.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załączniki 2-11 do SWZ.zip
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opiz Przedmiotu Zamówienia.zip
- Wzór umowy Załącznik Nr 8 do SWZ - Wzór umowy.docx
- Formularz Załącznik nr 2 do SWZ - formularz ofertowy.docx
- Inny Załącznik Nr 10 do SWZ - Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.docx
- Inny Załącznik nr 11 do SWZ- oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby.docx
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ- oświadczenie składane na podstawie art. 125 ust. 1 ustawy Pzp.docx
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ- oświadczenie o przynależności lub braku przynależności.docx
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ- wykaz robót budowlanych.docx
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ- wykaz osób.docx
- Inny Załącznik nr 7 do SWZ - Zobowiązanie podmiotu udostępniającego wykonawcy zasoby na potrzeby realizacji zamówienia.docx
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ- oświadczenie wykonawcy o aktualności.docx
- Projekt Architektura/Projekt/0.10 Elewacja Wsch..pdf
- Projekt Architektura/Projekt/0.11 Elewacja Wsch2.pdf
- Projekt Architektura/Projekt/0.12 Elewacja Zach.pdf
- Projekt Architektura/Projekt/0.13 Elewacja Zach2.pdf
- Projekt Architektura/Projekt/0.14 Elewacja Zach3.pdf
- Projekt Architektura/Projekt/0.15 Zestawienie okien.pdf
- Projekt Architektura/Projekt/0.16 Zestawienie drzwi.pdf
- Projekt Architektura/Projekt/0.17 Zestawienie bram przemysłowych.pdf
- Projekt Architektura/Projekt/0.18 Zestawienie fasad aluminiowych.pdf
- Projekt Architektura/Projekt/0.19 Rzut wykończenia posadzek_Parter.pdf
- Projekt Architektura/Projekt/0.20 Rzut wykończenia posadzek_Piętro.pdf
- Projekt Architektura/Projekt/0.21 Rzut wykończenia sufitów_Parter.pdf
- Projekt Architektura/Projekt/0.22 Rzut wykończenia sufitów_Piętro.pdf
- Projekt Architektura/Projekt/0.23_Ułożenie okładzin sciennych_pom. 08,09,010.pdf
- Projekt Architektura/Projekt/0.24_Ułożenie okładzin sciennych_pom. 024,025,026.pdf
- Projekt Architektura/Projekt/0.25_Ułożenie okładzin sciennych_pom. 039, 040, 1.6.pdf
- Projekt Architektura/Projekt/0.26_Ułożenie okładzin sciennych_pom. 1.30, 1.31, 1.32.pdf
- Projekt Architektura/Projekt/0.27_Ułożenie okładzin sciennych_pom. 1.10, 1.46, 1.47, 1.48.pdf
- Projekt Architektura/Projekt/0.28_Ułożenie okładzin sciennych_pom. 1.56, 1.58.pdf
- Projekt Architektura/Projekt/0.29 Detal attyki D-02.pdf
- Projekt Architektura/Projekt/0.2 Rzut Parteru.pdf
- Projekt Architektura/Projekt/0.30 Detal attyki zadaszenia D-01.pdf
- Projekt Architektura/Projekt/0.31 Detal ściany zewnętrznej z płytami włókno -cement.pdf
- Projekt Architektura/Projekt/0.32 Detal ściany zewnętrznej z siatką cięto -ciągnioną.pdf
- Projekt Architektura/Projekt/0.33 Detal montażu świetlika dachowego.pdf
- Projekt Architektura/Projekt/0.34 Boisko wielofunkcyjne.pdf
- Projekt Architektura/Projekt/0.35 Piłkochwyt do boiska wielofunkcyjnego.pdf
- Projekt Architektura/Projekt/0.36 Wspinalnia.pdf
- Projekt Architektura/Projekt/0.37 Zbiornik na wody opadowe.pdf
- Projekt Architektura/Projekt/0.38 Wydzielenie PPOŻ_Parter.pdf
- Projekt Architektura/Projekt/0.39 Wydzielenie PPOŻ_Piętro.pdf
- Projekt Architektura/Projekt/0.3 Rzut Piętra.pdf
- Inny Architektura/Projekt/0.4 Rzut dachu.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, wzór umowy, formularz oferty, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, STWiOR.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP