WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-17

Budowa ogrodzonego placu zabaw w ramach zadania pn.: Aktywne place zabaw 2026 w lokalizacji Filia ŻM nr 3 ul. H. Kołłątaja 63, 42-506 Będzin

Miasto Będzin

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00317525
Zamawiający
Miasto Będzin
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Śląskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-17
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-01

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ..pdf
  • SWZ SWZ.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny dokumentacja ŻM 3.7z
  • Inny SWZ.doc
  • Przedmiar dokumentacja ŻM 3/Przedmiar.pdf
  • STWiOR dokumentacja ŻM 3/STWiORB ŻM Grodziec.pdf
  • Inny dokumentacja ŻM 3/IMG_20260518_115213.jpg
  • Inny dokumentacja ŻM 3/IMG_20260518_115222.jpg
  • Inny dokumentacja ŻM 3/IMG_20260518_115225.jpg
  • Inny dokumentacja ŻM 3/IMG_20260518_115239.jpg
  • Inny dokumentacja ŻM 3/IMG_20260518_115958.jpg
  • Inny dokumentacja ŻM 3/IMG_20260518_120020.jpg
  • Inny dokumentacja ŻM 3/IMG_20260518_120023.jpg
  • Inny dokumentacja ŻM 3/KT komplet Grodziec.pdf
  • Inny dokumentacja ŻM 3/plac zabaw Grodziec TXT.pdf
  • Inny dokumentacja ŻM 3/RYS Z-01.pdf
  • Inny dokumentacja ŻM 3/RYS Z-02.pdf
  • Inny dokumentacja ŻM 3/Thumbs.db

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, SWZ, ogłoszenie, przedmiar, STWiOR.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Miasto Będzin