Postępowanie zakończone 2026-06-19
Budowa siłowni plenerowej wraz z torem przeszkód i strefą gier – „SZPILPLAC - aktywność po naszymu! Siłownia, tor przeszkód i moc sportowego ducha przy SP 30, klupmy gole przy naszyj szkole”
MIASTO RUDA ŚLĄSKA
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00273012
- Zamawiający
- MIASTO RUDA ŚLĄSKA
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-19
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-02
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Zap. nr 2 +odpowiedź.pdf
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu nr 2026_BZP 00273012_01.pdf
- Inny informacja z otwarcia ofert.pdf
- Inny kwota jaką Zamwiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.pdf
- Inny SWZ wraz z załącznikami.zip
- Inny Zap. nr 1 +odpowiedź.pdf
- Przedmiar SWZ wraz z załącznikami/SWZ - zał. 4.1. Dokumentacja techniczna/PRZEDMIAR.pdf
- Projekt SWZ wraz z załącznikami/SWZ - zał. 4.1. Dokumentacja techniczna/PB/SZPILPLAC SP30 Chryzantem - OPIS - PZT PAB PT - OzN.docx
- Projekt SWZ wraz z załącznikami/SWZ - zał. 4.1. Dokumentacja techniczna/PB/SZPILPLAC SP30 Chryzantem - PB CALOSC.pdf
- STWiOR SWZ wraz z załącznikami/SWZ - zał. 4.1. Dokumentacja techniczna/STWIORB/STWIORB.docx
- STWiOR SWZ wraz z załącznikami/SWZ - zał. 4.1. Dokumentacja techniczna/STWIORB/STWIORB.pdf
- SWZ SWZ wraz z załącznikami/SWZ - tryb podstawowy, z możliwością negocjacji.docx
- Formularz SWZ wraz z załącznikami/SWZ - zał 1 formularz oferty.docx
- Inny SWZ wraz z załącznikami/SWZ - zał 2 oświadczenie wykonawcy.docx
- Inny SWZ wraz z załącznikami/SWZ - zał 3 oświadczenie podmiotu.docx
- Inny SWZ wraz z załącznikami/SWZ - zał. 4.1. Dokumentacja techniczna/PB/RYSUNKI_ELEMENTY WYPOSAZENIA/biegacz 600C1D38.jpg
- Inny SWZ wraz z załącznikami/SWZ - zał. 4.1. Dokumentacja techniczna/PB/RYSUNKI_ELEMENTY WYPOSAZENIA/drabinka_ozn D8D9FA88.jpg
- Inny SWZ wraz z załącznikami/SWZ - zał. 4.1. Dokumentacja techniczna/PB/RYSUNKI_ELEMENTY WYPOSAZENIA/k - KOSZ NA SMIECI 40L D7807774.jpg
- Inny SWZ wraz z załącznikami/SWZ - zał. 4.1. Dokumentacja techniczna/PB/RYSUNKI_ELEMENTY WYPOSAZENIA/kola_tai_chi 335B4DA8.jpg
- Inny SWZ wraz z załącznikami/SWZ - zał. 4.1. Dokumentacja techniczna/PB/RYSUNKI_ELEMENTY WYPOSAZENIA/lawka 67521FF1.jpg
- Inny SWZ wraz z załącznikami/SWZ - zał. 4.1. Dokumentacja techniczna/PB/RYSUNKI_ELEMENTY WYPOSAZENIA/lawka_mlodziezowa E527D776.jpg
- Inny SWZ wraz z załącznikami/SWZ - zał. 4.1. Dokumentacja techniczna/PB/RYSUNKI_ELEMENTY WYPOSAZENIA/lawo_stol ECA9AFC8.jpg
- Inny SWZ wraz z załącznikami/SWZ - zał. 4.1. Dokumentacja techniczna/PB/RYSUNKI_ELEMENTY WYPOSAZENIA/motyl 0C931FDB.jpg
- Inny SWZ wraz z załącznikami/SWZ - zał. 4.1. Dokumentacja techniczna/PB/RYSUNKI_ELEMENTY WYPOSAZENIA/orbitrek 5D659C35.jpg
- Inny SWZ wraz z załącznikami/SWZ - zał. 4.1. Dokumentacja techniczna/PB/RYSUNKI_ELEMENTY WYPOSAZENIA/pilkarzyki FCD72BCB.jpg
- Inny SWZ wraz z załącznikami/SWZ - zał. 4.1. Dokumentacja techniczna/PB/RYSUNKI_ELEMENTY WYPOSAZENIA/podium 46FEA235.jpg
- Inny SWZ wraz z załącznikami/SWZ - zał. 4.1. Dokumentacja techniczna/PB/RYSUNKI_ELEMENTY WYPOSAZENIA/regulamin 1F6AA70B.jpg
- Inny SWZ wraz z załącznikami/SWZ - zał. 4.1. Dokumentacja techniczna/PB/RYSUNKI_ELEMENTY WYPOSAZENIA/regulamin-placu-zabaw-podwojny-9098-9099_01 3D6CB852.jpg
- Inny SWZ wraz z załącznikami/SWZ - zał. 4.1. Dokumentacja techniczna/PB/RYSUNKI_ELEMENTY WYPOSAZENIA/rowerek 81BC277C.jpg
- Inny SWZ wraz z załącznikami/SWZ - zał. 4.1. Dokumentacja techniczna/PB/RYSUNKI_ELEMENTY WYPOSAZENIA/stepper 3A50F516.jpg
- Inny SWZ wraz z załącznikami/SWZ - zał. 4.1. Dokumentacja techniczna/PB/RYSUNKI_ELEMENTY WYPOSAZENIA/stopnie_skosne F357BB2F.jpg
- Inny SWZ wraz z załącznikami/SWZ - zał. 4.1. Dokumentacja techniczna/PB/RYSUNKI_ELEMENTY WYPOSAZENIA/Street_Workout 0A115036.jpg
- Inny SWZ wraz z załącznikami/SWZ - zał. 4.1. Dokumentacja techniczna/PB/RYSUNKI_ELEMENTY WYPOSAZENIA/tablica 5305ACAC.jpg
- Inny SWZ wraz z załącznikami/SWZ - zał. 4.1. Dokumentacja techniczna/PB/RYSUNKI_ELEMENTY WYPOSAZENIA/tablica_hasla A5207335.jpg
- Inny SWZ wraz z załącznikami/SWZ - zał. 4.1. Dokumentacja techniczna/PB/RYSUNKI_ELEMENTY WYPOSAZENIA/tenis_stol AE87B2E7.jpg
- Inny SWZ wraz z załącznikami/SWZ - zał. 4.1. Dokumentacja techniczna/PB/RYSUNKI_ELEMENTY WYPOSAZENIA/totem A2808310.jpg
- Inny SWZ wraz z załącznikami/SWZ - zał. 4.1. Dokumentacja techniczna/PB/RYSUNKI_ELEMENTY WYPOSAZENIA/wahadlo D756B08F.jpg
- Inny SWZ wraz z załącznikami/SWZ - zał. 4.1. Dokumentacja techniczna/PB/RYSUNKI_ELEMENTY WYPOSAZENIA/Wiata DED4C15B.jpg
- Inny SWZ wraz z załącznikami/SWZ - zał. 4.1. Dokumentacja techniczna/PB/RYSUNKI_ELEMENTY WYPOSAZENIA/wieszak A082D271.jpg
- Inny SWZ wraz z załącznikami/SWZ - zał. 4.1. Dokumentacja techniczna/PB/RYSUNKI_ELEMENTY WYPOSAZENIA/wioslarz AFD589B1.jpg
- Inny SWZ wraz z załącznikami/SWZ - zał. 4.1. Dokumentacja techniczna/PB/RYSUNKI_ELEMENTY WYPOSAZENIA/Wklejony obrazek #3 CB322ABF.png
- Inny SWZ wraz z załącznikami/SWZ - zał. 4.1. Dokumentacja techniczna/PB/RYSUNKI_ELEMENTY WYPOSAZENIA/wyciskanie_siedzac A4CC6C2D.jpg
- Inny SWZ wraz z załącznikami/SWZ - zał. 4.1. Dokumentacja techniczna/PB/RYSUNKI_ELEMENTY WYPOSAZENIA/ZTP-27 OCR KIDS 3 AEEF447C.png
- Inny SWZ wraz z załącznikami/SWZ - zał. 4.1. Dokumentacja techniczna/PB/SZPILPLAC - SP30 - Chryzantem - RYSUNKI.pdf
- Inny SWZ wraz z załącznikami/SWZ - zał 4 OPZ.docx
- Inny SWZ wraz z załącznikami/SWZ - zał 5 PPU.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: MIASTO RUDA ŚLĄSKA
- Modernizacja i stworzenie nowej przestrzeni rekreacyjnej dla dzieci i dorosłych na obiekcie Burloch Arena przy ul. Bytomskiej w Rudzie Śląskiej – Orzegowie
- Rozbudowa ulicy Piwnej w Rudzie Śląskiej - opracowanie dokumentacji projektowej wraz z prowadzeniem nadzoru autorskiego
- Opracowanie dokumentacji projektowej połączenia drogowego z ciągami pieszymi ulic Lipa-Lipińska na granicy z Miastem Świętochłowice. Budowa brakującego fragmentu chodnika w ciągu ul. Lipa.
- Modernizacja małej architektury znajdującej się przy Szkole Podstawowej nr 2 na alei pieszo-rowerowej w Bykowinie i jej otoczeniu. Murki kultowe jak nowe.
- Remonty bieżące dróg na terenie miasta Ruda Śląska - drogi gminne - Nowy Bytom, Czarny Las