WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-10

Budowa wiaty parkingowej typu „carport” z mikroinstalacją fotowoltaiczną na parkingu przy Hali Widowiskowo-Sportowej w Cieszynie

GMINA CIESZYN reprezentowana przez Burmistrza Miasta Cieszyna

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00308490
Zamawiający
GMINA CIESZYN reprezentowana przez Burmistrza Miasta Cieszyna
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Śląskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-10
Termin realizacji
Data publikacji
2026-06-25

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ załącznik nr 3 do SWZ - oświadczenie wykonawców (art. 117).docx
  • Wzór umowy załącznik nr 5 do SWZ - wzór umowy.pdf
  • Formularz załącznik nr 1 do SWZ - formularz oferty.docx
  • Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny załącznik nr 4 do SWZ - zobowiązanie do udostępnienia zasobów.docx
  • Inny SWZ.pdf
  • Inny załącznik nr 2 do SWZ - oświadczenie w trybie art. 125 uPzp.docx
  • Inny załącznik nr 6 do SWZ - dokumentacja projektowa.zip
  • Przedmiar HWS CARPORT/03 PRZEDMIARY/Elektryczna/Przedmiar cz. elektryczna.pdf
  • Projekt HWS CARPORT/02 PROJEKT TECHNICZNY (WYKONAWCZY)/Elektryczna/Wersja PDF/2023-CN-02_PT_E-05_Schemat ukł.pom..pdf
  • Projekt HWS CARPORT/02 PROJEKT TECHNICZNY (WYKONAWCZY)/Elektryczna/Wersja PDF/2023-CN-02_PT_E-06_Plan instalacji elektrycznych zewnętrznych.pdf
  • Projekt HWS CARPORT/02 PROJEKT TECHNICZNY (WYKONAWCZY)/Elektryczna/Wersja PDF/2023-CN-02_PT_E-07 CARPORT_RZUTY.pdf
  • Projekt HWS CARPORT/02 PROJEKT TECHNICZNY (WYKONAWCZY)/Elektryczna/Wersja PDF/2023-CN-02_PT_E-08 CARPORT_PRZEKROJE popr.pdf
  • Projekt HWS CARPORT/02 PROJEKT TECHNICZNY (WYKONAWCZY)/Elektryczna/Wersja PDF/2023-CN-02_PT_E-09-11 Budynek Hali-Antresola popr.pdf
  • Projekt HWS CARPORT/02 PROJEKT TECHNICZNY (WYKONAWCZY)/Elektryczna/Wersja PDF/2023-CN-02_PT_E-09-11 Budynek Hali-Parter.pdf
  • Projekt HWS CARPORT/02 PROJEKT TECHNICZNY (WYKONAWCZY)/Elektryczna/Wersja PDF/2023-CN-02_PT_E-12 Elewacje rozdzielnic RPV1, RDC1, RDC2 popr.pdf
  • Projekt HWS CARPORT/02 PROJEKT TECHNICZNY (WYKONAWCZY)/Elektryczna/Wersja PDF/2023-CN-02_PT_E_OPIS popr.pdf
  • Projekt HWS CARPORT/02 PROJEKT TECHNICZNY (WYKONAWCZY)/Konstrukcyjno-budowlana/Wersja PDF/01.1_OPIS_PT(W) korekta.pdf
  • Projekt HWS CARPORT/02 PROJEKT TECHNICZNY (WYKONAWCZY)/Konstrukcyjno-budowlana/Wersja PDF/PT(W)-K-WT-01_(CZ-B).pdf
  • Projekt HWS CARPORT/02 PROJEKT TECHNICZNY (WYKONAWCZY)/Konstrukcyjno-budowlana/Wersja PDF/PT(W)-K-WT-02_(CZ-B).pdf
  • Projekt HWS CARPORT/02 PROJEKT TECHNICZNY (WYKONAWCZY)/Konstrukcyjno-budowlana/Wersja PDF/PT(W)-K-WT-03_(CZ-B).pdf
  • Projekt HWS CARPORT/02 PROJEKT TECHNICZNY (WYKONAWCZY)/Konstrukcyjno-budowlana/Wersja PDF/PT(W)-K-WT-04_(CZ-B).pdf
  • Projekt HWS CARPORT/02 PROJEKT TECHNICZNY (WYKONAWCZY)/Konstrukcyjno-budowlana/Wersja PDF/PT(W)-K-WT-05_(CZ-B).pdf
  • Projekt HWS CARPORT/02 PROJEKT TECHNICZNY (WYKONAWCZY)/Konstrukcyjno-budowlana/Wersja PDF/PT(W)-K-WT-06_(CZ-B).pdf
  • Projekt HWS CARPORT/02 PROJEKT TECHNICZNY (WYKONAWCZY)/Konstrukcyjno-budowlana/Wersja PDF/PT(W)-K-WT-07_(CZ-B).pdf
  • Projekt HWS CARPORT/Errata HWS_Carport ver projekt elektryczny.docx
  • STWiOR HWS CARPORT/04 STWiORB/Elektryczna/2023-CN-02_PT_E_STWiORB.pdf
  • Inny HWS CARPORT/01 PZT + PAB/Wersja PDF skany/I PZT, II P A-B.pdf
  • Inny HWS CARPORT/01 PZT + PAB/Wersja PDF skany/PAB 01 Wiata parkingowa.jpg
  • Inny HWS CARPORT/01 PZT + PAB/Wersja PDF skany/Pozwolenie na budowę.pdf
  • Inny HWS CARPORT/01 PZT + PAB/Wersja PDF skany/rys. nr PZT 1.pdf
  • Inny HWS CARPORT/02 PROJEKT TECHNICZNY (WYKONAWCZY)/Elektryczna/Wersja PDF/2023-CN-02_PT_E-01_Schemat główny popr.pdf
  • Inny HWS CARPORT/02 PROJEKT TECHNICZNY (WYKONAWCZY)/Elektryczna/Wersja PDF/2023-CN-02_PT_E-02_Schemat instalacji fotowoltaicznej popr.pdf
  • Inny HWS CARPORT/02 PROJEKT TECHNICZNY (WYKONAWCZY)/Elektryczna/Wersja PDF/2023-CN-02_PT_E-03_Schemat uREG.pdf
  • Inny HWS CARPORT/02 PROJEKT TECHNICZNY (WYKONAWCZY)/Elektryczna/Wersja PDF/2023-CN-02_PT_E-04_uREG - sygnały.pdf
  • Inny HWS CARPORT/02 PROJEKT TECHNICZNY (WYKONAWCZY)/Elektryczna/Wersja PDF/2023-CN-02_PT_E-14_Schemat do SCADA TD popr.pdf
  • Inny HWS CARPORT/02 PROJEKT TECHNICZNY (WYKONAWCZY)/Konstrukcyjno-budowlana/Wersja PDF/02.2_zestawienie_uporządkowane_wiata.pdf
  • Inny HWS CARPORT/02 PROJEKT TECHNICZNY (WYKONAWCZY)/Konstrukcyjno-budowlana/Wersja PDF/02.3_lista_śrub_wiata.pdf
  • Inny HWS CARPORT/02 PROJEKT TECHNICZNY (WYKONAWCZY)/Konstrukcyjno-budowlana/Wersja PDF/05_Opinia Cieszyn.pdf
  • Inny HWS CARPORT/02 PROJEKT TECHNICZNY (WYKONAWCZY)/Konstrukcyjno-budowlana/Wersja PDF/4.3_SW_uprawnienia.PDF
  • Inny HWS CARPORT/02 PROJEKT TECHNICZNY (WYKONAWCZY)/Konstrukcyjno-budowlana/Wersja PDF/4.4_SW_2022-2023 IZBA.pdf
  • Inny HWS CARPORT/02 PROJEKT TECHNICZNY (WYKONAWCZY)/Konstrukcyjno-budowlana/Wersja PDF/4.5_Daniel Koźlik uprawnienia.pdf
  • Inny HWS CARPORT/02 PROJEKT TECHNICZNY (WYKONAWCZY)/Konstrukcyjno-budowlana/Wersja PDF/4.6_Daniel Koźlik Izba 2022.pdf
  • Inny HWS CARPORT/01 PZT + PAB/Wersja PDF skany/PAB 01 Wiata parkingowa.pdf
  • Inny HWS CARPORT/04 STWiORB/Konstrukcyjno-budowlana/2023-CN-02_STWIORB_k-b.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: GMINA CIESZYN reprezentowana przez Burmistrza Miasta Cieszyna