Postępowanie zakończone 2026-08-18
Budowa windy w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 przy ul. Mieszka I w Dąbrowie Górniczej
Gmina Dąbrowa Górnicza
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00372029
- Zamawiający
- Gmina Dąbrowa Górnicza
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Dąbrowa Górnicza, pow. Dąbrowa Górnicza, woj. śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 6 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-18
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-31
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.docx
- Wzór umowy Załącznik nr 5 do SWZ_ Projekt umowy .docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załacznik nr 7 do SWZ_ Dokumentacja techniczna.zip
- Przedmiar winda dokumentacja WZP/4_PR/Przedmiar_Szyb windy ZSP 2 w Dąbrowie Górniczej_budowlanka_rev1.pdf
- Przedmiar winda dokumentacja WZP/4_PR/Przedmiar_Szyb windy ZSP 2 w Dąbrowie Górniczej_elektryka.pdf
- Projekt winda dokumentacja WZP/1_PB/1_Projekt Zagospodarowania Terenu (PZT)/1_Opis/PDF/PZT_ZSPnr2_Opis_r1.pdf
- Projekt winda dokumentacja WZP/1_PB/1_Projekt Zagospodarowania Terenu (PZT)/1_Opis/PDF/PZT_ZSPnr2_Str Tyt_r1.pdf
- Projekt winda dokumentacja WZP/1_PB/1_Projekt Zagospodarowania Terenu (PZT)/2_Załączniki/Zał.3.1-3.2_PZT_ZSPnr2_UPR+IZBY.pdf
- Projekt winda dokumentacja WZP/1_PB/1_Projekt Zagospodarowania Terenu (PZT)/2_Załączniki/Zał.3.3_PZT_ZSPnr2_OŚW_r1.pdf
- Projekt winda dokumentacja WZP/1_PB/2_Projekt Architektoniczno-Budowlany (PAB)/1_Opis/PDF/PAB_ZSPnr2_Opis_r1.pdf
- Projekt winda dokumentacja WZP/1_PB/2_Projekt Architektoniczno-Budowlany (PAB)/1_Opis/PDF/PAB_ZSPnr2_Str Tyt_r1.pdf
- Projekt winda dokumentacja WZP/1_PB/2_Projekt Architektoniczno-Budowlany (PAB)/2_Załączniki/Zał.2.1_PAB_ZSPnr2_OŚW_r1.pdf
- Projekt winda dokumentacja WZP/1_PB/2_Projekt Architektoniczno-Budowlany (PAB)/3_Rysunki/PDF/PAB_A-01_PIWNICA.pdf
- Projekt winda dokumentacja WZP/1_PB/2_Projekt Architektoniczno-Budowlany (PAB)/3_Rysunki/PDF/PAB_A-02_r1_PARTER.pdf
- Projekt winda dokumentacja WZP/1_PB/2_Projekt Architektoniczno-Budowlany (PAB)/3_Rysunki/PDF/PAB_A-03_1 PIĘTRO.pdf
- Projekt winda dokumentacja WZP/1_PB/2_Projekt Architektoniczno-Budowlany (PAB)/3_Rysunki/PDF/PAB_A-04_2 PIĘTRO.pdf
- Projekt winda dokumentacja WZP/1_PB/2_Projekt Architektoniczno-Budowlany (PAB)/3_Rysunki/PDF/PAB_A-05_DACH.pdf
- Projekt winda dokumentacja WZP/1_PB/2_Projekt Architektoniczno-Budowlany (PAB)/3_Rysunki/PDF/PAB_A-06_r1_PRZEKROJ.pdf
- Projekt winda dokumentacja WZP/1_PB/2_Projekt Architektoniczno-Budowlany (PAB)/3_Rysunki/PDF/PAB_A-07_ELEWACJE.pdf
- Projekt winda dokumentacja WZP/1_PB/2_Projekt Architektoniczno-Budowlany (PAB)/3_Rysunki/PDF/PAB_K-01.pdf
- Projekt winda dokumentacja WZP/1_PB/2_Projekt Architektoniczno-Budowlany (PAB)/3_Rysunki/PDF/PAB_R-01_PIWNICA.pdf
- Projekt winda dokumentacja WZP/1_PB/2_Projekt Architektoniczno-Budowlany (PAB)/3_Rysunki/PDF/PAB_R-02_PARTER.pdf
- Projekt winda dokumentacja WZP/1_PB/2_Projekt Architektoniczno-Budowlany (PAB)/3_Rysunki/PDF/PAB_R-03_1 PIĘTRO.pdf
- Projekt winda dokumentacja WZP/1_PB/2_Projekt Architektoniczno-Budowlany (PAB)/3_Rysunki/PDF/PAB_R-04_2 PIĘTRO.pdf
- Projekt winda dokumentacja WZP/1_PB/2_Projekt Architektoniczno-Budowlany (PAB)/3_Rysunki/PDF/PAB_R-05_DACH.pdf
- Projekt winda dokumentacja WZP/1_PB/2_Projekt Architektoniczno-Budowlany (PAB)/3_Rysunki/PDF/PAB_R-06_PRZEKROJ.pdf
- Projekt winda dokumentacja WZP/1_PB/2_Projekt Architektoniczno-Budowlany (PAB)/3_Rysunki/PDF/PAB_R-07_ELEWACJE.pdf
- Projekt winda dokumentacja WZP/1_PB/3_Załączniki Projektu Budowlanego (ZL)/1_Opis/ZL_ZSPnr2_Opis_Inf BIOZ.pdf
- Projekt winda dokumentacja WZP/2_PT/1_PT_ARCH-KONSTR/1_Opis/PDF/PT-ARCH-KONSTR_ZSPnr2_Opis_r1.pdf
- Projekt winda dokumentacja WZP/2_PT/1_PT_ARCH-KONSTR/1_Opis/PDF/PT-ARCH-KONSTR_ZSPnr2_Str Tyt_r1.pdf
- Projekt winda dokumentacja WZP/2_PT/1_PT_ARCH-KONSTR/2_Załączniki/Zał.3.1_PT-ARCH-KONSTR_ZSPnr2_OŚW_r1.pdf
- Projekt winda dokumentacja WZP/2_PT/1_PT_ARCH-KONSTR/3_Rysunki/PDF/PT_A-01_PIWNICA.pdf
- Projekt winda dokumentacja WZP/2_PT/1_PT_ARCH-KONSTR/3_Rysunki/PDF/PT_A-02_PARTER_r1.pdf
- Projekt winda dokumentacja WZP/2_PT/1_PT_ARCH-KONSTR/3_Rysunki/PDF/PT_A-03_1 PIĘTRO.pdf
- Projekt winda dokumentacja WZP/2_PT/1_PT_ARCH-KONSTR/3_Rysunki/PDF/PT_A-04_2 PIĘTRO.pdf
- Projekt winda dokumentacja WZP/2_PT/1_PT_ARCH-KONSTR/3_Rysunki/PDF/PT_A-05_DACH.pdf
- Projekt winda dokumentacja WZP/2_PT/1_PT_ARCH-KONSTR/3_Rysunki/PDF/PT_A-06_PRZEKROJ_r1.pdf
- Projekt winda dokumentacja WZP/2_PT/1_PT_ARCH-KONSTR/3_Rysunki/PDF/PT_A-07_ELEWACJE.pdf
- Projekt winda dokumentacja WZP/2_PT/1_PT_ARCH-KONSTR/3_Rysunki/PDF/PT_A-08-SZCZEGÓŁ_r1.pdf
- Projekt winda dokumentacja WZP/2_PT/1_PT_ARCH-KONSTR/3_Rysunki/PDF/PT_A-09-BALUSTRADA.pdf
- Projekt winda dokumentacja WZP/2_PT/1_PT_ARCH-KONSTR/3_Rysunki/PDF/PT_A-10-DETAL-A.pdf
- Projekt winda dokumentacja WZP/2_PT/1_PT_ARCH-KONSTR/3_Rysunki/PDF/PT_A-11-DETAL-B-C.pdf
- Projekt winda dokumentacja WZP/2_PT/1_PT_ARCH-KONSTR/3_Rysunki/PDF/PT_A-12-ZEST DRZWI.pdf
- Projekt winda dokumentacja WZP/2_PT/1_PT_ARCH-KONSTR/3_Rysunki/PDF/PT - K-01.pdf
- Projekt winda dokumentacja WZP/2_PT/1_PT_ARCH-KONSTR/3_Rysunki/PDF/PT - K-02.pdf
- Projekt winda dokumentacja WZP/2_PT/1_PT_ARCH-KONSTR/3_Rysunki/PDF/PT - K-03.pdf
- Projekt winda dokumentacja WZP/2_PT/1_PT_ARCH-KONSTR/3_Rysunki/PDF/PT - K-04.pdf
- Projekt winda dokumentacja WZP/2_PT/1_PT_ARCH-KONSTR/3_Rysunki/PDF/PT_R-01_PIWNICA.pdf
- Projekt winda dokumentacja WZP/2_PT/1_PT_ARCH-KONSTR/3_Rysunki/PDF/PT_R-02_PARTER.pdf
- Projekt winda dokumentacja WZP/2_PT/1_PT_ARCH-KONSTR/3_Rysunki/PDF/PT_R-03_1 PIĘTRO.pdf
- Projekt winda dokumentacja WZP/2_PT/1_PT_ARCH-KONSTR/3_Rysunki/PDF/PT_R-04_2 PIĘTRO.pdf
- Projekt winda dokumentacja WZP/2_PT/1_PT_ARCH-KONSTR/3_Rysunki/PDF/PT_R-05_DACH.pdf
- Projekt winda dokumentacja WZP/2_PT/1_PT_ARCH-KONSTR/3_Rysunki/PDF/PT_R-06_PRZEKROJ.pdf
- Projekt winda dokumentacja WZP/2_PT/1_PT_ARCH-KONSTR/3_Rysunki/PDF/PT_R-07_ELEWACJE.pdf
- Projekt winda dokumentacja WZP/2_PT/2_PT_ELEKTR/1_Opis/PDF/PT-IE_ZSPnr2_Opis.pdf
- Projekt winda dokumentacja WZP/2_PT/2_PT_ELEKTR/1_Opis/PDF/PT-IE_ZSPnr2_Str Tyt_r1.pdf
- Projekt winda dokumentacja WZP/2_PT/2_PT_ELEKTR/2_Załączniki/Zał.5.1_PT-IE_ZSPnr2_OŚW_r1.pdf
- Projekt winda dokumentacja WZP/2_PT/2_PT_ELEKTR/3_Rysunki/PDF/E1_Rozdzielnica windy RW.pdf
- Projekt winda dokumentacja WZP/2_PT/2_PT_ELEKTR/3_Rysunki/PDF/E2_r1_Rzut parteru - plan instalacji elektr.pdf
- Projekt winda dokumentacja WZP/2_PT/2_PT_ELEKTR/3_Rysunki/PDF/E3_Rzut 2 piętra - plan instalacji elektr.pdf
- STWiOR winda dokumentacja WZP/3_STWiORB/STWiORB_ZSPnr2.pdf
- Inny winda dokumentacja WZP/1_PB/1_Projekt Zagospodarowania Terenu (PZT)/3_Rysunki/PDF/Z-01_r1_Proj. zagospodarowanie terenu.pdf
- Inny winda dokumentacja WZP/1_PB/3_Załączniki Projektu Budowlanego (ZL)/1_Opis/ZL_ZSPnr2_Str Tyt.pdf
- Inny winda dokumentacja WZP/1_PB/3_Załączniki Projektu Budowlanego (ZL)/2_Załączniki/Zał.1.1_Opinia geotechniczna.pdf
- Inny winda dokumentacja WZP/1_PB/3_Załączniki Projektu Budowlanego (ZL)/2_Załączniki/Zał.1.2_Mapa do celów projektowych.pdf
- Inny winda dokumentacja WZP/2_PT/1_PT_ARCH-KONSTR/1_Opis/PDF/Obliczenia statyczne.pdf
- Inny winda dokumentacja WZP/2_PT/1_PT_ARCH-KONSTR/2_Załączniki/Zał.3.2_PT-ARCH-KONSTR_ZSPnr2_UPR+IZBY.pdf
- Inny winda dokumentacja WZP/2_PT/2_PT_ELEKTR/2_Załączniki/Zał.5.2_H.Watoła_upr+izba_2024.pdf
- Inny winda dokumentacja WZP/decyzje/decyzja o pozwoleniu na budowę.pdf
- Inny winda dokumentacja WZP/decyzje/decyzja zazwalająca usunięcie drzewa.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 6 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Dąbrowa Górnicza
- Budowa obiektów małej architektury w miejscach publicznych w ramach zadań: 1. „Zestaw do Street Workout przy ZSP3” 2. „Zestaw do Street Workout przy ZSP4” 3. „Zestaw do Street Workout (...)
- Utworzenie nowych miejsc parkingowych – w pobliżu lokalu usługowego przy Legionów Polskich 143a
- Remont sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 30 przy ul. Jaworowej 6 w Dąbrowie Górniczej
- Sporządzenie projektów decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu, projektów decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego oraz projektów zmian (...)
- Budowa punktów oświetlenia ulicznego w gminie Dąbrowa Górnicza w 2026 roku