Postępowanie zakończone 2026-06-11
Docieplenie strychu w budynku przy ul. Janasa 6 w Katowicach
KOMUNALNY ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W KATOWICACH
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00258645
- Zamawiający
- KOMUNALNY ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W KATOWICACH
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-11
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-25
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar przedmiar.7z
- Przedmiar przedmiar robót Janasa 6.pdf
- Przedmiar Zmiana treści ogłoszenia.pdf
- Projekt Specyfikacja techniczna strop Janasa 6 nzPOP.pdf
- SWZ SWZ_bez warunków.pdf
- Formularz zal_1_do SWZ_Formularz_oferty_EKK.odt
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Ogłoszenie ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf
- Inny umowa na strone.7z
- Inny wyj SWZ 02_06.pdf
- Inny zal_nr2a_do_SWZ_podzial_obow_konsorcjum.odt
- Inny zal_nr2_do_SWZ_oswiad_wykon.odt
- Inny Zdjęcia Janasa 6 Strych.7z
- Inny Zmiana treści SWZ.pdf
- Przedmiar przedmiar/docieplenie janasa 6 przedmiar pdf.pdf
- Inny przedmiar/janasa 6 docieplenie strych zerowy.ath
- Wzór umowy umowa na strone/260326_Wzor umowy rb PZP_v4 RL_EKK_NRP.pdf
- Inny umowa na strone/Zal_1_prot_koniecz.pdf
- Inny umowa na strone/Zal_2_protokol_koncowy (1).pdf
- Inny umowa na strone/Zal_3_karta_gwaran_ (1).pdf
- Inny Zdjęcia Janasa 6 Strych/IMG_20260415_143156681.jpg
- Inny Zdjęcia Janasa 6 Strych/IMG_20260415_143200112.jpg
- Inny Zdjęcia Janasa 6 Strych/IMG_20260415_143223936_HDR.jpg
- Inny Zdjęcia Janasa 6 Strych/IMG_20260415_143233947_HDR.jpg
- Inny Zdjęcia Janasa 6 Strych/IMG_20260415_143246404.jpg
- Inny Zdjęcia Janasa 6 Strych/IMG_20260415_143258665.jpg
- Inny Zdjęcia Janasa 6 Strych/Thumbs.db
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, SWZ, formularz oferty, ogłoszenie, ogłoszenie, przedmiar, wzór umowy.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: KOMUNALNY ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W KATOWICACH
- Remont mieszkań VI/2026
- Wykonanie robót budowlanych w budynku mieszkalno-użytkowym położonym przy Placu Oddziałów Młodzieży Powstańczej 1 w Katowicach
- Wykonanie etażowej instalacji C.O. w lokalach mieszkalnych zarządzanych przez KZGM w Katowicach II/2026
- Remont mieszkań V/2026
- Kompleksowa modernizacja energetyczna budynków mieszkalnych wielorodzinnych przy ulicy Obrońców Westerplatte 13-13a i 15, 15a, 15b w Katowicach