Postępowanie zakończone 2026-07-06
Dostawa tokenów do rozbudowy infrastruktury Fortinet
Śląski Urząd Wojewódzki
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00304731
- Zamawiający
- Śląski Urząd Wojewódzki
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-06
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-23
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ BAI.272.26.2026_wer. edyt_.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu_08decde5-7266-95e1-4b6e-b7000123fbed.pdf
- Inny SWZ BAI.272.26.2026-sig.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Śląski Urząd Wojewódzki
- Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania „Modernizacja pięciu pionów toalet w budynku Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego przy ul. Jana III Sobieskiego 7 w Częstochowie”.
- Opracowanie dokumentacji projektowej „Remont nawierzchni utwardzonej na dziedzińcu Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach przy ul. Jagiellońskiej 25 wraz z robotami towarzyszącymi".
- MODERNIZACJA AWARYJNEGO OŚWIETLENIA EWAKUACYJNEGO DLA BUDYNKU ŚLĄSKIEGO URZĘDU WOJEWÓDZKIEGO PRZY UL. POWSTAŃCÓW 41A
- Budowa instalacji fotowoltaicznej na budynku Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach przy ul. Jagiellońskiej 25 - II postępowanie
- Opracowanie dokumentacji projektowych dla zadania pn. Budowa budynku magazynowego na nieruchomości w Katowicach przy ul. Powstańców 41a.