WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-06-29

"Modernizacja gospodarki ściekowej na terenie Hotelu Leśnego - roboty budowlane"

Miasto Gliwice

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00287985
Zamawiający
Miasto Gliwice
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Śląskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-06-29
Termin realizacji
Data publikacji
2026-06-12

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ INTERNET.zip
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu PUBLIKACJA.pdf
  • Przedmiar SWZ INTERNET/5. Załącznik nr 5 do SWZ - Dokumentacja projektowa, STWIOR/Dokumentacja na przetarg/958 - Hotel Leśny - PR - szczegółowy.pdf
  • Projekt SWZ INTERNET/5. Załącznik nr 5 do SWZ - Dokumentacja projektowa, STWIOR/Dokumentacja na przetarg/8541_25_PW_Elektryka/opis_elektryka_PW_2025.11.13.pdf
  • STWiOR SWZ INTERNET/5. Załącznik nr 5 do SWZ - Dokumentacja projektowa, STWIOR/Dokumentacja na przetarg/8595_25_STWIORB/958_STWIORB.pdf
  • SWZ SWZ INTERNET/0. SWZ.pdf
  • Wzór umowy SWZ INTERNET/6. Załącznik nr 6 do SWZ - Wzór umowy/6. Załącznik nr 6 do SWZ - Wzor umowy.pdf
  • Formularz SWZ INTERNET/1. Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz oferty.docx
  • Inny SWZ INTERNET/10. Załącznik nr 10 do SWZ - HFR.xlsx
  • Inny SWZ INTERNET/11. Załącznik nr 11 do SWZ - Standardy ochrony drzew.pdf
  • Inny SWZ INTERNET/2. Załącznik nr 2 do SWZ - Oświadczenie wykonawcy.docx
  • Inny SWZ INTERNET/3. Załącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenie o aktualności informacji.doc
  • Inny SWZ INTERNET/4. Załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenie tajemnica przedsiębiorstwa.docx
  • Inny SWZ INTERNET/5. Załącznik nr 5 do SWZ - Dokumentacja projektowa, STWIOR/AB o braku konieczności zgłoszenia.pdf
  • Inny SWZ INTERNET/5. Załącznik nr 5 do SWZ - Dokumentacja projektowa, STWIOR/Dokumentacja na przetarg/8541_25_PW_Elektryka/D2-958-E-000-101-A_PZTv2.pdf
  • Inny SWZ INTERNET/5. Załącznik nr 5 do SWZ - Dokumentacja projektowa, STWIOR/Dokumentacja na przetarg/8541_25_PW_Elektryka/D2-958-E-000-102-A_schemat zasilania.pdf
  • Inny SWZ INTERNET/5. Załącznik nr 5 do SWZ - Dokumentacja projektowa, STWIOR/Dokumentacja na przetarg/8541_25_PW_Elektryka/D2-958-E-000-103-A_elewacja.pdf
  • Inny SWZ INTERNET/5. Załącznik nr 5 do SWZ - Dokumentacja projektowa, STWIOR/Dokumentacja na przetarg/8583_25_PB_Sanitarna/00_Inwentaryzacja_wewnętrzna.pdf
  • Inny SWZ INTERNET/5. Załącznik nr 5 do SWZ - Dokumentacja projektowa, STWIOR/Dokumentacja na przetarg/8583_25_PB_Sanitarna/wersja pdf/00_Zestawienie studni KD.pdf
  • Inny SWZ INTERNET/5. Załącznik nr 5 do SWZ - Dokumentacja projektowa, STWIOR/Dokumentacja na przetarg/8583_25_PB_Sanitarna/wersja pdf/00_Zestawienie studni KS.pdf
  • Inny SWZ INTERNET/5. Załącznik nr 5 do SWZ - Dokumentacja projektowa, STWIOR/Dokumentacja na przetarg/8583_25_PB_Sanitarna/wersja pdf/01_PZT_Opis.pdf
  • Inny SWZ INTERNET/5. Załącznik nr 5 do SWZ - Dokumentacja projektowa, STWIOR/Dokumentacja na przetarg/8583_25_PB_Sanitarna/wersja pdf/02_BIOZ_Opis.pdf
  • Inny SWZ INTERNET/5. Załącznik nr 5 do SWZ - Dokumentacja projektowa, STWIOR/Dokumentacja na przetarg/8583_25_PB_Sanitarna/wersja pdf/03_PT_Opis.pdf
  • Inny SWZ INTERNET/5. Załącznik nr 5 do SWZ - Dokumentacja projektowa, STWIOR/Dokumentacja na przetarg/8583_25_PB_Sanitarna/wersja pdf/D1-958-S-000-100-A_Orientacja.pdf
  • Inny SWZ INTERNET/5. Załącznik nr 5 do SWZ - Dokumentacja projektowa, STWIOR/Dokumentacja na przetarg/8583_25_PB_Sanitarna/wersja pdf/D1-958-S-000-101-A_PZT.pdf
  • Inny SWZ INTERNET/5. Załącznik nr 5 do SWZ - Dokumentacja projektowa, STWIOR/Dokumentacja na przetarg/8583_25_PB_Sanitarna/wersja pdf/D1-958-S-000-102-A_Schemat.pdf
  • Inny SWZ INTERNET/5. Załącznik nr 5 do SWZ - Dokumentacja projektowa, STWIOR/Dokumentacja na przetarg/8583_25_PB_Sanitarna/wersja pdf/D1-958-S-000-201-A_Profil KS.pdf
  • Inny SWZ INTERNET/5. Załącznik nr 5 do SWZ - Dokumentacja projektowa, STWIOR/Dokumentacja na przetarg/8583_25_PB_Sanitarna/wersja pdf/D1-958-S-000-202-A_Profil KD.pdf
  • Inny SWZ INTERNET/5. Załącznik nr 5 do SWZ - Dokumentacja projektowa, STWIOR/Dokumentacja na przetarg/8583_25_PB_Sanitarna/wersja pdf/D1-958-S-000-301-A_Zbiornik retencyjny.pdf
  • Inny SWZ INTERNET/5. Załącznik nr 5 do SWZ - Dokumentacja projektowa, STWIOR/Dokumentacja na przetarg/8583_25_PB_Sanitarna/wersja pdf/D1-958-S-000-302-A_Pompownia P1.pdf
  • Inny SWZ INTERNET/5. Załącznik nr 5 do SWZ - Dokumentacja projektowa, STWIOR/Dokumentacja na przetarg/8583_25_PB_Sanitarna/wersja pdf/D1-958-S-000-303-A_Studnia_rozprężna.pdf
  • Inny SWZ INTERNET/5. Załącznik nr 5 do SWZ - Dokumentacja projektowa, STWIOR/Dokumentacja na przetarg/8583_25_PB_Sanitarna/wersja pdf/D1-958-S-000-304-A_Studnie DN600-1500.pdf
  • Inny SWZ INTERNET/5. Załącznik nr 5 do SWZ - Dokumentacja projektowa, STWIOR/Dokumentacja na przetarg/8583_25_PB_Sanitarna/wersja pdf/D1-958-S-000-305-A_Studnia osadnikowa PE.pdf
  • Inny SWZ INTERNET/5. Załącznik nr 5 do SWZ - Dokumentacja projektowa, STWIOR/Dokumentacja na przetarg/8583_25_PB_Sanitarna/wersja pdf/D1-958-S-000-306-A_Zabezpieczenie TT.pdf
  • Inny SWZ INTERNET/5. Załącznik nr 5 do SWZ - Dokumentacja projektowa, STWIOR/Dokumentacja na przetarg/8583_25_PB_Sanitarna/wersja pdf/D1-958-S-000-307-A_Zabezpieczenie eN.pdf
  • Inny SWZ INTERNET/5. Załącznik nr 5 do SWZ - Dokumentacja projektowa, STWIOR/Dokumentacja na przetarg/8583_25_PB_Sanitarna/Załączniki/Z_01_02_958_PWiK_warunki techniczne_pismo.pdf
  • Inny SWZ INTERNET/5. Załącznik nr 5 do SWZ - Dokumentacja projektowa, STWIOR/Dokumentacja na przetarg/8583_25_PB_Sanitarna/Załączniki/Z_01_02_958_PWiK_warunki techniczne_PZT.pdf
  • Inny SWZ INTERNET/5. Załącznik nr 5 do SWZ - Dokumentacja projektowa, STWIOR/Dokumentacja na przetarg/8583_25_PB_Sanitarna/Załączniki/Z_01_02_958_PWiK_warunki techniczne_WT.pdf
  • Inny SWZ INTERNET/5. Załącznik nr 5 do SWZ - Dokumentacja projektowa, STWIOR/Dokumentacja na przetarg/8583_25_PB_Sanitarna/Załączniki/Z_02_122_mapa_z_projektem.pdf
  • Inny SWZ INTERNET/5. Załącznik nr 5 do SWZ - Dokumentacja projektowa, STWIOR/Dokumentacja na przetarg/8583_25_PB_Sanitarna/Załączniki/Z_02_122_protokol.pdf
  • Inny SWZ INTERNET/5. Załącznik nr 5 do SWZ - Dokumentacja projektowa, STWIOR/Dokumentacja na przetarg/8583_25_PB_Sanitarna/Załączniki/Z_03_wywiad_branzowy_01.pdf
  • Inny SWZ INTERNET/5. Załącznik nr 5 do SWZ - Dokumentacja projektowa, STWIOR/Dokumentacja na przetarg/8583_25_PB_Sanitarna/Załączniki/Z_03_wywiad_branzowy_02.pdf
  • Inny SWZ INTERNET/5. Załącznik nr 5 do SWZ - Dokumentacja projektowa, STWIOR/Dokumentacja na przetarg/8583_25_PB_Sanitarna/Załączniki/Z_04_06_958_PWiK_uzgodnienie projektu.pdf
  • Inny SWZ INTERNET/5. Załącznik nr 5 do SWZ - Dokumentacja projektowa, STWIOR/Dokumentacja na przetarg/8611_26_PW_PON/958_CR_opis.pdf
  • Inny SWZ INTERNET/5. Załącznik nr 5 do SWZ - Dokumentacja projektowa, STWIOR/Dokumentacja na przetarg/8611_26_PW_PON/D2-958-CR-000-101-A.pdf
  • Inny SWZ INTERNET/5. Załącznik nr 5 do SWZ - Dokumentacja projektowa, STWIOR/Dokumentacja na przetarg/Opinia Geotechniczna/OG Gliwice Hotel Leśny.pdf
  • Inny SWZ INTERNET/6. Załącznik nr 6 do SWZ - Wzór umowy/Zalacznik_nr 12_Wzór zabezpieczenia NWU.docx
  • Inny SWZ INTERNET/6. Załącznik nr 6 do SWZ - Wzór umowy/Zalacznik_nr_3_Wzor_dokumentu_gwarancyjnego.docx
  • Inny SWZ INTERNET/6. Załącznik nr 6 do SWZ - Wzór umowy/Zalacznik_nr_4_Wzor_karty_zatwierdzenia_wyrobu_do_.docx
  • Inny SWZ INTERNET/6. Załącznik nr 6 do SWZ - Wzór umowy/Zalacznik_nr_5a_do_umowy.docx
  • Inny SWZ INTERNET/6. Załącznik nr 6 do SWZ - Wzór umowy/Zalacznik_nr_5b_do_umowy.docx
  • Inny SWZ INTERNET/6. Załącznik nr 6 do SWZ - Wzór umowy/Zalacznik_nr_5c_do_umowy.docx
  • Inny SWZ INTERNET/6. Załącznik nr 6 do SWZ - Wzór umowy/Zalacznik_nr_5d_do_umowy.docx
  • Inny SWZ INTERNET/6. Załącznik nr 6 do SWZ - Wzór umowy/Zalacznik_nr_5e_do_umowy.docx
  • Inny SWZ INTERNET/6. Załącznik nr 6 do SWZ - Wzór umowy/Zalacznik_nr_6_Wzor_oswiadczenia_o_zatrudnianiu_o_prace.docx
  • Inny SWZ INTERNET/6. Załącznik nr 6 do SWZ - Wzór umowy/Zalacznik_nr_7_oswiadczenie_zwrot_pelnomocnictwa.docx
  • Inny SWZ INTERNET/6. Załącznik nr 6 do SWZ - Wzór umowy/Załącznik nr 8 do Umowy - RODO_UM_GLIWICE_art. 13.docx
  • Inny SWZ INTERNET/6. Załącznik nr 6 do SWZ - Wzór umowy/Załącznik nr 9 do Umowy - RODO_UM_GLIWICE_art. 14.docx
  • Inny SWZ INTERNET/7. Załącznik nr 7 do SWZ - Wykaz osób.docx
  • Inny SWZ INTERNET/8. Załącznik nr 8 do SWZ - Zobowiązanie podmiotu trzeciego.docx
  • Inny SWZ INTERNET/9. Załącznik nr 9 do SWZ - Wykaz robót budowlanych.docx

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Miasto Gliwice