Postępowanie zakończone 2026-08-31
Modernizacja infrastruktury publicznej w Skrbeńsku
Gmina Godów
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00392803
- Zamawiający
- Gmina Godów
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Skrbeńsko, pow. wodzisławski, woj. śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-31
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-14
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 14-08-2026 SWZ.pdf
- Wzór umowy Załącznik Nr 2.1 do SWZ_ Wzór umowy_IS cz .1.pdf
- Ogłoszenie 14-08-2026 Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik Nr 1.1 do SWZ.7z
- Inny Załącznik Nr 1.2 do SWZ.zip
- Inny Załącznik Nr 2.2 do SWZ_ Wzór umowy_ZZ cz.2.pdf
- Inny Załącznik Nr 3 do SWZ _Wzor-formularza-ofertowego.docx
- Inny Załącznik Nr 4 do SWZ_Wzor-osw-Wykonawcy-na-podst-art-125.docx
- Przedmiar Załącznik Nr 1.1 do SWZ/2. Przedmiar robót.pdf
- Projekt Załącznik Nr 1.1 do SWZ/1. Dokumentacja projektowa.pdf
- STWiOR Załącznik Nr 1.1 do SWZ/3. STWIOR.pdf
- Inny Załącznik Nr 1.1 do SWZ/Wykaz urządzeń Skrbeńsko cz 1.docx
- Przedmiar Załącznik Nr 1.2 do SWZ/13. Przedmiar.pdf
- Projekt Załącznik Nr 1.2 do SWZ/10. INFORMACJA DOTYCZĄCA BEZPIECZEŃSTWA.pdf
- Projekt Załącznik Nr 1.2 do SWZ/1. Dokumentacja projektowa - opis techn..pdf
- STWiOR Załącznik Nr 1.2 do SWZ/12. STWIOR.pdf
- Inny Załącznik Nr 1.2 do SWZ/2. Dokumentacja projektowa - rys. T1.pdf
- Inny Załącznik Nr 1.2 do SWZ/3. Dokumentacja projektowa - rys. T2.pdf
- Inny Załącznik Nr 1.2 do SWZ/4. Dokumentacja projektowa - rys. T3.pdf
- Inny Załącznik Nr 1.2 do SWZ/5. Dokumentacja projektowa - rys. T4.pdf
- Inny Załącznik Nr 1.2 do SWZ/6. Dokumentacja projektowa - rys. T5.pdf
- Inny Załącznik Nr 1.2 do SWZ/7. Dokumentacja projektowa - rys. T6.pdf
- Inny Załącznik Nr 1.2 do SWZ/8. Dokumentacja projektowa - rys. T7.pdf
- Inny Załącznik Nr 1.2 do SWZ/9. Dokumentacja projektowa - rys. T8.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, ogłoszenie, przedmiar, projekt, STWiOR, przedmiar, projekt, projekt, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP