WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-10

Modernizacja sanitariatów w III LO w Jastrzębiu-Zdroju

Miasto Jastrzębie-Zdrój

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00308818
Zamawiający
Miasto Jastrzębie-Zdrój
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Śląskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-10
Termin realizacji
Data publikacji
2026-06-25

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ 2. SWZ - Modernizacja sanitariatów w III LO.pdf
  • Ogłoszenie 1. Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny 3. Edytowalne załączniki - III LO.docx
  • Inny 4. Dokumentacja techniczna - zał. nr 10.zip
  • Przedmiar 4. Dokumentacja techniczna - zał. nr 10/Przedmiary/Przedmiar LO III WC- CZ. BUD..ath
  • Przedmiar 4. Dokumentacja techniczna - zał. nr 10/Przedmiary/Przedmiar LO III WC- CZ. BUD.pdf
  • Przedmiar 4. Dokumentacja techniczna - zał. nr 10/Przedmiary/Przedmiar LOIII WC - inst. elektr..ath
  • Przedmiar 4. Dokumentacja techniczna - zał. nr 10/Przedmiary/Przedmiar LO III WC - inst. elektr..pdf
  • Przedmiar 4. Dokumentacja techniczna - zał. nr 10/Przedmiary/Przedmiar LO III WC - inst. san..ath
  • Przedmiar 4. Dokumentacja techniczna - zał. nr 10/Przedmiary/Przedmiar LO III WC - inst. san.pdf
  • Projekt 4. Dokumentacja techniczna - zał. nr 10/ARCHITEKTURA/Opis III LO Jas.pdf
  • Projekt 4. Dokumentacja techniczna - zał. nr 10/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/ŁAZ_LO_JAS_IE_E_01_Męskie PARTER.pdf
  • Projekt 4. Dokumentacja techniczna - zał. nr 10/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/ŁAZ_LO_JAS_IE_E_02_Męskie 1 PIĘTRO.pdf
  • Projekt 4. Dokumentacja techniczna - zał. nr 10/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/ŁAZ_LO_JAS_IE_E_03_Męskie 2 PIĘTRO.pdf
  • Projekt 4. Dokumentacja techniczna - zał. nr 10/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/ŁAZ_LO_JAS_IE_E_04_Damskie Parter.pdf
  • Projekt 4. Dokumentacja techniczna - zał. nr 10/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/ŁAZ_LO_JAS_IE_E_05_Damskie 1 Piętro.pdf
  • Projekt 4. Dokumentacja techniczna - zał. nr 10/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/ŁAZ_LO_JAS_IE_E_06_Damskie 2 Piętro.pdf
  • Projekt 4. Dokumentacja techniczna - zał. nr 10/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/ŁAZ_LO_JAS_IE_E_07_schemat przyzywowy.pdf
  • Projekt 4. Dokumentacja techniczna - zał. nr 10/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/ŁAZ_LO_JAS_IE_E_08_schemat TB.pdf
  • Projekt 4. Dokumentacja techniczna - zał. nr 10/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/ŁAZ_LO_JAS_IE_OPIS TECHNICZNY.pdf
  • Projekt 4. Dokumentacja techniczna - zał. nr 10/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/ŁAZ_LO_JAS_IE_ST.pdf
  • Projekt 4. Dokumentacja techniczna - zał. nr 10/INSTALACJE SANITARNE/721_Lazienki_PW_01_STY.pdf
  • Projekt 4. Dokumentacja techniczna - zał. nr 10/INSTALACJE SANITARNE/721_Lazienki_PW_02_OTE.pdf
  • Projekt 4. Dokumentacja techniczna - zał. nr 10/INSTALACJE SANITARNE/721_Lazienki_PW_12_STY_ZALACZNIKI.pdf
  • STWiOR 4. Dokumentacja techniczna - zał. nr 10/STWIORB/BUDOWL - STWiORB.pdf
  • STWiOR 4. Dokumentacja techniczna - zał. nr 10/STWIORB/INSTAL. ELEKTR._STWiORB.pdf
  • STWiOR 4. Dokumentacja techniczna - zał. nr 10/STWIORB/INSTAL. SANITAR. STWIORB.pdf
  • STWiOR 4. Dokumentacja techniczna - zał. nr 10/STWIORB/ŁAZ_LO_JAS_IE_ST_STWiORB.pdf
  • Inny 4. Dokumentacja techniczna - zał. nr 10/ARCHITEKTURA/PT 1 Parter WC Męskie.pdf
  • Inny 4. Dokumentacja techniczna - zał. nr 10/ARCHITEKTURA/PT 2 Parter WC Damskie, niepełn..pdf
  • Inny 4. Dokumentacja techniczna - zał. nr 10/ARCHITEKTURA/PT 3 - 1 Piętro WC Męskie.pdf
  • Inny 4. Dokumentacja techniczna - zał. nr 10/ARCHITEKTURA/PT 4 - 1 Piętro WC Damskie, person.pdf
  • Inny 4. Dokumentacja techniczna - zał. nr 10/ARCHITEKTURA/PT 5 - 2 Piętro WC Męskie.pdf
  • Inny 4. Dokumentacja techniczna - zał. nr 10/ARCHITEKTURA/PT 6 - 2 Piętro WC Damskie, person..pdf
  • Inny 4. Dokumentacja techniczna - zał. nr 10/ARCHITEKTURA/PT 7 - Zestaw drzwi.pdf
  • Inny 4. Dokumentacja techniczna - zał. nr 10/ARCHITEKTURA/Zestawienie wyposażenia.pdf
  • Inny 4. Dokumentacja techniczna - zał. nr 10/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/ŁAZ_LO_JAS_IE_ZESTAWIENIE MATERIAŁÓW.pdf
  • Inny 4. Dokumentacja techniczna - zał. nr 10/INSTALACJE SANITARNE/721_Lazienki_PW_03_DOK_NR_01_OSW.pdf
  • Inny 4. Dokumentacja techniczna - zał. nr 10/INSTALACJE SANITARNE/721_Lazienki_PW_04_DOK_NR_02_UPR_RR.pdf
  • Inny 4. Dokumentacja techniczna - zał. nr 10/INSTALACJE SANITARNE/721_Lazienki_PW_05_DOK_NR_03_ZAS_RR.pdf
  • Inny 4. Dokumentacja techniczna - zał. nr 10/INSTALACJE SANITARNE/721_Lazienki_PW_06_IWO_rzuty-S-01.pdf
  • Inny 4. Dokumentacja techniczna - zał. nr 10/INSTALACJE SANITARNE/721_Lazienki_PW_06_IWO_rzuty-S-02.pdf
  • Inny 4. Dokumentacja techniczna - zał. nr 10/INSTALACJE SANITARNE/721_Lazienki_PW_06_IWO_rzuty-S-03.pdf
  • Inny 4. Dokumentacja techniczna - zał. nr 10/INSTALACJE SANITARNE/721_Lazienki_PW_06_IWO_rzuty-S-10.pdf
  • Inny 4. Dokumentacja techniczna - zał. nr 10/INSTALACJE SANITARNE/721_Lazienki_PW_06_IWO_rzuty-S-11.pdf
  • Inny 4. Dokumentacja techniczna - zał. nr 10/INSTALACJE SANITARNE/721_Lazienki_PW_06_IWO_rzuty-S-12.pdf
  • Inny 4. Dokumentacja techniczna - zał. nr 10/INSTALACJE SANITARNE/721_Lazienki_PW_07_IKS_rzuty-S-04.pdf
  • Inny 4. Dokumentacja techniczna - zał. nr 10/INSTALACJE SANITARNE/721_Lazienki_PW_07_IKS_rzuty-S-05.pdf
  • Inny 4. Dokumentacja techniczna - zał. nr 10/INSTALACJE SANITARNE/721_Lazienki_PW_07_IKS_rzuty-S-06.pdf
  • Inny 4. Dokumentacja techniczna - zał. nr 10/INSTALACJE SANITARNE/721_Lazienki_PW_07_IKS_rzuty-S-13.pdf
  • Inny 4. Dokumentacja techniczna - zał. nr 10/INSTALACJE SANITARNE/721_Lazienki_PW_07_IKS_rzuty-S-14.pdf
  • Inny 4. Dokumentacja techniczna - zał. nr 10/INSTALACJE SANITARNE/721_Lazienki_PW_07_IKS_rzuty-S-15.pdf
  • Inny 4. Dokumentacja techniczna - zał. nr 10/INSTALACJE SANITARNE/721_Lazienki_PW_08_ICO_rzuty-S-07.pdf
  • Inny 4. Dokumentacja techniczna - zał. nr 10/INSTALACJE SANITARNE/721_Lazienki_PW_08_ICO_rzuty-S-08.pdf
  • Inny 4. Dokumentacja techniczna - zał. nr 10/INSTALACJE SANITARNE/721_Lazienki_PW_08_ICO_rzuty-S-09.pdf
  • Inny 4. Dokumentacja techniczna - zał. nr 10/INSTALACJE SANITARNE/721_Lazienki_PW_08_ICO_rzuty-S-16.pdf
  • Inny 4. Dokumentacja techniczna - zał. nr 10/INSTALACJE SANITARNE/721_Lazienki_PW_08_ICO_rzuty-S-17.pdf
  • Inny 4. Dokumentacja techniczna - zał. nr 10/INSTALACJE SANITARNE/721_Lazienki_PW_08_ICO_rzuty-S-18.pdf
  • Inny 4. Dokumentacja techniczna - zał. nr 10/INSTALACJE SANITARNE/721_Lazienki_PW_09_IWO_rozw-S-19.pdf
  • Inny 4. Dokumentacja techniczna - zał. nr 10/INSTALACJE SANITARNE/721_Lazienki_PW_10_IKS_rozw-S-20.pdf
  • Inny 4. Dokumentacja techniczna - zał. nr 10/INSTALACJE SANITARNE/721_Lazienki_PW_11_ICO_roz-S-21.pdf
  • Inny 4. Dokumentacja techniczna - zał. nr 10/INSTALACJE SANITARNE/721_Lazienki_PW_13_ZAL_NR_01_ZMA_IWO.pdf
  • Inny 4. Dokumentacja techniczna - zał. nr 10/INSTALACJE SANITARNE/721_Lazienki_PW_14_ZAL_NR_02_ZMA_IKS.pdf
  • Inny 4. Dokumentacja techniczna - zał. nr 10/INSTALACJE SANITARNE/721_Lazienki_PW_15_ZAL_NR_03_ZMA_ICO.pdf
  • Inny 4. Dokumentacja techniczna - zał. nr 10/Mapa PDF.pdf
  • Inny 4. Dokumentacja techniczna - zał. nr 10/Wizualizacje.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Miasto Jastrzębie-Zdrój