Postępowanie zakończone 2026-07-10
Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego nad realizacją inwestycji „Budowa Środowiskowego Domu Samopomocy zapewniającego wsparcie dzienne dla osób z niepełnosprawnościami w Myszkowie”
Powiat Myszkowski reprezentowany przez Zarząd Powiatu w Myszkowie
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00320861
- Zamawiający
- Powiat Myszkowski reprezentowany przez Zarząd Powiatu w Myszkowie
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-10
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-02
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt Decyzja - pozowlenie na budowę -załącznik nr 3.pdf
- Projekt Projekt techniczny - branża elektryczna - załącznik nr 5.zip
- Projekt Projekt techniczny - branża konstrukcyjno architektoniczna - załącznik nr 4.zip
- Projekt Projekt techniczny - branża sanitarna - załącznik nr 6.zip
- Projekt Projekt techniczny - branża sanitarna - załącznik nr 6.zip
- Projekt Projekt zagospodarowania terenu - załącznik nr 2.pdf
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 10 - Projektowane postanowienie umowy.pdf
- Formularz Załącznik Nr 9 - Formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf
- Inny Opinia geotechniczna - załącznik nr 7.zip
- Inny Projekt architektoniczno - budowlany - załącznik nr 1.pdf
- Inny Pytania i wyjaśnienia treści SWZ.pdf
- Inny Warunki przyłączenia - załącznik nr 8.zip
- Inny Załącznik do projektu budowlanego - załącznik nr 1a.pdf
- Inny Załącznik Nr 11- Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków .docx
- Inny Załącznik Nr 12 - Wzór wykazu osób.docx
- Inny Załącznik Nr 13 - Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby wzór.docx
- Inny Załącznik Nr 14 - Wzór oświadczenia dot. grupy kapitałowej.docx
- Inny Zmiana treści SWZ.pdf
- Przedmiar Projekt techniczny - branża sanitarna - załącznik nr 6/Myszkow Sanitarny przedmiar.pdf
- Projekt Projekt techniczny - branża sanitarna - załącznik nr 6/Proj Techn -SANIT-01K.pdf
- STWiOR Projekt techniczny - branża sanitarna - załącznik nr 6/STWIORB sanitarne.pdf
- Inny Projekt techniczny - branża sanitarna - załącznik nr 6/Myszkow KS-Model.pdf
- Inny Projekt techniczny - branża sanitarna - załącznik nr 6/Myszków W-Model.pdf
- Inny Projekt techniczny - branża sanitarna - załącznik nr 6/RZUT OP.pdf
- Inny Projekt techniczny - branża sanitarna - załącznik nr 6/Wentylacja-05K-Model.pdf
- Przedmiar Projekt techniczny - branża konstrukcyjno architektoniczna - załącznik nr 4/Myszków - dom samopomocy v.1.1 PRZEDMIAR.pdf
- Projekt Projekt techniczny - branża konstrukcyjno architektoniczna - załącznik nr 4/OPIS TECHNICZNY PT_2026.04.29.pdf
- Projekt Projekt techniczny - branża konstrukcyjno architektoniczna - załącznik nr 4/PT_20260530.pdf
- STWiOR Projekt techniczny - branża konstrukcyjno architektoniczna - załącznik nr 4/STWIOR.pdf
- Inny Projekt techniczny - branża konstrukcyjno architektoniczna - załącznik nr 4/K-0.pdf
- Inny Projekt techniczny - branża konstrukcyjno architektoniczna - załącznik nr 4/K-10.pdf
- Inny Projekt techniczny - branża konstrukcyjno architektoniczna - załącznik nr 4/K-11.pdf
- Inny Projekt techniczny - branża konstrukcyjno architektoniczna - załącznik nr 4/K-12.pdf
- Inny Projekt techniczny - branża konstrukcyjno architektoniczna - załącznik nr 4/K-13.pdf
- Inny Projekt techniczny - branża konstrukcyjno architektoniczna - załącznik nr 4/K-14.pdf
- Inny Projekt techniczny - branża konstrukcyjno architektoniczna - załącznik nr 4/K-15.pdf
- Inny Projekt techniczny - branża konstrukcyjno architektoniczna - załącznik nr 4/K-16.pdf
- Inny Projekt techniczny - branża konstrukcyjno architektoniczna - załącznik nr 4/K-17.pdf
- Inny Projekt techniczny - branża konstrukcyjno architektoniczna - załącznik nr 4/K-18.pdf
- Inny Projekt techniczny - branża konstrukcyjno architektoniczna - załącznik nr 4/K-19.pdf
- Inny Projekt techniczny - branża konstrukcyjno architektoniczna - załącznik nr 4/K-1.pdf
- Inny Projekt techniczny - branża konstrukcyjno architektoniczna - załącznik nr 4/K-20.pdf
- Inny Projekt techniczny - branża konstrukcyjno architektoniczna - załącznik nr 4/K-21.pdf
- Inny Projekt techniczny - branża konstrukcyjno architektoniczna - załącznik nr 4/K-22.pdf
- Inny Projekt techniczny - branża konstrukcyjno architektoniczna - załącznik nr 4/K-2.pdf
- Inny Projekt techniczny - branża konstrukcyjno architektoniczna - załącznik nr 4/K-3.pdf
- Inny Projekt techniczny - branża konstrukcyjno architektoniczna - załącznik nr 4/K-4.pdf
- Inny Projekt techniczny - branża konstrukcyjno architektoniczna - załącznik nr 4/K-5.pdf
- Inny Projekt techniczny - branża konstrukcyjno architektoniczna - załącznik nr 4/K-6.pdf
- Inny Projekt techniczny - branża konstrukcyjno architektoniczna - załącznik nr 4/K-7.pdf
- Inny Projekt techniczny - branża konstrukcyjno architektoniczna - załącznik nr 4/K-8.pdf
- Inny Projekt techniczny - branża konstrukcyjno architektoniczna - załącznik nr 4/K-9.pdf
- Inny Projekt techniczny - branża konstrukcyjno architektoniczna - załącznik nr 4/karta_uzgodnienia_ppoz_PAB PZT.pdf
- Inny Projekt techniczny - branża konstrukcyjno architektoniczna - załącznik nr 4/karta_uzgodnienia_ppoz_PT.pdf
- Inny Projekt techniczny - branża konstrukcyjno architektoniczna - załącznik nr 4/PROJEKT GEOTECHNICZNY.pdf
- Przedmiar Projekt techniczny - branża elektryczna - załącznik nr 5/PRZEDMIAR ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY W MYSZKOWIE.pdf
- Projekt Projekt techniczny - branża elektryczna - załącznik nr 5/Opis techniczny Dom Samopomocy Myszków PT.pdf
- Projekt Projekt techniczny - branża elektryczna - załącznik nr 5/Strona tytułowa Dom Samopomocy Myszków.pdf
- STWiOR Projekt techniczny - branża elektryczna - załącznik nr 5/STWiOR Dom Samopomocy Myszków.pdf
- Inny Projekt techniczny - branża elektryczna - załącznik nr 5/E-10.pdf
- Inny Projekt techniczny - branża elektryczna - załącznik nr 5/E-11.pdf
- Inny Projekt techniczny - branża elektryczna - załącznik nr 5/E-12.pdf
- Inny Projekt techniczny - branża elektryczna - załącznik nr 5/E-1.pdf
- Inny Projekt techniczny - branża elektryczna - załącznik nr 5/E-2.pdf
- Inny Projekt techniczny - branża elektryczna - załącznik nr 5/E-3.pdf
- Inny Projekt techniczny - branża elektryczna - załącznik nr 5/E-4.pdf
- Inny Projekt techniczny - branża elektryczna - załącznik nr 5/E-5.pdf
- Inny Projekt techniczny - branża elektryczna - załącznik nr 5/E-6.pdf
- Inny Projekt techniczny - branża elektryczna - załącznik nr 5/E-7.pdf
- Inny Projekt techniczny - branża elektryczna - załącznik nr 5/E-8 E-9 PODPIS.pdf
- Inny Projekt techniczny - branża elektryczna - załącznik nr 5/E-8.pdf
- Inny Projekt techniczny - branża elektryczna - załącznik nr 5/E-9.pdf
- Inny Projekt techniczny - branża elektryczna - załącznik nr 5/E-PZT.pdf
- Inny Projekt techniczny - branża elektryczna - załącznik nr 5/Symulacja doboru opraw oświetleniowych.pdf
- Inny Projekt techniczny - branża elektryczna - załącznik nr 5/WP.pdf
- Przedmiar Projekt techniczny - branża sanitarna - załącznik nr 6/Myszkow Sanitarny przedmiar 02K-1.pdf
- Projekt Projekt techniczny - branża sanitarna - załącznik nr 6/Proj Techn -SANIT-01K.pdf
- STWiOR Projekt techniczny - branża sanitarna - załącznik nr 6/STWIORB sanitarne.pdf
- Inny Projekt techniczny - branża sanitarna - załącznik nr 6/Myszkow KS-Model.pdf
- Inny Projekt techniczny - branża sanitarna - załącznik nr 6/Myszków W-Model.pdf
- Inny Projekt techniczny - branża sanitarna - załącznik nr 6/Wentylacja-05K-Model.pdf
- Inny Opinia geotechniczna - załącznik nr 7/KLASYFIKACJA_OPINIA GEOTECHNICZNA_KONSTRUKTOR.pdf
- Inny Opinia geotechniczna - załącznik nr 7/Opinia geotechniczna Myszków 2-44 Kompilacja.pdf
- Inny Warunki przyłączenia - załącznik nr 8/DT_223_26.pdf
- Inny Warunki przyłączenia - załącznik nr 8/Mapa.pdf
- Inny Warunki przyłączenia - załącznik nr 8/OWU 2025-09-01.pdf
- Inny Warunki przyłączenia - załącznik nr 8/Pismo.pdf
- Inny Warunki przyłączenia - załącznik nr 8/Przyłącze gazu.pdf
- Inny Warunki przyłączenia - załącznik nr 8/UP.pdf
- Inny Warunki przyłączenia - załącznik nr 8/WP.pdf
- Inny Warunki przyłączenia - załącznik nr 8/WT kanalizacja deszcz.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Powiat Myszkowski reprezentowany przez Zarząd Powiatu w Myszkowie
- Budowa kondygnacji podziemnej obiektu użyteczności publicznej z przeznaczeniem na miejsce ukrycia w koncepcji dual-use wykorzystywana jako zaplecze logistyczno-techniczne dla pojazdów ratowniczych
- „Budowa Środowiskowego Domu Samopomocy zapewniającego wsparcie dzienne dla osób z niepełnosprawnościami w Myszkowie”
- „Budowa Środowiskowego Domu Samopomocy zapewniającego wsparcie dzienne dla osób z niepełnosprawnościami w Myszkowie