WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-29

Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych w trakcie realizacji „Budowa ul. Kolejowej w Psarach”.

URZĄD GMINY W PSARACH

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00337903
Zamawiający
URZĄD GMINY W PSARACH
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Śląskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-29
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-11

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ DS.docx
  • Wzór umowy 5 Załącznik nr 5 do SWZ - projektowane post. umowy.docx
  • Formularz 1 Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy.docx
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny 2 Załącznik nr 2 do SWZ - Oświadczenie wykonawcy.docx
  • Inny 3 Załącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenie podm udost zasoby.docx
  • Inny 4 Załącznik nr 4 do SWZ - Zobowiazanie podm udost zasoby.docx
  • Inny 6 Załącznik nr 6 do SWZ - Dokumentacja.zip
  • Projekt 563.2026.06.30-Decyzja ZRID.pdf
  • Projekt PAB/DROGOWA/563.2025.12.31-II.PAB.Opis Techniczny.pdf
  • Projekt PZT/563.2025.12.22-I.PZT-ST.pdf
  • Projekt PZT/563.2026.03.05-I.PZT-OT.pdf
  • Projekt Uzgodnienia/563.2024.11.04-ORANGE - WT.pdf
  • Projekt Uzgodnienia/563.2025.08.26 - Orange - uzgodnienie projektu wyk i bud Psary ul. Kolejowa - INFRACAD.pdf
  • Inny PAB/DROGOWA/563.2025.12.23-1.1 PLAN SYTUACYJNY.pdf
  • Inny PAB/DROGOWA/563.2025.12.23-1.2 PLAN SYTUACYJNY.pdf
  • Inny PAB/DROGOWA/563.2025.12.23-1.3 PLAN SYTUACYJNY.pdf
  • Inny PAB/DROGOWA/563.2025.12.23-1.4 PROFILE PODŁUŻNE.pdf
  • Inny PAB/DROGOWA/563.2025.12.23-1.5 PROFILE PODŁUŻNE.pdf
  • Inny PAB/DROGOWA/563.2025.12.23-1.6 PROFILE PODŁUŻNE.pdf
  • Inny PAB/DROGOWA/563.2025.12.23-1.7 PRZEKROJE KONSTRUKCYJNE.pdf
  • Inny PAB/DROGOWA/563.PAB-ST.pdf
  • Inny PAB/ELEKTROENERGETYCZNA/10.pdf
  • Inny PAB/ELEKTROENERGETYCZNA/12.pdf
  • Inny PAB/ELEKTROENERGETYCZNA/13.pdf
  • Inny PAB/ELEKTROENERGETYCZNA/14.pdf
  • Inny PAB/ELEKTROENERGETYCZNA/15.pdf
  • Inny PAB/ELEKTROENERGETYCZNA/3.1.pdf
  • Inny PAB/ELEKTROENERGETYCZNA/3.2.pdf
  • Inny PAB/SANITARNA/2.1 Plan.pdf
  • Inny PAB/SANITARNA/2.2 Plan.pdf
  • Inny PAB/SANITARNA/2.3 PROFILE KD.pdf
  • Inny PAB/SANITARNA/2.4 PROFILE KD.pdf
  • Inny PAB/SANITARNA/2.5 PROFIL GAZ.pdf
  • Inny PAB/SANITARNA/2.6 PROFIL woda.pdf
  • Inny PAB/TELETECHNICZNA/PZT Wsad 563.2025.12.11 Plan Sytuacyjny bez podpisów ver3.pdf
  • Inny PZT/563.2025.01.16-PKP_1.ORIENTACJA.pdf
  • Inny PZT/563.2026.03.03-2.1 PZT.pdf
  • Inny PZT/563.2026.03.03-2.2 PZT.pdf
  • Inny PZT/563.2026.03.03-2.3 PZT.pdf
  • Inny Uzgodnienia/563.2024.10.16-TELESIM - WT.pdf
  • Inny Uzgodnienia/563.2024.12.02-DG-Net S.A - 712.1.ZUD.1.ED.2-12-2024.pdf
  • Inny Uzgodnienia/563.2024.12.03-RDOŚ - postanowienie o przedłużeniu DŚ.pdf
  • Inny Uzgodnienia/563.2024.12.16-PSG WT.pdf
  • Inny Uzgodnienia/563.2024.12.16-PSG zał..pdf
  • Inny Uzgodnienia/563.2025.02.06-TK Telkom - wywiad.pdf
  • Inny Uzgodnienia/563.2025.03.04-TK Telekom - uzgodnienie.pdf
  • Inny Uzgodnienia/563.2025.03.25-PKP E-Uzgodnienie.pdf
  • Inny Uzgodnienia/563.2025.03.25-PKP E-Uzgodnienie-Plan.pdf
  • Inny Uzgodnienia/563.2025.06.02-PKP Telkol-uzgodnienie.pdf
  • Inny Uzgodnienia/563.2025.07.25-ZUDP-opinia_protokol_narady_odpisWG.6630.127.2025.pdf
  • Inny Uzgodnienia/563.2025.07.25-ZUDP-plansza 1.pdf
  • Inny Uzgodnienia/563.2025.07.25-ZUDP-plansza 2.pdf
  • Inny Uzgodnienia/563.2025.07.25-ZUDP-plansza 3.pdf
  • Inny Uzgodnienia/563.2025.09.05-PKP - IZ10DKN.2133.8.2025.GG.2.docx.pdf
  • Inny Uzgodnienia/563.2025.09.24-PKP PLK - pozytywna opinia do odstępstwa.pdf
  • Inny Uzgodnienia/563.2025.09.24-Tauron OK - uzgodnienie światłowodu.pdf
  • Inny Uzgodnienia/563.2025.10.21-PWP.pdf
  • Inny Uzgodnienia/563.2025.11.05-SP Będzin - postanowienie - zgoda na odstępstwo.pdf
  • Inny Uzgodnienia/563.2025.11.17-PKP Nieruchomości - uzgodnienie.pdf
  • Inny Uzgodnienia/563.2025.11.21-Opinia ZRID - WP.pdf
  • Inny Uzgodnienia/563.2025.11.26-Opinia ZRID - PKP PLK.pdf
  • Inny Uzgodnienia/563.2025.11.26-Opinia ZRID - uwagi - Zarząd Województwa Śląskiego.pdf
  • Inny Uzgodnienia/563.2025.12.05-Opinia ZRID - OUG w Katowicach.pdf
  • Inny Uzgodnienia/563.2025.12.10-Opinia ZRID - PZD Rogoźnik.pdf
  • Inny Uzgodnienia/563.2026.02.18-Opinia ZRID - Wojsko.pdf
  • Inny Uzgodnienia/563.2026.02.27-WDII.7013.1.12573.2026 Uzgodnienie kanalizacji deszczowej.pdf
  • Inny Uzgodnienia/WOOŚ.070.43.2024.WG.1 Zaświadczenie ws. ostateczności decyzji.pdf
  • Inny Uzgodnienia/Załacznik 3 - Decyzja o Środowiskowych Uwarunkowaniach.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: URZĄD GMINY W PSARACH