WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-30

Prace modernizacyjne i remontowe w budynkach Powiatu Pszczyńskiego

Powiat Pszczyński

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00340098
Zamawiający
Powiat Pszczyński
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Śląskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-30
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-13

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny SWZ Z ZAŁĄCZNIKAMI.zip
  • Przedmiar Zał. 4.1 OPZ Część 1/Przedmiar - schody zewn. - Pszczyna Korfantego 6.pdf
  • Przedmiar Zał. 4.2. OPZ Część 2/Budynek PZS 1 Bogedaina 20/PZS 1 Bogedaina - przedmiar.pdf
  • Przedmiar Zał. 4.2. OPZ Część 2/Budynek PZS 1 Poniatowskiego 2/PZS 1 Poniatowskiego - Przedmiar.pdf
  • Przedmiar Zał. 4.2. OPZ Część 2/Budynek Starostwa przy ul. 3 Maja 10/Starostwo - przedmiar.pdf
  • Przedmiar Zał. 4.2. OPZ Część 2/Budynek ZSO przy ul. 3 Maja 7/ZSO - Przedmiar.pdf
  • Przedmiar Zał. 5.2 PPU - Cz. 2.docx
  • Projekt Zał. 4.1 OPZ Część 1/Projekt wykonawczy - opis schody.pdf
  • Projekt Zał. 4.1 OPZ Część 1/Specyfikacje Techniczne - Schody.pdf
  • Projekt Zał. 4.2. OPZ Część 2/Budynek PZS 1 Bogedaina 20/PZS 1 Bogedaina - plan sytuacyjny.pdf
  • Projekt Zał. 4.2. OPZ Część 2/Budynek PZS 1 Poniatowskiego 2/PZS 1 Poniatowskiego - plan sytuacyjny.pdf
  • Projekt Zał. 4.2. OPZ Część 2/Budynek Starostwa przy ul. 3 Maja 10/Starostwo - plan sytuacyjny.pdf
  • Projekt Zał. 4.2. OPZ Część 2/Budynek ZSO przy ul. 3 Maja 7/ZSO - plan sytuacyjny.pdf
  • Projekt Zał. 4.2. OPZ Część 2/Część 2_STWOiRB.pdf
  • SWZ SWZ część ogólna.docx
  • Formularz Zał 1.1 formularz oferty cz. 1.docx
  • Formularz Zał 1.2 formularz oferty cz.2.docx
  • Inny Zał 2.docx
  • Inny Zał 3.docx
  • Inny Zał. 4.1 OPZ Część 1/decyzja nr 240.2026.pdf
  • Inny Zał. 4.1 OPZ Część 1/opis techniczny.pdf
  • Inny Zał. 4.1 OPZ Część 1/pozwolenie konserwatorskie.pdf
  • Inny Zał. 4.1 OPZ Część 1/pozwolenie konserwatorskie - zmiana.pdf
  • Inny Zał. 4.1 OPZ Część 1/Program podejmowania innych działań/opis techniczny.pdf
  • Inny Zał. 4.1 OPZ Część 1/Program podejmowania innych działań/rys. 1.pdf
  • Inny Zał. 4.1 OPZ Część 1/Program podejmowania innych działań/rys. 2.pdf
  • Inny Zał. 4.1 OPZ Część 1/Program podejmowania innych działań/rys. 3.pdf
  • Inny Zał. 4.1 OPZ Część 1/Program podejmowania innych działań/rys. 4.pdf
  • Inny Zał. 4.1 OPZ Część 1/rys. 1.pdf
  • Inny Zał. 4.1 OPZ Część 1/rys. 2.pdf
  • Inny Zał. 4.1 OPZ Część 1/rys. 3.pdf
  • Inny Zał. 4.1 OPZ Część 1/rys. 4.pdf
  • Inny Zał. 4.1 OPZ Część 1/rys. K-01_schody główne.pdf
  • Inny Zał. 4.1 OPZ Część 1/rys. K-02_schody boczne.pdf
  • Inny Zał. 4.2. OPZ Część 2/Budynek PZS 1 Bogedaina 20/PZS 1 Bogedaina 20 - detal studni buforowej.pdf
  • Inny Zał. 4.2. OPZ Część 2/Budynek PZS 1 Bogedaina 20/PZS 1 Bogedaina - ekspertyza.pdf
  • Inny Zał. 4.2. OPZ Część 2/Budynek PZS 1 Bogedaina 20/PZS 1 Bogedaina - OPIS Osuszanie.pdf
  • Inny Zał. 4.2. OPZ Część 2/Budynek PZS 1 Bogedaina 20/PZS 1 Bogedaina - rzut piwnic.pdf
  • Inny Zał. 4.2. OPZ Część 2/Budynek PZS 1 Poniatowskiego 2/PZS 1 Poniatowskiego - ekspertyza.pdf
  • Inny Zał. 4.2. OPZ Część 2/Budynek PZS 1 Poniatowskiego 2/PZS1 Poniatowskiego - OPIS Osuszanie.pdf
  • Inny Zał. 4.2. OPZ Część 2/Budynek PZS 1 Poniatowskiego 2/PZS 1 Poniatowskiego - rzut piwnic.pdf
  • Inny Zał. 4.2. OPZ Część 2/Budynek Starostwa przy ul. 3 Maja 10/Starostwo - detal studni buforowej.pdf
  • Inny Zał. 4.2. OPZ Część 2/Budynek Starostwa przy ul. 3 Maja 10/Starostwo - ekspertyza.pdf
  • Inny Zał. 4.2. OPZ Część 2/Budynek Starostwa przy ul. 3 Maja 10/Starostwo - rzut piwnic.pdf
  • Inny Zał. 4.2. OPZ Część 2/Budynek ZSO przy ul. 3 Maja 7/ZSO - detal studni buforowej.pdf
  • Inny Zał. 4.2. OPZ Część 2/Budynek ZSO przy ul. 3 Maja 7/ZSO - ekspertyza.pdf
  • Inny Zał. 4.2. OPZ Część 2/Budynek ZSO przy ul. 3 Maja 7/ZSO - Rzut piwnic.pdf
  • Inny Zał. 4.2. OPZ Część 2/STUDNIA 600.pdf
  • Inny Zał. 4.2. OPZ Część 2/STUDNIA 800.pdf
  • Inny Zał. 5.1 PPU - Cz. 1.docx

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, SWZ, formularz oferty, formularz oferty.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Powiat Pszczyński