Postępowanie zakończone 2026-06-11
Prace związane z poprawą bezpieczeństwa pieszych poprzez doświetlenie przejść dla pieszych – ul. Broniewskiego w Jastrzębiu - Zdroju
Miasto Jastrzębie-Zdrój
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00263970
- Zamawiający
- Miasto Jastrzębie-Zdrój
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-11
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-27
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 1. SWZ - Doświetlenie przejść dla pieszych - ul. Broniewskiego.pdf
- SWZ 4. Zał nr 9 do SWZ - dokumentacja techniczna.zip
- Ogłoszenie 2. Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 3. Załączniki edytowalne.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Miasto Jastrzębie-Zdrój
- Budowa palcu zabaw w ramach zadania pn.: Stare i nowe zabawy podwórkowe (teren SP12) w Jastrzębiu-Zdroju
- Poprawa parametrów technicznych ul. Kombatantów w Jastrzębiu-Zdroju
- Remont nawierzchni ulic - ul. Cieszyńska w Jastrzębiu-Zdroju
- Remont pracowni elektrycznej i transportu kolejowego oraz wykonanie platformy przyschodowej dla osób ze szczególnymi potrzebami na potrzeby projektu Profesjonalne pracownie 4 w Jastrzębiu-Zdroju
- Przebudowa ulicy Cieszyńskiej (DW937) i alei Józefa Piłsudskiego w Jastrzębiu-Zdroju