WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-06-23

Przebudowa drogi bocznej ul. Lawendowej

Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Tychach

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00278274
Zamawiający
Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Tychach
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Śląskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-06-23
Termin realizacji
Data publikacji
2026-06-08

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny SWZ.zip
  • Przedmiar SWZ/Kosztorys ofertowy_zal nr 2.xls
  • Projekt SWZ/Dokumentacja techniczna_zal nr 3/1. DECYZJA 306-2025, PROJEKT JEZDNIA/_PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY.pdf
  • Projekt SWZ/Dokumentacja techniczna_zal nr 3/2. DECYZJA 101-2025, PROJEKT CHODNIK/dezyzja_121-2025_mzuim.pdf
  • STWiOR SWZ/Dokumentacja techniczna_zal nr 3/SPECYFIKACJA - STWiORB/D.05.03.05a - Nawierzchnia warstwa ścieralna z AC.pdf
  • STWiOR SWZ/Dokumentacja techniczna_zal nr 3/SPECYFIKACJA - STWiORB/D.05.03.13 - Nawierzchnia jezdni, warstwa ścier SMA.pdf
  • SWZ SWZ/SWZ.pdf
  • Wzór umowy SWZ/Projektowane postanowienia umowy_zal nr 7.pdf
  • Formularz SWZ/Formularz_Oferta wykonawcy_zal nr 1.doc
  • Instrukcja SWZ/Dokumentacja techniczna_zal nr 3/SPECYFIKACJA - STWiORB/INSTRUKCJA OCHRONY DRZEW.pdf
  • Inny SWZ/Dokumentacja techniczna_zal nr 3/1. DECYZJA 306-2025, PROJEKT JEZDNIA/DECYZJA NR 306-2025.pdf
  • Inny SWZ/Dokumentacja techniczna_zal nr 3/1. DECYZJA 306-2025, PROJEKT JEZDNIA/ORIENTACJA.pdf
  • Inny SWZ/Dokumentacja techniczna_zal nr 3/1. DECYZJA 306-2025, PROJEKT JEZDNIA/PLAN SYTUACYJNY.pdf
  • Inny SWZ/Dokumentacja techniczna_zal nr 3/1. DECYZJA 306-2025, PROJEKT JEZDNIA/PLAN WARSTWICOWY.pdf
  • Inny SWZ/Dokumentacja techniczna_zal nr 3/1. DECYZJA 306-2025, PROJEKT JEZDNIA/PROFIL.pdf
  • Inny SWZ/Dokumentacja techniczna_zal nr 3/1. DECYZJA 306-2025, PROJEKT JEZDNIA/PRZEKROJE POPRZECZNE.pdf
  • Inny SWZ/Dokumentacja techniczna_zal nr 3/1. DECYZJA 306-2025, PROJEKT JEZDNIA/PRZEKROJE TYPOWE.pdf
  • Inny SWZ/Dokumentacja techniczna_zal nr 3/1. DECYZJA 306-2025, PROJEKT JEZDNIA/Thumbs.db
  • Inny SWZ/Dokumentacja techniczna_zal nr 3/1. DECYZJA 306-2025, PROJEKT JEZDNIA/Uzgodnienia/1 MZUIM/1_1_MZUiM_uzgod_.pdf
  • Inny SWZ/Dokumentacja techniczna_zal nr 3/1. DECYZJA 306-2025, PROJEKT JEZDNIA/Uzgodnienia/1 MZUIM/52 4514.2025.PF.10 uzgodnienie - MZUIM.pdf
  • Inny SWZ/Dokumentacja techniczna_zal nr 3/1. DECYZJA 306-2025, PROJEKT JEZDNIA/Uzgodnienia/1 MZUIM/Thumbs.db
  • Inny SWZ/Dokumentacja techniczna_zal nr 3/1. DECYZJA 306-2025, PROJEKT JEZDNIA/Uzgodnienia/2 W. Komunalny/2- UM_Wydz.Komunalny_WT.pdf
  • Inny SWZ/Dokumentacja techniczna_zal nr 3/1. DECYZJA 306-2025, PROJEKT JEZDNIA/Uzgodnienia/2 W. Komunalny/RKO.7012.5.38.2025.MC.pdf
  • Inny SWZ/Dokumentacja techniczna_zal nr 3/1. DECYZJA 306-2025, PROJEKT JEZDNIA/Uzgodnienia/3 RCGW/3- RCGW_WT.pdf
  • Inny SWZ/Dokumentacja techniczna_zal nr 3/1. DECYZJA 306-2025, PROJEKT JEZDNIA/Uzgodnienia/3 RCGW/954_25_p_242_TS_MK.pdf
  • Inny SWZ/Dokumentacja techniczna_zal nr 3/1. DECYZJA 306-2025, PROJEKT JEZDNIA/Uzgodnienia/4 Tauron Dystrubucja/4 - Tauron_Dystrybucja&TNT_WT_podpis.pdf
  • Inny SWZ/Dokumentacja techniczna_zal nr 3/1. DECYZJA 306-2025, PROJEKT JEZDNIA/Uzgodnienia/4 Tauron Dystrubucja/954_25_p_243_TS_MK.pdf
  • Inny SWZ/Dokumentacja techniczna_zal nr 3/1. DECYZJA 306-2025, PROJEKT JEZDNIA/Uzgodnienia/5 PSG/5- PSG_WT.pdf
  • Inny SWZ/Dokumentacja techniczna_zal nr 3/1. DECYZJA 306-2025, PROJEKT JEZDNIA/Uzgodnienia/6 RPWIK/6- RPWiK_WT.pdf
  • Inny SWZ/Dokumentacja techniczna_zal nr 3/1. DECYZJA 306-2025, PROJEKT JEZDNIA/Uzgodnienia/6 RPWIK/954_25_p_245_TS_MK_AW.pdf
  • Inny SWZ/Dokumentacja techniczna_zal nr 3/1. DECYZJA 306-2025, PROJEKT JEZDNIA/Uzgodnienia/7 AROS/7 - Beata Osiecka_sieci_hotel.pdf
  • Inny SWZ/Dokumentacja techniczna_zal nr 3/1. DECYZJA 306-2025, PROJEKT JEZDNIA/Uzgodnienia/8 MZUIM/52 4514.2025.PF.7 uzgodnienie PZT łącznik Oświęcimska i Lawendowa Aros i SMS pełn. Śmiga.pdf
  • Inny SWZ/Dokumentacja techniczna_zal nr 3/1. DECYZJA 306-2025, PROJEKT JEZDNIA/Uzgodnienia/8 MZUIM/77 4510.2024.PF.6 ul. Lawendowa przebudowa zjazdu Aros pełn. Śmiga zgoda.pdf
  • Inny SWZ/Dokumentacja techniczna_zal nr 3/1. DECYZJA 306-2025, PROJEKT JEZDNIA/Uzgodnienia/8 MZUIM/Thumbs.db
  • Inny SWZ/Dokumentacja techniczna_zal nr 3/1. DECYZJA 306-2025, PROJEKT JEZDNIA/Uzgodnienia/955_25 00 ST PISMA.docx
  • Inny SWZ/Dokumentacja techniczna_zal nr 3/2. DECYZJA 101-2025, PROJEKT CHODNIK/r3-895-DR_PTW-Plan sytuacyjny.pdf
  • Inny SWZ/Dokumentacja techniczna_zal nr 3/2. DECYZJA 101-2025, PROJEKT CHODNIK/r7-895-DR_PTW-Konstrukcja.pdf
  • Inny SWZ/Dokumentacja techniczna_zal nr 3/3. REJON ZJAZDU z ul. Oświęcimskiej/Rejon zjazdu z ul. Oświęcimskiej.pdf
  • Inny SWZ/Dokumentacja techniczna_zal nr 3/3. REJON ZJAZDU z ul. Oświęcimskiej/Thumbs.db
  • Inny SWZ/Dokumentacja techniczna_zal nr 3/SPECYFIKACJA - STWiORB/D.00.00.00 - Wymagania ogólne_03-2026 - bez linii WN.pdf
  • Inny SWZ/Dokumentacja techniczna_zal nr 3/SPECYFIKACJA - STWiORB/D.01.01.01 - Odtworzenie trasy i punktów wysokościowych.pdf
  • Inny SWZ/Dokumentacja techniczna_zal nr 3/SPECYFIKACJA - STWiORB/D.01.02.04. - Rozbiórka elementów dróg bez frezowania E.pdf
  • Inny SWZ/Dokumentacja techniczna_zal nr 3/SPECYFIKACJA - STWiORB/D.01.02.05. - Rozbiórka nawierzchni - frezowanie E.pdf
  • Inny SWZ/Dokumentacja techniczna_zal nr 3/SPECYFIKACJA - STWiORB/D.04.01.01 - Koryto wraz z profilowaniem i zagęszczeniem podłoża.pdf
  • Inny SWZ/Dokumentacja techniczna_zal nr 3/SPECYFIKACJA - STWiORB/D.04.03.01 - Oczyszczenie i skropienie warstw konstrukcyjnych E.pdf
  • Inny SWZ/Dokumentacja techniczna_zal nr 3/SPECYFIKACJA - STWiORB/D.04.04.02 - Podbudowa z kruszywa łamanego.pdf
  • Inny SWZ/Dokumentacja techniczna_zal nr 3/SPECYFIKACJA - STWiORB/D.05.03.01 Nawierzchnia z kostki kamiennej.pdf
  • Inny SWZ/Dokumentacja techniczna_zal nr 3/SPECYFIKACJA - STWiORB/D.05.03.05b - Nawierzchnia warstwa wyrównawcza i wiążąca.pdf
  • Inny SWZ/Dokumentacja techniczna_zal nr 3/SPECYFIKACJA - STWiORB/D.05.03.23._Nawierzchnia z kostki betonowej.pdf
  • Inny SWZ/Dokumentacja techniczna_zal nr 3/SPECYFIKACJA - STWiORB/D.07.02.01.PEO.pdf
  • Inny SWZ/Dokumentacja techniczna_zal nr 3/SPECYFIKACJA - STWiORB/D.08.01.01._Krawężniki i obrzeża betonowe.pdf
  • Inny SWZ/Dokumentacja techniczna_zal nr 3/SPECYFIKACJA - STWiORB/D.09.01.01 - Zieleń drogowa.pdf
  • Inny SWZ/Dokumentacja techniczna_zal nr 3/SPECYFIKACJA - STWiORB/D.10.11.01 Regulacja pionowa studzienek.pdf
  • Inny SWZ/Dokumentacja techniczna_zal nr 3/SPECYFIKACJA - STWiORB/system-zarzadzania-terenami-zieleni.pdf
  • Inny SWZ/Dokumentacja techniczna_zal nr 3/SPECYFIKACJA - STWiORB/Thumbs.db
  • Inny SWZ/Dokumentacja techniczna_zal nr 3/Ważne informacje -Lawendowa.pdf
  • Inny SWZ/Oświadczenia art. 125_zal nr 4.doc
  • Inny SWZ/Szczegółowy opis struktury bazy danych eDIOM_zal nr 9/1_EDIOM_Modul wymiany danych_struktura danych.pdf
  • Inny SWZ/Szczegółowy opis struktury bazy danych eDIOM_zal nr 9/2_EDIOM_Modul wymiany danych_wytyczne.pdf
  • Inny SWZ/Szczegółowy opis struktury bazy danych eDIOM_zal nr 9/3_EDIOM OR_Modul wymiany danych_struktura danych.pdf
  • Inny SWZ/Szczegółowy opis struktury bazy danych eDIOM_zal nr 9/4_EDIOM OR_Modul wymiany danych_wytyczne.pdf
  • Inny SWZ/Wykaz osób_zal nr 6.doc
  • Inny SWZ/Wykaz robót budowlanych_zal nr 5.doc
  • Inny SWZ/Wzór zobowiązania podmiotu udostępniającego zasoby_zal nr 8.doc
  • Inny SWZ/Dokumentacja techniczna_zal nr 3/1. DECYZJA 306-2025, PROJEKT JEZDNIA/Uzgodnienia/5 PSG/954_25_p_244a_TS_MK_AW.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Tychach