Postępowanie zakończone 2026-08-20
Przebudowa drogi leśnej numer inwentarzowy 220/115 w leśnictwie Romanka Dolna.
Państwowe Gospodarstwo Leśne LP Nadleśnictwo Jeleśnia
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00377369
- Zamawiający
- Państwowe Gospodarstwo Leśne LP Nadleśnictwo Jeleśnia
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Romanka Dolna
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 9 900 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-20
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-04
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ S.270.14.2026 SWZ.docx
- Ogłoszenie S.270.14.2026 Ogłoszenie o zamówieniu 04.08.2026.pdf
- Inny S.270.14.2026 Załączniki do SOPZ.zip
- Inny S.270.14.2026 Załączniki Nr 1-6 do SWZ.zip
- STWiOR S.270.14.2026 Zał. nr 1 - SOPZ.docx
- Wzór umowy S.270.14.2026 Zał. nr 2 - Wzór umowy.pdf
- Formularz S.270.14.2026 Zał. nr 3 Formularz oferty.docx
- Inny S.270.14.2026 Zał. nr 4 Oświadczenie Wykonawcy z art. 125 ust. 1.docx
- Inny S.270.14.2026 Zał. nr 5 Oświadczenie Podmiotu z art. 125 ust. 1.docx
- Inny S.270.14.2026 Zał. nr 6 Niewiążący wzór zobowiązania.doc
- Przedmiar Zał. 1.7. - Przedmiar robót.pdf
- Projekt Zał. 1.3. - Plan sytuacyjny.pdf
- STWiOR Zał. 1.8. - STWiOR.pdf
- Inny Zał. 1.1. - Projekt przebudowy - Opis.pdf
- Inny Zał. 1.2. - Mapa ewidencyjna z planowanym przebiegiem drogi.pdf
- Inny Zał. 1.4. - Przekrój poprzeczny nr 1.pdf
- Inny Zał. 1.5. - Przekrój poprzeczny nr 2.pdf
- Inny Zał. 1.6. - Wodospust stalowy.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 9 900 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, STWiOR, wzór umowy, formularz oferty, przedmiar, projekt, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP