Postępowanie zakończone 2026-08-20
Przebudowa i rozbudowa wraz ze zmianą sposobu użytkowania budynków przy ulicy Młyńskiej 11 i Stefana Batorego 2 w Bielsku- Białej prowadzona w formule „zaprojektuj i wybuduj” (...) 2021-2027.
Miasto Bielsko-Biała Urząd Miejski w Bielsku-Białej
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00378862
- Zamawiający
- Miasto Bielsko-Biała Urząd Miejski w Bielsku-Białej
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Bielsko-Biała, pow. Bielsko-Biała, woj. śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-20
- Termin realizacji
- 17 miesięcy od dnia zawarcia umowy
- Data publikacji
- 2026-08-05
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt zał. nr 5 do SWZ - PFU wraz załącznikami.zip
- SWZ Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdf
- Wzór umowy zał. nr 4 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy (Wzór umowy) .pdf
- Formularz zał. nr 1 do SWZ - Formularz oferta.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załączniki do OPZ.7z.001
- Inny Załączniki do OPZ.7z.002
- Inny Załączniki do OPZ.7z.003
- Inny zał. nr 2 do SWZ - Oświadczenie o niepodleg. wykluczeniu oraz speł. warunków.doc
- Inny zał. nr 3 do SWZ - Formularz wyceny zamówienia .xlsx
- Inny zał. nr 6 do SWZ - Wzór zobowiązania innych podmiotów.doc
- Projekt PFU/01. Załączniki graficzne/K3-01-rzut parteru.pdf
- Projekt PFU/01. Załączniki graficzne/K3-02-rzut piętra.pdf
- Projekt PFU/01. Załączniki graficzne/K3-03-rzut poddasza.pdf
- Projekt PFU/01. Załączniki graficzne/K3-04.pdf
- Projekt PFU/01. Załączniki graficzne/K3-05 schemat ppoz.pdf
- Projekt PFU/01. Załączniki graficzne/PZT.pdf
- Projekt PFU/01. Załączniki graficzne/PZT_uzg.pdf
- Projekt PFU/03. Ekspertyza mykologiczno-budowlana/Ekspertyza mykologiczno budowlana Bielsko Biala Mlynska.pdf
- Projekt PFU/04. Ocena stanu technicznego obiektu/Ocena stanu technicznego - kamienica Młyńska_Batorego.pdf
- Projekt PFU/05. Inwentaryzacja istniejącego obiektu/INW-02 - rzut parteru.pdf
- Projekt PFU/05. Inwentaryzacja istniejącego obiektu/INW-03 - rzut piętra 1.pdf
- Projekt PFU/05. Inwentaryzacja istniejącego obiektu/INW-04 - rzut pietra 2.pdf
- Projekt PFU/05. Inwentaryzacja istniejącego obiektu/INW-05 - rzut poddasza.pdf
- Projekt PFU/05. Inwentaryzacja istniejącego obiektu/INW-06 - przekroje 1-3.pdf
- Projekt PFU/05. Inwentaryzacja istniejącego obiektu/INW-07 - przekroj 4.pdf
- Projekt PFU/05. Inwentaryzacja istniejącego obiektu/INW-08 - elewacja wschodnia.pdf
- Projekt PFU/05. Inwentaryzacja istniejącego obiektu/INW-09 - elewacja północno-zachodnia.pdf
- Projekt PFU/07. Audyt energetyczny/audyt_ulepszenia budynek_biurowy_5888.pdf
- Projekt PFU/PFU_Mlynska_ wnd_0738_09.09.2024(1)(2).pdf
- Wzór umowy PFU/02. Formalno-prawne/05_INSTALACJE - UMOWA AQUA.pdf
- Inny PFU/01. Załączniki graficzne/Drawing1.dwl
- Inny PFU/01. Załączniki graficzne/Drawing1.dwl2
- Inny PFU/01. Załączniki graficzne/K3-01-rzut parteru uzg.pdf
- Inny PFU/01. Załączniki graficzne/K3-06 WIZUALIZACJE.pdf
- Inny PFU/01. Załączniki graficzne/Thumbs.db
- Inny PFU/01. Załączniki graficzne/WIZ-1.jpg
- Inny PFU/01. Załączniki graficzne/WIZ-2.jpg
- Inny PFU/01. Załączniki graficzne/WIZ-3.jpg
- Inny PFU/01. Załączniki graficzne/WIZ-4.jpg
- Inny PFU/01. Załączniki graficzne/WIZ-5.jpg
- Inny PFU/02. Formalno-prawne/01_mapa zasadnicza- licencja.pdf
- Inny PFU/02. Formalno-prawne/01_mapa zasadnicza.pdf
- Inny PFU/02. Formalno-prawne/02_Wypis z RG 11-10-2023.pdf
- Inny PFU/02. Formalno-prawne/03_WYTYCZNE KONSERWATORSKIE - WUOZ.pdf
- Inny PFU/02. Formalno-prawne/04_INSTALACJE - SIEĆ CIEPŁOWNICZA - BRAK MOŻLIWOŚCI.pdf
- Inny PFU/02. Formalno-prawne/06_INSTALACJE_WARUNKI ODPROWADZENIA WÓD OPADOWYCH.pdf
- Inny PFU/02. Formalno-prawne/07_INSTALACJE_WARUNKI PRZYŁACZENIA DO SIECI KANALIZACJI SANITARNEJ.pdf
- Inny PFU/02. Formalno-prawne/08_INSTALACJE_WARUNKI PRZYŁACZENIA DO SIECI KANALIZACJI SANITARNEJ-2.pdf
- Inny PFU/02. Formalno-prawne/09_INSTALACJE_WARUNKI PRZYŁACZENIA DO SIECI WODOCIĄGOWEJ.pdf
- Inny PFU/02. Formalno-prawne/10_TAURON WARUNKI.pdf
- Inny PFU/02. Formalno-prawne/11_ZAŚWIADCZENIE RDOŚ.pdf
- Inny PFU/02. Formalno-prawne/20230929_DECYZJA WZ- Młyńska - Batorego prawomocna.pdf
- Inny PFU/05. Inwentaryzacja istniejącego obiektu/2308_INWENTARYZACJA - OPIS.pdf
- Inny PFU/05. Inwentaryzacja istniejącego obiektu/INW-01 - rzut piwnicy.pdf
- Inny PFU/05. Inwentaryzacja istniejącego obiektu/LOKALIZACJA.jpg
- Inny PFU/05. Inwentaryzacja istniejącego obiektu/Thumbs.db
- Inny PFU/06. Raport z obliczeń cieplno-wilgotnościowych/Raport_z_obliczeń_cieplno-wilgotnościowych_1697626432.pdf
- Inny PFU/07. Audyt energetyczny/audyt_karta budynek_biurowy_5888.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: projekt, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, wzór umowy.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, STWiOR.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Miasto Bielsko-Biała Urząd Miejski w Bielsku-Białej
- Zagospodarowanie zielonych przystanków – ograniczenie miejskiej wyspy ciepła, stworzenie zielonego przystanku: cz.1 Wapienica Centrum cz.2 Cieszyńska - Hulanka cz.3 przy ul. Paderewskiego (Befaszczot)
- Ogród Nadziei przy Wyspiańskiego – przestrzeń odpoczynku i kultury wśród zieleni” zagospodarowanie terenu BCO przy ul. S. Wyspiańskiego w ramach Budżetu Obywatelskiego
- Modernizacja chłodzenia i systemu zasilania w serwerowni realizowana w formule „zaprojektuj i wybuduj” w ramach projektu „Transformacja cyfrowa i ekspansja e-usług w Bielsku-Białej”
- „Zagospodarowanie terenu przy SP nr 4, SP nr 6 w Bielsku-Białej w ramach projektu "Adaptacja do zmian klimatu na terenie miasta Bielska-Białej - II etap" w formule „zaprojektuj i wybuduj”
- Zagospodarowanie terenu przy SP nr 36 , ZSB oraz Przedszkolu nr 43 w ramach projektu "Adaptacja do zmian klimatu na terenie miasta Bielska-Białej - II etap" w formule „zaprojektuj i wybuduj”