WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-25

Przebudowa kanalizacji deszczowej w ul. Jaskółek w Katowicach

Katowickie Inwestycje S.A.

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00385689
Zamawiający
Katowickie Inwestycje S.A.
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Katowice, pow. Katowice, woj. śląskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
5 000 zł
Termin składania ofert
2026-08-25
Termin realizacji
5 miesięcy od daty zawarcia umowy
Data publikacji
2026-08-10

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Projekt Załącznik nr 10 do SWZ_Program Funkcjonalno-Użytkowy/PFU.pdf
  • Projekt Załącznik nr 10 do SWZ_Program Funkcjonalno-Użytkowy/Załączniki do PFU/Zał. 3. WTWiO_sieci_Kanalizacyjnych_COBRTI INSTAL.pdf
  • SWZ SWZ.pdf
  • Wzór umowy Załącznik nr 5 do SWZ_Projektowane postanowienia umowy/Załacznik nr ....do umowy_Polityka Antykorupcyjna.pdf
  • Formularz Załącznik nr 1 do SWZ_Formularz ofertowy.docx
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Instrukcja Załącznik nr 10 do SWZ_Program Funkcjonalno-Użytkowy/Załączniki do PFU/Zał. 5. Instrukcja_odbudowy_nawierzchni drogowych.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ_Program Funkcjonalno-Użytkowy/Załączniki do PFU/Thumbs.db
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ_Program Funkcjonalno-Użytkowy/Załączniki do PFU/Zał. 10. Materiały pomocnicze_karty studni_odwierty/k-14.jpg
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ_Program Funkcjonalno-Użytkowy/Załączniki do PFU/Zał. 10. Materiały pomocnicze_karty studni_odwierty/k-20.jpg
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ_Program Funkcjonalno-Użytkowy/Załączniki do PFU/Zał. 10. Materiały pomocnicze_karty studni_odwierty/k-24.jpg
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ_Program Funkcjonalno-Użytkowy/Załączniki do PFU/Zał. 10. Materiały pomocnicze_karty studni_odwierty/k-27.jpg
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ_Program Funkcjonalno-Użytkowy/Załączniki do PFU/Zał. 10. Materiały pomocnicze_karty studni_odwierty/k-3.jpg
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ_Program Funkcjonalno-Użytkowy/Załączniki do PFU/Zał. 10. Materiały pomocnicze_karty studni_odwierty/k-4.jpg
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ_Program Funkcjonalno-Użytkowy/Załączniki do PFU/Zał. 10. Materiały pomocnicze_karty studni_odwierty/k-608.jpg
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ_Program Funkcjonalno-Użytkowy/Załączniki do PFU/Zał. 10. Materiały pomocnicze_karty studni_odwierty/k-614.jpg
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ_Program Funkcjonalno-Użytkowy/Załączniki do PFU/Zał. 10. Materiały pomocnicze_karty studni_odwierty/k-615.jpg
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ_Program Funkcjonalno-Użytkowy/Załączniki do PFU/Zał. 10. Materiały pomocnicze_karty studni_odwierty/k-9.jpg
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ_Program Funkcjonalno-Użytkowy/Załączniki do PFU/Zał. 10. Materiały pomocnicze_karty studni_odwierty/Opinia geotechniczna/0pinia Katowice.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ_Program Funkcjonalno-Użytkowy/Załączniki do PFU/Zał. 10. Materiały pomocnicze_karty studni_odwierty/Opinia geotechniczna/badanie Katowice.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ_Program Funkcjonalno-Użytkowy/Załączniki do PFU/Zał. 10. Materiały pomocnicze_karty studni_odwierty/Thumbs.db
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ_Program Funkcjonalno-Użytkowy/Załączniki do PFU/Zał. 1.planowany zakres przebudowy i renowacji kd.PDF
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ_Program Funkcjonalno-Użytkowy/Załączniki do PFU/Zał. 2. planowany zakres odtworzenia nawierzchni.jpg
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ_Program Funkcjonalno-Użytkowy/Załączniki do PFU/Zał. 4. Włazy i wpusty z herbem Miasta Katowice.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ_Program Funkcjonalno-Użytkowy/Załączniki do PFU/Zał. 6. Wytyczne MZUiM_odzysk materiałów.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ_Program Funkcjonalno-Użytkowy/Załączniki do PFU/Zał. 7. Zasady dostarczania plików SHP w dok powyk.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ_Program Funkcjonalno-Użytkowy/Załączniki do PFU/Zał. 8. Uzgodnienia_JASKÓŁEK/a1_WD.4421.6662023.MD-4477.2026.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ_Program Funkcjonalno-Użytkowy/Załączniki do PFU/Zał. 8. Uzgodnienia_JASKÓŁEK/a2_W_24032026213556.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ_Program Funkcjonalno-Użytkowy/Załączniki do PFU/Zał. 8. Uzgodnienia_JASKÓŁEK/a3_Jaskółek_-mapa_24032026211905.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ_Program Funkcjonalno-Użytkowy/Załączniki do PFU/Zał. 8. Uzgodnienia_JASKÓŁEK/b_WD.441.6662023.MD-4478.2026.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ_Program Funkcjonalno-Użytkowy/Załączniki do PFU/Zał. 8. Uzgodnienia_JASKÓŁEK/cd_Protokół KW S.A. nr 25-2015 z dnia 12.03.2015r..pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ_Program Funkcjonalno-Użytkowy/Załączniki do PFU/Zał. 8. Uzgodnienia_JASKÓŁEK/e_Protokół Wewnętrzny 1-KD-2021-W_23062021.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ_Program Funkcjonalno-Użytkowy/Załączniki do PFU/Zał. 8. Uzgodnienia_JASKÓŁEK/f_Orange_Jaskółek_uzgodnienie branżowe.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ_Program Funkcjonalno-Użytkowy/Załączniki do PFU/Zał. 8. Uzgodnienia_JASKÓŁEK/g1_PSG_Jaskółek_uzgodnienie branżowe.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ_Program Funkcjonalno-Użytkowy/Załączniki do PFU/Zał. 8. Uzgodnienia_JASKÓŁEK/g2PSG_Jaskółek_uzgodnienie branżowe_mapa.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ_Program Funkcjonalno-Użytkowy/Załączniki do PFU/Zał. 8. Uzgodnienia_JASKÓŁEK/h1_Tauron_Jaskółek_uzgodnienie branżowe.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ_Program Funkcjonalno-Użytkowy/Załączniki do PFU/Zał. 8. Uzgodnienia_JASKÓŁEK/h2_Tauron_Jaskółek_uzgodnienie branżowe_mapa.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ_Program Funkcjonalno-Użytkowy/Załączniki do PFU/Zał. 8. Uzgodnienia_JASKÓŁEK/Thumbs.db
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ_Program Funkcjonalno-Użytkowy/Załączniki do PFU/Zał. 8. Uzgodnienia_JASKÓŁEK/ulotka_Dobre_Praktyki_2025 (1).pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ_Program Funkcjonalno-Użytkowy/Załączniki do PFU/Zał. 9. Wzory dla Wykonawcy/Karta obmiaru_projektowanie.xlsx
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ_Program Funkcjonalno-Użytkowy/Załączniki do PFU/Zał. 9. Wzory dla Wykonawcy/SBO-ZPS-050-wniosek_o_nadanie_nr_k_studni.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ_Program Funkcjonalno-Użytkowy/Załączniki do PFU/Zał. 9. Wzory dla Wykonawcy/Thumbs.db
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ_Program Funkcjonalno-Użytkowy/Załączniki do PFU/Zał. 9. Wzory dla Wykonawcy/umowa_uzyczenia_nieruchomosci_wzor_KISA_2025.docx
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ_Program Funkcjonalno-Użytkowy/Załączniki do PFU/Zał. 9. Wzory dla Wykonawcy/WZÓR DOKUMENTU PŚP_ROZLICZENIE RYCZAŁTOWE_.xlsx
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ_Program Funkcjonalno-Użytkowy/Załączniki do PFU/Zał. 9. Wzory dla Wykonawcy/Wzór harmonogramu rzeczowo-finansowego.xlsx
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ_Program Funkcjonalno-Użytkowy/Załączniki do PFU/Zał. 9. Wzory dla Wykonawcy/Wzór Karty Obmiaru.xlsx
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ_Program Funkcjonalno-Użytkowy/Załączniki do PFU/Zał. 9. Wzory dla Wykonawcy/Wzór KNA.doc
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ_Program Funkcjonalno-Użytkowy/Załączniki do PFU/Zał. 9. Wzory dla Wykonawcy/Wzór końcowego oświadczenia podwykonawców_2.docx
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ_Program Funkcjonalno-Użytkowy/Załączniki do PFU/Zał. 9. Wzory dla Wykonawcy/Wzór Notatki.docx
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ_Program Funkcjonalno-Użytkowy/Załączniki do PFU/Zał. 9. Wzory dla Wykonawcy/Wzór oświadczenia podwykonawców.docx
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ_Program Funkcjonalno-Użytkowy/Załączniki do PFU/Zał. 9. Wzory dla Wykonawcy/Wzor Protokołu Konieczności.doc
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ_Program Funkcjonalno-Użytkowy/Załączniki do PFU/Zał. 9. Wzory dla Wykonawcy/Wzór Protokołu odbioru_częściowego_końcowego.docx
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ_Program Funkcjonalno-Użytkowy/Załączniki do PFU/Zał. 9. Wzory dla Wykonawcy/Wzór Protokołu odbioru robót ulegających zakryciu.docx
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ_Program Funkcjonalno-Użytkowy/Załączniki do PFU/Zał. 9. Wzory dla Wykonawcy/Wzór Protokołu przeglądu gwarancyjnego.docx
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ_Program Funkcjonalno-Użytkowy/Załączniki do PFU/Zał. 9. Wzory dla Wykonawcy/Wzór Protokołu przekazania terenu budowy.docx
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ_Program Funkcjonalno-Użytkowy/Załączniki do PFU/Zał. 9. Wzory dla Wykonawcy/Wzór Świadectwa przejęcia ostatecznego partii dostaw.docx
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ_Program Funkcjonalno-Użytkowy/Załączniki do PFU/Zał. 9. Wzory dla Wykonawcy/Wzór Wniosku o zatwierdzenie materiałów i urządzeń.docx
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ_Program Funkcjonalno-Użytkowy/Załączniki do PFU/Zał. 9. Wzory dla Wykonawcy/Zestawienie_dzialek_do operatu terenowo_prawnego_WZOR 2024.docx
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ_Program Funkcjonalno-Użytkowy/Załączniki do PFU/Zał. 9. Wzory dla Wykonawcy/Zestawienie_inwentaryzacji_zieleni_wzor_2024.docx
  • Inny Załącznik nr 11 do SWZ_Wzory dokumentów/WZÓR DOKUMENTU PŚP_2014_2020_ROZLICZENIE KOSZTORYSOWE.xlsx
  • Inny Załącznik nr 11 do SWZ_Wzory dokumentów/Wzór Karty Obmiaru.xlsx
  • Inny Załącznik nr 11 do SWZ_Wzory dokumentów/Wzór KNA.doc
  • Inny Załącznik nr 11 do SWZ_Wzory dokumentów/Wzór koncowego oswiadczenia podwykonawców_2.docx
  • Inny Załącznik nr 11 do SWZ_Wzory dokumentów/Wzór Notatki.docx
  • Inny Załącznik nr 11 do SWZ_Wzory dokumentów/Wzór oswiadczenia podwykonawców.docx
  • Inny Załącznik nr 11 do SWZ_Wzory dokumentów/Wzór Protokół Konieczności_4.01.2024 r. .docx
  • Inny Załącznik nr 11 do SWZ_Wzory dokumentów/Wzór Protokołu Odbioru_częściowego_końcowego.docx
  • Inny Załącznik nr 11 do SWZ_Wzory dokumentów/Wzór Protokołu odbioru robót ulegających zakryciu.docx
  • Inny Załącznik nr 11 do SWZ_Wzory dokumentów/Wzór Protokołu przeglądu gwarancyjnego.docx
  • Inny Załącznik nr 11 do SWZ_Wzory dokumentów/Wzór Protokołu przekazania terenu budowy.docx
  • Inny Załącznik nr 11 do SWZ_Wzory dokumentów/Wzór Świadectwa przejęcia ostatecznego partii dostaw.docx
  • Inny Załącznik nr 11 do SWZ_Wzory dokumentów/Wzór Wniosku o zatwierdzenie materiałów i urządzeń.docx
  • Inny Załącznik nr 12 do SWZ_Wzór HRF.xlsx
  • Inny Załącznik nr 2 do SWZ_Oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia.docx
  • Inny Załącznik nr 3 do SWZ_Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających.docx
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ_Wzór zobowiązania podmiotu udostępniającego zasoby.docx
  • Inny Załącznik nr 5a do SWZ_Wzór karty gwarancyjnej.pdf
  • Inny Załącznik nr 5b do SWZ_DNSH.pdf
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ_Projektowane postanowienia umowy/PPU.pdf
  • Inny Załącznik nr 6 do SWZ_Wymogi dotyczace polisy ubezpieczeniowej.pdf
  • Inny Załącznik nr 7 do SWZ_Wykaz robót.docx
  • Inny Załącznik nr 8 do SWZ_Wykaz osób.docx
  • Inny Załącznik nr 9 do SWZ_Oświadczenie o aktualności.docx

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający wymaga wadium w wysokości 5 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: projekt, projekt, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, instrukcję.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, STWiOR.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Katowickie Inwestycje S.A.