WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-17

Przebudowa pomieszczeń I LO im. S. Sempołowskiej w Tarnowskich Górach

Powiat Tarnogórski

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00315703
Zamawiający
Powiat Tarnogórski
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Śląskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-17
Termin realizacji
Data publikacji
2026-06-30

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ z załącznikami od nr 1 do nr 4.pdf
  • SWZ Załącznik nr 8 do SWZ.pdf
  • Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny SWZ.doc
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ.doc
  • Inny Załącznik nr 2 do SWZ.docx
  • Inny Załącznik nr 3 do SWZ.docx
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ.doc
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ.zip
  • Inny Załącznik nr 6 do SWZ.zip
  • Inny Załącznik nr 7 do SWZ.zip
  • Projekt Załącznik nr 5 do SWZ/Zał 5a/135-PB_Sempołowska_WAR.OCH.POŻ._fragment opracowania_wg. postanowienia PSP.pdf
  • Projekt Załącznik nr 5 do SWZ/Zał 5a/135-PB_Sempołowska_WAR.OCH.POŻ._wg. postanowienia z PSP.pdf
  • Projekt Załącznik nr 5 do SWZ/Zał 5a/P135-PB-PS-101_plan sytuacyjny.pdf
  • Projekt Załącznik nr 5 do SWZ/Zał 5a/P. ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/135-PB-PAB-OT_Sempołowska_ARCH_opis.pdf
  • Projekt Załącznik nr 5 do SWZ/Zał 5a/P. ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/P135-PB-PAB-101_rzut projektowany.pdf
  • Projekt Załącznik nr 5 do SWZ/Zał 5a/P. ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/P135-PB-PAB-102_przewody wentylacyjne.pdf
  • Projekt Załącznik nr 5 do SWZ/Zał 5a/P. TECHNICZNY_IN. ELEKTRYCZNE/pdf/IN. ELEKTRYCZNE_p.budowlany-techniczny_FRONT.pdf
  • Projekt Załącznik nr 5 do SWZ/Zał 5a/P. TECHNICZNY_IN. ELEKTRYCZNE/pdf/IN. ELEKTRYCZNE_p.budowlany-techniczny_OŚWIADCZENIE.pdf
  • Projekt Załącznik nr 5 do SWZ/Zał 5a/P. TECHNICZNY_IN. ELEKTRYCZNE/pdf/opis szkoła TG PT.pdf
  • Projekt Załącznik nr 5 do SWZ/Zał 5a/P. TECHNICZNY_IN. SANITARNE/PDF/OPIS TECHNICZNY.pdf
  • Projekt Załącznik nr 5 do SWZ/Zał 5a/P. TECHNICZNY_IN. SANITARNE/PDF/P135-PB-PT-IS-01.pdf
  • Projekt Załącznik nr 5 do SWZ/Zał 5a/P. TECHNICZNY_IN. SANITARNE/PDF/P135-PB-PT-IS-02.pdf
  • Projekt Załącznik nr 5 do SWZ/Zał 5a/P. TECHNICZNY_IN. SANITARNE/PDF/P135-PB-PT-IS-03.pdf
  • Projekt Załącznik nr 5 do SWZ/Zał 5a/P. TECHNICZNY_KONSTRUKCJA/KONSTRUKCJA_p.budowlany-techniczny_FRONT.pdf
  • Projekt Załącznik nr 5 do SWZ/Zał 5a/P. TECHNICZNY_KONSTRUKCJA/P135-PB-K-101.pdf
  • Projekt Załącznik nr 5 do SWZ/Zał 5a/P. TECHNICZNY_KONSTRUKCJA/PT_Opis techniczny_Tarnowskie Góry_Sempołowska_20250718.pdf
  • Projekt Załącznik nr 5 do SWZ/Zał 5b/ARCHITEKTURA/135-PW-A-OT_Sempołowska_ARCH_wykonawczy.pdf
  • Projekt Załącznik nr 5 do SWZ/Zał 5b/ARCHITEKTURA/P135-IN-101_inwentaryzacja_rzut parteru.pdf
  • Projekt Załącznik nr 5 do SWZ/Zał 5b/ARCHITEKTURA/P135-PW-A-101_rzut.pdf
  • Projekt Załącznik nr 5 do SWZ/Zał 5b/ARCHITEKTURA/P135-PW-A-102_podłogi.pdf
  • Projekt Załącznik nr 5 do SWZ/Zał 5b/ARCHITEKTURA/P135-PW-A-103_rozrys płytek dekoracyjnych.pdf
  • Projekt Załącznik nr 5 do SWZ/Zał 5b/ARCHITEKTURA/P135-PW-A-104_toaleta ogólnodostępna.pdf
  • Projekt Załącznik nr 5 do SWZ/Zał 5b/ARCHITEKTURA/P135-PW-A-105_sufity.pdf
  • Projekt Załącznik nr 5 do SWZ/Zał 5b/ARCHITEKTURA/P135-PW-A-106_kominy.pdf
  • Projekt Załącznik nr 5 do SWZ/Zał 5b/ARCHITEKTURA/P135-PW-A-202_przekroje i widoki.pdf
  • Projekt Załącznik nr 5 do SWZ/Zał 5b/ARCHITEKTURA/P135-PW-A-301_stolarka.pdf
  • Projekt Załącznik nr 5 do SWZ/Zał 5c/KONSTRUKCJA/KONSTRUKCJA_p.wykonawczy_FRONT.pdf
  • Projekt Załącznik nr 5 do SWZ/Zał 5c/KONSTRUKCJA/P135-PW-K-101.pdf
  • Projekt Załącznik nr 5 do SWZ/Zał 5c/KONSTRUKCJA/P135-PW-K-102.pdf
  • Projekt Załącznik nr 5 do SWZ/Zał 5c/KONSTRUKCJA/P135-PW-K-103.pdf
  • Projekt Załącznik nr 5 do SWZ/Zał 5c/KONSTRUKCJA/PW_Opis techniczny_Tarnowskie Góry_Sempołowska_20250718.pdf
  • Projekt Załącznik nr 5 do SWZ/Zał 5d/IN. ELEKTRYCZNE/pdf/IN. ELEKTRYCZNE_p.budowlany-techniczny_FRONT.pdf
  • Projekt Załącznik nr 5 do SWZ/Zał 5d/IN. ELEKTRYCZNE/pdf/IN. ELEKTRYCZNE_p.budowlany-techniczny_OŚWIADCZENIE.pdf
  • Projekt Załącznik nr 5 do SWZ/Zał 5d/IN. ELEKTRYCZNE/pdf/IN. ELEKTRYCZNE_p.wykonawczy_FRONT.pdf
  • Projekt Załącznik nr 5 do SWZ/Zał 5d/IN. ELEKTRYCZNE/pdf/opis szkoła TG PW.pdf
  • Projekt Załącznik nr 5 do SWZ/Zał 5e/IN. SANITARNE/PDF/OPIS TECHNICZNY.pdf
  • Projekt Załącznik nr 5 do SWZ/Zał 5e/IN. SANITARNE/PDF/P135-PW-IS-01.pdf
  • Projekt Załącznik nr 5 do SWZ/Zał 5e/IN. SANITARNE/PDF/P135-PW-IS-02.pdf
  • Projekt Załącznik nr 5 do SWZ/Zał 5e/IN. SANITARNE/PDF/P135-PW-IS-03.pdf
  • Projekt Załącznik nr 5 do SWZ/Zał 5e/IN. SANITARNE/PDF/P135-PW-IS-04.pdf
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ/Zał 5a/Opinia kominiarska.pdf
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ/Zał 5a/P135_Ekspertyza_Tarnowskie Góry_05.11.2025 zatwierdzona w PSP.pdf
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ/Zał 5a/P135-EKS.P.POŻ.-1_rzut piwnicy_02.10.pdf
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ/Zał 5a/P135-EKS.P.POŻ.-2_rzut parteru_02.10.pdf
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ/Zał 5a/P135-EKS.P.POŻ.-3_rzut pierwszego piętra_02.10.pdf
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ/Zał 5a/P135-EKS.P.POŻ.-4_rzut drugiego piętra_02.10.pdf
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ/Zał 5a/P135-EKS.P.POŻ.-5_rzut poddasza_02.10.pdf
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ/Zał 5a/P135-EKS.P.POŻ.-6_przekrój AA_02.10.pdf
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ/Zał 5a/P135-EKS.P.POŻ.-7_przekrój BB_02.10.pdf
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ/Zał 5a/P135-EKS.P.POŻ.-8_plan sytuacyjny_02.10.pdf
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ/Zał 5a/P. ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/P135-PB-PAB-101_rzut.dwg
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ/Zał 5a/P. ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/P135_PB_tabelka.dwg
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ/Zał 5a/Postanowienie PSP z dnia 07.11.2025.pdf
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ/Zał 5a/P. TECHNICZNY_IN. ELEKTRYCZNE/pdf/E101_A3.pdf
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ/Zał 5a/P. TECHNICZNY_IN. ELEKTRYCZNE/pdf/E102_A3.pdf
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ/Zał 5a/P. TECHNICZNY_IN. ELEKTRYCZNE/pdf/Obliczenia-LICEUM - Tarnowskie Góry-glamox.pdf
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ/Zał 5a/P. TECHNICZNY_IN. ELEKTRYCZNE/pdf/zestawienie.materiałów.pdf
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ/Zał 5a/P. TECHNICZNY_KONSTRUKCJA/PT+PW_Konstr_Tarnowskie Góry_Sempołowska_20250818.dwg
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ/Zał 5b/ARCHITEKTURA/P135-PW-A-101_rzut.dwg
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ/Zał 5b/ARCHITEKTURA/P135_PW_tabelka.dwg
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ/Zał 5c/KONSTRUKCJA/PT+PW_Konstr_Tarnowskie Góry_Sempołowska_20250818.dwg
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ/Zał 5d/IN. ELEKTRYCZNE/pdf/E101_A3.pdf
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ/Zał 5d/IN. ELEKTRYCZNE/pdf/E102_A3.pdf
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ/Zał 5d/IN. ELEKTRYCZNE/pdf/E201_A4.pdf
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ/Zał 5d/IN. ELEKTRYCZNE/pdf/Obliczenia-LICEUM - Tarnowskie Góry-glamox.pdf
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ/Zał 5d/IN. ELEKTRYCZNE/pdf/zestawienie.materiałów.pdf
  • Przedmiar Załącznik nr 6 do SWZ/Zał 6a/P135-Sempa - Budowlany - PRZEDMIAR.pdf
  • Przedmiar Załącznik nr 6 do SWZ/Zał 6b/P135-Sempa - Instalacje elektryczne - PRZEDMIAR.pdf
  • Przedmiar Załącznik nr 6 do SWZ/Zał 6c/P135-Sempa - Instalacje sanitarne - PRZEDMIAR.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 7 do SWZ/Zał 7a/135_Sempołowska_STWiORB_budowlana.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 7 do SWZ/Zał 7a/135_Sempołowska_STWiORB_ogólne dla wszystkich.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 7 do SWZ/Zał 7b/135_Sempołowska_STWiORB_inst. elektryczna.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 7 do SWZ/Zał 7c/135_Sempołowska_STWiORB_inst. sanitarna.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Powiat Tarnogórski