Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-15
„Przebudowa przepustu w ciągu drogi powiatowej 1701S ul. Blanowska na cieku Strumień.” powtórzone
ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W ZAWIERCIU
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00414009
- Zamawiający
- ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W ZAWIERCIU
- Główny kod CPV
- 45233140-2 — Roboty drogowe
- Miejsce wykonania robót
- Zawiercie, pow. zawierciański, woj. śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-09-15
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-31
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar załącznik nr 9_przedmiar robót.pdf
- STWiOR załącznik nr 10_STWiORB.zip
- SWZ SWZ.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny załączniki nr 1-8.zip
- Inny załącznik nr 11_dokumentacja projektowa.zip
- Projekt STWiORB/D-07.02.01a Oznakowanie pionowe.pdf
- Projekt STWiORB/M-13.01.00 Beton konstrukcyjny w obiekcie mostowym.pdf
- Projekt STWiORB/M-15.02.03 Izolacja płyty pomostu obiektu mostowego z papy termozgrzewalnej.pdf
- STWiOR STWiORB/Spis zawartości.pdf
- STWiOR STWiORB/Strona tytułowa.pdf
- Inny STWiORB/D-01.01.01a Odtworzenie trasy i punktów wysokościowych oraz sporządzenieinwentaryzacji powykonawczej drogi.pdf
- Inny STWiORB/D-02.00.00 Roboty ziemne.pdf
- Inny STWiORB/D-04.01.01 - D-04.03.01 Dolne warstwy podbudów oraz oczyszczenie i skropienie.pdf
- Inny STWiORB/D-04.02.01a Warstwa odcinająca z geowłókniny.pdf
- Inny STWiORB/D-04.03.01a Połączenie międzywarstwowe nawierzchni drogowej emulsją asfaltową.pdf
- Inny STWiORB/D-04.04.02a Podbudowa pomocnicza z mieszanki kruszywa niezwiązanego.pdf
- Inny STWiORB/D-04.04.02b Podbudowa zasadnicza z mieszanki kruszywa niezwiązanego.pdf
- Inny STWiORB/D-04.07.01a Podbudowa z betonu asfaltowego wg wt-1 i wt-2.pdf
- Inny STWiORB/D-05.03.01 Nawierzchnia z kostki kamiennej.pdf
- Inny STWiORB/D-05.03.05a Nawierzchnia z betonu asfaltowego. warstwa ścieralna wg wt-1 i wt-2.pdf
- Inny STWiORB/D-05.03.05b Nawierzchnia z betonu asfaltowego. warstwa wiążąca i wyrównawcza.pdf
- Inny STWiORB/D-07.01.01a Oznakowanie poziome.pdf
- Inny STWiORB/D-08.03.01 Betonowe obrzeża chodnikowe.pdf
- Inny STWiORB/D-M-00.00.00 Wymagania ogólne.pdf
- Inny STWiORB/M-05.01.01 Roboty rozbiórkowe.pdf
- Inny STWiORB/M-11.01.04 Zasypanie wykopów fundamentowych i wykonanie nasypów przy obiektachinżynierskich.pdf
- Inny STWiORB/M-12.01.00 Stal zbrojeniowa.pdf
- Inny STWiORB/M-13.02.00 Beton niekonstrukcyjny w obiekcie mostowym.pdf
- Inny STWiORB/M-13.03.01a Wykonanie gzymsów prefabrykowanych z polimerobetonu.pdf
- Inny STWiORB/M-15.01.02 Izolacja powłokowa asfaltowa układana „na zimno”.pdf
- Inny STWiORB/M-18.01.04 Zabezpieczenie szczelin dylatacyjnych.pdf
- Inny STWiORB/M-19.01.01a Krawężnik mostowy kamienny.pdf
- Inny STWiORB/M-20.01.08 Zabezpieczenie antykorozyjne powierzchni betonowych.pdf
- Inny STWiORB/M-20.01.60 Wykonanie muru oporowego z grodzic stalowych.pdf
- Inny STWiORB/S-01.01.01 Zabezpieczenie i wymiana uzbrojenia technicznego, których gestorem jest RPWiK w Zawierciu.pdf
- Inny STWiORB/S-01.01.02 Zabezpieczenie uzbrojenia technicznego, których gestorem jest Tauron Dystrybucja S.A.pdf
- Inny STWiORB/S-01.01.03 Zabezpieczenie uzbrojenia technicznego, których gestorem jest Orange Polska S.A..pdf
- Inny STWiORB/S-01.01.04 Zabezpieczenie uzbrojenia technicznego, których gestorem jest Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o..pdf
- Inny STWiORB/S-01.01.05 Zabezpieczenie istniejących, dotychczas niezintwentaryzowanych sieci uzbrojenia terenu.pdf
- Projekt załącznik nr 11_dokumentacja projektowa/OpiniaGeotechniczna.pdf
- Projekt załącznik nr 11_dokumentacja projektowa/PAB/02_Plan Sytuacyjny.pdf
- Projekt załącznik nr 11_dokumentacja projektowa/PAB/PAB - opis techniczny.pdf
- Projekt załącznik nr 11_dokumentacja projektowa/Pozwolenie na budowę - budowa przepustu w ciągu ul. Blanowskiej.pdf
- Projekt załącznik nr 11_dokumentacja projektowa/PWiPT/02_Plan Sytuacyjny.pdf
- Projekt załącznik nr 11_dokumentacja projektowa/PWiPT/PT i PW.pdf
- Projekt załącznik nr 11_dokumentacja projektowa/PZT/02_PZT.pdf
- Projekt załącznik nr 11_dokumentacja projektowa/PZT/PZT - opis techniczny.pdf
- Inny załącznik nr 11_dokumentacja projektowa/Informacja BIOZ.pdf
- Inny załącznik nr 11_dokumentacja projektowa/Mapa_do_celów_proj.pdf
- Inny załącznik nr 11_dokumentacja projektowa/PAB/01_Orientacja.pdf
- Inny załącznik nr 11_dokumentacja projektowa/PAB/03_Rzut z góry.pdf
- Inny załącznik nr 11_dokumentacja projektowa/PAB/04_Przekrój podłużny.pdf
- Inny załącznik nr 11_dokumentacja projektowa/PAB/05_Przekrój Poprzeczny i Widoki.pdf
- Inny załącznik nr 11_dokumentacja projektowa/PAB/06_Przekrój w miejscu istniejącego gazociągu - Przekrój E-E.pdf
- Inny załącznik nr 11_dokumentacja projektowa/PAB/07_Stan Istniejący.pdf
- Inny załącznik nr 11_dokumentacja projektowa/PAB/08_Schemat studni kanalizacyjnej śr. 1200mm.pdf
- Inny załącznik nr 11_dokumentacja projektowa/PAB/09_Profil podłużny wymienianej kanalizacji sanitarnej.pdf
- Inny załącznik nr 11_dokumentacja projektowa/PWiPT/01_Orientacja.pdf
- Inny załącznik nr 11_dokumentacja projektowa/PWiPT/03_Rzut z góry.pdf
- Inny załącznik nr 11_dokumentacja projektowa/PWiPT/04_Przekrój podłużny.pdf
- Inny załącznik nr 11_dokumentacja projektowa/PWiPT/05_Przekrój Poprzeczny i Widoki.pdf
- Inny załącznik nr 11_dokumentacja projektowa/PWiPT/06_Przekrój w miejscu istniejącego gazociągu - Przekrój E-E.pdf
- Inny załącznik nr 11_dokumentacja projektowa/PWiPT/07_Stan Istniejący.pdf
- Inny załącznik nr 11_dokumentacja projektowa/PWiPT/08_Schemat studni kanalizacyjnej śr. 1200mm.pdf
- Inny załącznik nr 11_dokumentacja projektowa/PWiPT/09_Profil podłużny wymienianej kanalizacji sanitarnej.pdf
- Inny załącznik nr 11_dokumentacja projektowa/PWiPT/10_Wytyczenie fundamentów.pdf
- Inny załącznik nr 11_dokumentacja projektowa/PWiPT/11_Gabaryty przepustu.pdf
- Inny załącznik nr 11_dokumentacja projektowa/PWiPT/12A_Zbrojenie przepustu.pdf
- Inny załącznik nr 11_dokumentacja projektowa/PWiPT/12B_Zbrojenie przepustu-ścianka wylotowa.pdf
- Inny załącznik nr 11_dokumentacja projektowa/PWiPT/12C_Zbrojenie przepustu-ścianka wlotowa.pdf
- Inny załącznik nr 11_dokumentacja projektowa/PWiPT/13_Gabaryty i zbrojenie płyt przejściowych.pdf
- Inny załącznik nr 11_dokumentacja projektowa/PZT/01_Orientacja.pdf
- Inny załącznik nr 11_dokumentacja projektowa/uzgodnienia/MDCP_Zawiercie ul. Blanowska- Strumien.pdf
- Inny załącznik nr 11_dokumentacja projektowa/uzgodnienia/MPZP.pdf
- Inny załącznik nr 11_dokumentacja projektowa/uzgodnienia/ORANGE S.A-uzgodnienie.pdf
- Inny załącznik nr 11_dokumentacja projektowa/uzgodnienia/Ostateczna Decyzja Wodnoprawna.pdf
- Inny załącznik nr 11_dokumentacja projektowa/uzgodnienia/Polska Spółka Gazownictwa-uzgodnienie.pdf
- Inny załącznik nr 11_dokumentacja projektowa/uzgodnienia/RPWiK-Uuzgodnienie projektu budowlanego.pdf
- Inny załącznik nr 11_dokumentacja projektowa/uzgodnienia/TAURON dystrybucja-uzgodnienie.pdf
- Inny załącznik nr 11_dokumentacja projektowa/uzgodnienia/Wypisy-GODGIK.6642.1474.2025.pdf
- Wzór umowy załączniki nr 1-8/załącznik nr 1_projektowane postanowienia umowy.pdf
- Formularz załączniki nr 1-8/załącznik nr 2_formularz ofertowy.doc
- Inny załączniki nr 1-8/załącznik nr 3_oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu, spełnianiu warunków udziału.doc
- Inny załączniki nr 1-8/załącznik nr 4_oświadczenie dot. grupy kapitałowej.doc
- Inny załączniki nr 1-8/załącznik nr 5_wykaz osób.doc
- Inny załączniki nr 1-8/załącznik nr 6_wykaz robót.doc
- Inny załączniki nr 1-8/załącznik nr 7_zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.doc
- Inny załączniki nr 1-8/załącznik nr 8_oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.doc
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, STWiOR, SWZ, ogłoszenie, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, wzór umowy, formularz oferty.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 12 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP