Postępowanie zakończone 2026-08-25
Przebudowa ulicy Cieszyńskiej (DW937) i alei Józefa Piłsudskiego w Jastrzębiu-Zdroju
Miasto Jastrzębie-Zdrój
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00382665
- Zamawiający
- Miasto Jastrzębie-Zdrój
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Jastrzębie-Zdrój, pow. Jastrzębie-Zdrój, woj. śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-25
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-07
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 2. SWZ - Przebudowa ul. Cieszyńskiej i al. Piłsudskiego.pdf
- Ogłoszenie 1. Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 3. Załączniki edytowalne.docx
- Inny 4. Dokumentacja techniczna.zip
- Przedmiar 4. Dokumentacja techniczna/Jastrzębie - Zdrój, Cieszyńska_Przedmiar.prd
- Przedmiar 4. Dokumentacja techniczna/Jastrzębie- Zdrój_ul. Cieszyńska-Przedmiar.pdf
- Projekt 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/DECYZJA 16_26_PnB J-Z Cieszyńska IFXV.7840.2.21.2025 z dnia 14.04.2026.pdf
- Projekt 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/PAB/2. Spis zawartości PAB/Spis zawartości PAB_01.12.2025.pdf
- Projekt 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/PAB/5. Część opisowa PAB/PAB Opis techniczny J-Z Cieszyńska_09.03.2026.pdf
- Projekt 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/PAB/6. Część graficzna PAB/DR 1.0 Plan sytuacyjny [297].pdf
- Projekt 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/PAB/6. Część graficzna PAB/DR 1.1 Plan sytuacyjny [297].pdf
- Projekt 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/PAB/6. Część graficzna PAB/K.1 Plan sytuacyjny ściany oporowej.pdf
- Projekt 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/PAB/6. Część graficzna PAB/T 1.0 - Plan sytuacyjny przebudowy sieci teletechnicznej Urzędu Miasta.pdf
- Projekt 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/PZT/1. Strona Tytułowa PZT/PZT Strona tytułowa J-Z Cieszyńska_27.02.2026.pdf
- Projekt 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/PZT/2. Spis zawartości PZT/Spis zawartości PZT_01.12.2025.pdf
- Projekt 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/PZT/3. Oświadczenia projektantów PZT/Oświadczenia projektantów PZT_27.02.2026.pdf
- Projekt 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/PZT/5. Część opisowa PZT/PZT Opis techniczny J-Z Cieszyńska_09.03.2026.pdf
- Projekt 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/PZT/6. Część graficzna PZT/1.0 PZT [297].pdf
- Projekt 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/ZAŁĄCZNIKI/1. Strona Tytułowa ZAŁĄCZNIKI/ZAŁĄCZNIKI Strona tytułowa J-Z Cieszyńska_27.02.2026.pdf
- Projekt 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/ZAŁĄCZNIKI/2. Spis załączników ZAŁĄCZNIKI/Spis zawartości ZAŁĄCZNIKI_01.12.2025.pdf
- Projekt 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/ZAŁĄCZNIKI/F. UZGODNIENIA/Gmail - Uzgodnienie PW - UM Jastrzębie-Zdrój Wydział Informatyki - ul. Cieszyńska_31.10.2025.pdf
- Projekt 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/ZAŁĄCZNIKI/F. UZGODNIENIA/Oświetlenie UM_akceptacja projektu_04.11.2025.pdf
- Projekt 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/ZAŁĄCZNIKI/F. UZGODNIENIA/Wywiady branżowe/J-Z Cieszyńska-Piłsudskiego TOK_14.07.2025.pdf
- Projekt 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/ZAŁĄCZNIKI/F. UZGODNIENIA/Wywiady branżowe/PSG_uzgodnienie PZT pismo_26.06.2025.pdf
- Projekt 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/ZAŁĄCZNIKI/G. NARADA KOORDYNACYJNA/G6630_152_2025_G.6630.152.2025 protokół.pdf
- Projekt 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/ZAŁĄCZNIKI/H. PLAN BIOZ/BIOZ J-Z ul. Cieszyńska_20.11.2025.pdf
- Projekt 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/ZAŁĄCZNIKI/Przekładki ZAŁĄCZNIKI J-Z Cieszyńska_01.12.2025.pdf
- Inny 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/PAB/1. Strona Tytułowa PAB/PAB Strona tytułowa J-Z Cieszyńska_27.02.2026.pdf
- Inny 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/PAB/3. Oświadczenia projektantów PAB/Oświadczenia projektantów PAB_27.02.2026.pdf
- Inny 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/PAB/4. Uprawnienia Izby/Aktualne izby.pdf
- Inny 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/PAB/4. Uprawnienia Izby/IZBY.pdf
- Inny 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/PAB/4. Uprawnienia Izby/Thumbs.db
- Inny 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/PAB/6. Część graficzna PAB/DR 3.0 Plan warstwicowy [297].pdf
- Inny 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/PAB/6. Część graficzna PAB/DR 3.1 Plan warstwicowy [297].pdf
- Inny 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/PAB/6. Część graficzna PAB/EL-1.1 [297x640]_UM.pdf
- Inny 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/PAB/6. Część graficzna PAB/EL-1.2 [297x640]_TD.pdf
- Inny 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/PAB/6. Część graficzna PAB/K.2 Przekrój poprzeczny ściany oporowej.pdf
- Inny 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/PAB/6. Część graficzna PAB/K.3 Przekrój podłużny ściany oporowej.pdf
- Inny 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/PAB/6. Część graficzna PAB/KD-1.0 Plan [A3].pdf
- Inny 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/PAB/6. Część graficzna PAB/KD-2.0 Profil [297x520].pdf
- Inny 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/PAB/6. Część graficzna PAB/PAB_DR 2.0 Przekrój typ. i szcz. konstr. [297].pdf
- Inny 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/PAB/6. Część graficzna PAB/T 2.0 - Schemat studni kablowej SKR-1.pdf
- Inny 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/PZT/4. Uprawnienia Izby/Aktualne izby.pdf
- Inny 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/PZT/4. Uprawnienia Izby/IZBY.pdf
- Inny 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/PZT/4. Uprawnienia Izby/Thumbs.db
- Inny 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/PZT/6. Część graficzna PZT/Plan orientacyjny.pdf
- Inny 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/ZAŁĄCZNIKI/A. MDCP/mapa wynikowa klauzula 02_10_2025-mdcp.pdf
- Inny 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/ZAŁĄCZNIKI/A. MDCP/Thumbs.db
- Inny 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/ZAŁĄCZNIKI/B. GEOLOGIA/Dokumentacja badań podłoża Jastrzębie-Zdrój, Piłsudskiego.pdf
- Inny 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/ZAŁĄCZNIKI/B. GEOLOGIA/Projekt geotechniczny Jastrzębie-Zdrój, Piłsudskiego.pdf
- Inny 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/ZAŁĄCZNIKI/B. GEOLOGIA/Thumbs.db
- Inny 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/ZAŁĄCZNIKI/C. MPZP/MX-6070V_20250825_103456.pdf
- Inny 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/ZAŁĄCZNIKI/C. MPZP/MX-6070V_20250825_103535.pdf
- Inny 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/ZAŁĄCZNIKI/C. MPZP/MX-6070V_20250825_103641.pdf
- Inny 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/ZAŁĄCZNIKI/C. MPZP/MX-6070V_20250825_103743.pdf
- Inny 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/ZAŁĄCZNIKI/C. MPZP/MX-6070V_20250825_103828.pdf
- Inny 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/ZAŁĄCZNIKI/C. MPZP/MX-6070V_20250825_103858.pdf
- Inny 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/ZAŁĄCZNIKI/C. MPZP/MX-6070V_20250825_103908.pdf
- Inny 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/ZAŁĄCZNIKI/C. MPZP/Thumbs.db
- Inny 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/ZAŁĄCZNIKI/F. UZGODNIENIA/CIRCLE K_mail_29.07.2025.pdf
- Inny 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/ZAŁĄCZNIKI/F. UZGODNIENIA/JSW_warunki geologiczno-górnicze_16.05.2025.pdf
- Inny 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/ZAŁĄCZNIKI/F. UZGODNIENIA/Opinia Prezydenta J-Z geometria dróg_03.10.2025.pdf
- Inny 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/ZAŁĄCZNIKI/F. UZGODNIENIA/OUG Rybnik_warunki geologiczno-górnicze_12.05.2025.pdf
- Inny 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/ZAŁĄCZNIKI/F. UZGODNIENIA/PGW WP_informacja o wodach płynacych_16.07.2025.pdf
- Inny 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/ZAŁĄCZNIKI/F. UZGODNIENIA/Thumbs.db
- Inny 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/ZAŁĄCZNIKI/F. UZGODNIENIA/UM Jastrzebie zatwierdzenie SOR 17.11.2025.pdf
- Inny 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/ZAŁĄCZNIKI/F. UZGODNIENIA/UM J-Z_mapa warunki sieci teletechnicznych_29.07.2025.pdf
- Inny 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/ZAŁĄCZNIKI/F. UZGODNIENIA/UM J-Z_mapa warunki techniczne oświetlenie_31.07.2025.pdf
- Inny 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/ZAŁĄCZNIKI/F. UZGODNIENIA/UM J-Z_pismo warunki sieci teletechnicznych_29.07.2025.pdf
- Inny 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/ZAŁĄCZNIKI/F. UZGODNIENIA/UM J-Z_pismo warunki techniczne oświetlenie_31.07.2025.pdf
- Inny 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/ZAŁĄCZNIKI/F. UZGODNIENIA/WT TD_Cieszyńska_25.07.2025.pdf
- Inny 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/ZAŁĄCZNIKI/F. UZGODNIENIA/Wywiady branżowe/GAZ System_WB-brak sieci pismo_01.07.2025.pdf
- Inny 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/ZAŁĄCZNIKI/F. UZGODNIENIA/Wywiady branżowe/GPW WB pismo_08.07.2025.pdf
- Inny 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/ZAŁĄCZNIKI/F. UZGODNIENIA/Wywiady branżowe/JZWiK_uzgodnienie branżowe mapa_26.06.2025.pdf
- Inny 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/ZAŁĄCZNIKI/F. UZGODNIENIA/Wywiady branżowe/JZWiK_uzgodnienie branżowe pismo_26.06.2025.pdf
- Inny 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/ZAŁĄCZNIKI/F. UZGODNIENIA/Wywiady branżowe/Netia_WB pismo_01.08.2025.pdf
- Inny 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/ZAŁĄCZNIKI/F. UZGODNIENIA/Wywiady branżowe/PGNiG_uzgodnienie pismo_26.06.2025.pdf
- Inny 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/ZAŁĄCZNIKI/F. UZGODNIENIA/Wywiady branżowe/PGWiR_WB-brak sieci pismo_26.06.2025.pdf
- Inny 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/ZAŁĄCZNIKI/F. UZGODNIENIA/Wywiady branżowe/Tauron Ciepło_uzgodnienie branżowe pismo_25.06.2025.pdf
- Inny 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/ZAŁĄCZNIKI/F. UZGODNIENIA/Wywiady branżowe/Tauron_WT nN pismo_03.07.2025.pdf
- Inny 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/ZAŁĄCZNIKI/F. UZGODNIENIA/Wywiady branżowe/Thumbs.db
- Inny 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/ZAŁĄCZNIKI/F. UZGODNIENIA/Wywiady branżowe/T-MOBILE_WB pismo_11.08.2025.pdf
- Inny 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/ZAŁĄCZNIKI/G. NARADA KOORDYNACYJNA/G6630_152_2025_G.6630.152.2025 projekt.pdf
- Inny 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/ZAŁĄCZNIKI/G. NARADA KOORDYNACYJNA/Thumbs.db
- Inny 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/ZAŁĄCZNIKI/H. PLAN BIOZ/Thumbs.db
- Inny 4. Dokumentacja techniczna/Dokumentacja_przetarg/PROJEKT BUDOWLANY_09.03.2026/ZAŁĄCZNIKI/Thumbs.db
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Miasto Jastrzębie-Zdrój
- Budowa palcu zabaw w ramach zadania pn.: Stare i nowe zabawy podwórkowe (teren SP12) w Jastrzębiu-Zdroju
- Poprawa parametrów technicznych ul. Kombatantów w Jastrzębiu-Zdroju
- Remont nawierzchni ulic - ul. Cieszyńska w Jastrzębiu-Zdroju
- Remont pracowni elektrycznej i transportu kolejowego oraz wykonanie platformy przyschodowej dla osób ze szczególnymi potrzebami na potrzeby projektu Profesjonalne pracownie 4 w Jastrzębiu-Zdroju
- Budowa kanalizacji deszczowej ul. Jana Kasprowicza w Jastrzębiu-Zdroju