Postępowanie zakończone 2026-06-24
Remont boiska wielofunkcyjnego przy CKZiU przy ul. Kilińskiego w Sosnowcu
Miejski Zakład Usług Komunalnych
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00280122
- Zamawiający
- Miejski Zakład Usług Komunalnych
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-24
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-09
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt Załącznik nt 2 do SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia Program Funkcjonalno Użytkowy.pdf
- SWZ Specyfikacja warunków zamówienia WZP.C.271.1.35.2026.HM.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu 2026BZP 00280122_01 z dnia 09.06.2026 r..pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 2026BZP 00298576_01 z dnia 19.06.2026 r..pdf
- Inny Wyjaśnienie i zmiana treści SWZ z dnia 19.06.2026 r..pdf
- Inny wyjaśnienie treści SWZ z dnia 12.06.2026 r..pdf
- Inny Załącznik 1 i 3 do SWZ w wersji edytowalnej.doc
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ Projektowane postanowienia umowne.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Miejski Zakład Usług Komunalnych
- "Remont ul. Plażowej"
- „BIAŁOSTOCKA PARK” ETAP I Roboty nawierzchniowe — nawierzchnie z kostki betonowej (alejki i place) wraz z obrzeżami.
- „Wymiana wkładek elastomerowych w urządzeniach dylatacyjnych Wiadukty drogowe w ciągu DK94 w Sosnowcu JNI 4P/300004373 (kier. Dąbrowy Górniczej) oraz JNI 4L/30004374 (kier. Katowic)”
- Sukcesywna dostawa – sprzedaż wraz z transportem i rozładunkiem wyrobów/prefabrykatów betonowych do robót drogowych
- Świadczenie usług transportowych polegających na przewozie kruszyw drogowych, odpadów z remontów dróg i chodników oraz mieszanki mineralno-asfaltowej na terenie miasta Sosnowca