Postępowanie zakończone 2026-08-18
Remont chodnika przy ul. Podhalańskiej w Jastrzębiu-Zdroju
Miasto Jastrzębie-Zdrój
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00368039
- Zamawiający
- Miasto Jastrzębie-Zdrój
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Jastrzębie-Zdrój, pow. Jastrzębie-Zdrój, woj. śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-18
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-29
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ edytowalne załączniki do swz.docx
- Wzór umowy specyfikacja - Remont chodnika Podhalańska.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny załącznik nr 9 - dokumentacja techniczna.zip
- Przedmiar przedmiar robót ATH.ATH
- Przedmiar przedmiar robót PDF.pdf
- Inny mapa.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Miasto Jastrzębie-Zdrój
- Budowa palcu zabaw w ramach zadania pn.: Stare i nowe zabawy podwórkowe (teren SP12) w Jastrzębiu-Zdroju
- Poprawa parametrów technicznych ul. Kombatantów w Jastrzębiu-Zdroju
- Remont nawierzchni ulic - ul. Cieszyńska w Jastrzębiu-Zdroju
- Remont pracowni elektrycznej i transportu kolejowego oraz wykonanie platformy przyschodowej dla osób ze szczególnymi potrzebami na potrzeby projektu Profesjonalne pracownie 4 w Jastrzębiu-Zdroju
- Przebudowa ulicy Cieszyńskiej (DW937) i alei Józefa Piłsudskiego w Jastrzębiu-Zdroju