WygrajPrzetarg.com

Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-04

Remont cząstkowy wielkopowierzchniowy na DW933 na odcinku Pszczyna - Góra

POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W PSZCZYNIE

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00400147
Zamawiający
POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W PSZCZYNIE
Główny kod CPV
45233140-2 — Roboty drogowe
Miejsce wykonania robót
Pszczyna, pow. pszczyński, woj. śląskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
niewymagane
Termin składania ofert
2026-09-04
Termin realizacji
Data publikacji
2026-08-20

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny SWZ do ogłoszenia.zip
  • Przedmiar SWZ do ogłoszenia/formularz 2 - kosztorys ślepy.xlsx
  • SWZ SWZ do ogłoszenia/SWZ.pdf
  • Wzór umowy SWZ do ogłoszenia/załącznik 1 - ppu.pdf
  • Formularz SWZ do ogłoszenia/formularz 1 - oferta.doc
  • Inny SWZ do ogłoszenia/formularz 3 - oświadczenie-z-art-125-ust-1-ustawy-Pzp.doc
  • Inny SWZ do ogłoszenia/formularz 4 - oświadczenie-z-art-125-ust-1-ustawy-Pzp-udostępniających zasoby.doc
  • Inny SWZ do ogłoszenia/formularz 5 - oświadczenie z art. 117 ust. 4.doc
  • Inny SWZ do ogłoszenia/formularz 6 - wykaz robót budowlanych.doc
  • Inny SWZ do ogłoszenia/załącznik 2 - Wytyczne techniczne/WTW SMA11S.pdf
  • Inny SWZ do ogłoszenia/załącznik 2 - Wytyczne techniczne/WTW_ZDW_Asfalty_2025.pdf
  • Inny SWZ do ogłoszenia/załącznik 2 - Wytyczne techniczne/WTW-ZDW-Remont-czastkowy-RCNB.pdf
  • Inny SWZ do ogłoszenia/załącznik 2 - Wytyczne techniczne/WTW ZM.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: ogłoszenie, przedmiar, SWZ, wzór umowy, formularz oferty.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt, STWiOR.
  • Do terminu składania ofert zostało 1 dni.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP