Postępowanie zakończone 2026-06-18
„Remont konstrukcji budynku spichlerza z Czechowic, na terenie skanseny Zagroda Wsi Pszczyńskiej zlokalizowanego na działce nr 1210/48 w Pszczynie przy ul. Parkowej 20/a”
AGENCJA ROZWOJU I PROMOCJI ZIEMI PSZCZYŃSKIEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00275649
- Zamawiający
- AGENCJA ROZWOJU I PROMOCJI ZIEMI PSZCZYŃSKIEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-18
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-03
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Przedmiar.pdf
- SWZ SWZ (1).pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 6_Wzór umowy.odt
- Formularz Załącznik nr 1 Formularz oferty.docx
- Ogłoszenie OGŁOSZENIE o ZAMÓWIENIU.pdf
- Inny Pozwolenie Konserwatora.pdf
- Inny Załącznik nr 10 Oświadczenie o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu wstępnym.docx
- Inny Załącznik nr 2 Oświadczenia.docx
- Inny Załącznik nr 3 Oświadczenie grupa kap.docx
- Inny Załącznik nr 4 Wykaz osób.docx
- Inny Załącznik nr 5 Wykaz robót.docx
- Inny Załącznik nr 7_Dokumentacja techniczna.7z
- Inny Załącznik nr 8 Oświadczenie_zatrudnianie.docx
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - oświadczenie z art. 117 ust.4 ustawy Pzp.docx
- Projekt IN-01 Rzut przyziemia.pdf
- Projekt IN-02 Rzut w poziomie antresoli.pdf
- Projekt IN-03 Przekrój poprzeczny A-A.pdf
- Projekt IN-04 Przekrój podłużny B-B.pdf
- Projekt IN-05 Elewacje inwentaryzacja.pdf
- Projekt Opis PAB Remont budynku Spichlerz z Czechowic skansen Zagroda Wsi Pszczyńskiej.pdf
- Projekt Opis PZT Remont budynku Spichlerza z Czechowic w skansenie Zagroda Wsi Pszczyńskiej.pdf
- Projekt Program i zakres prac remont. _ Spichlerz z Czechowic Skansen zagroda Wsi Pszczyńskiej.pdf
- Projekt Załaczniki do PAB- Remont Spichlerza z Czechowic w skansenie Zagroda Wsi Pszczyń..pdf
- Inny PB-01 zakres remontu Elwacje i przekrój A-A.pdf
- Inny PB-02 zakres remontu Rzut przyziemia.pdf
- Inny PB-03 zakres remontu Rzut antresoli.pdf
- Inny rys. PZ-01 Plan sytuacyjny.pdf
- Inny skansen-mdcp_klauzule.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP