Postępowanie zakończone 2026-07-31
Remont sal zajęć, pracowni i klas lekcyjnych w Szkole Podstawowej Nr 15 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Pawła II w Katowicach – II etap
Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Pawła II w Katowicach
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00341095
- Zamawiający
- Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Pawła II w Katowicach
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-31
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-14
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ ZP521 SWZ z załącznikami.pdf
- Ogłoszenie ZP521 Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny ZP521 Załączniki w formie edytowlanej.docx
- Inny ZP521_Zał nr 9 Dokumentacja.zip
- Przedmiar Przedmiary/Przedmiar bud sala 26 w SP15.pdf
- Przedmiar Przedmiary/Przedmiar elektr sala 26 SP15.pdf
- STWiOR STWiORB/SST 3 STWIORB posadzkowe sala 26 SP15.pdf
- STWiOR STWiORB/SST 4 STWIORB -malarskie sala 26 SP15.pdf
- STWiOR STWiORB/STWIOR elektr sala 26 SP15.pdf
- STWiOR STWiORB/STWiOR ogólny sala 26 SP15.pdf
- Inny Opisy/opis bud sala 26 Sp15.pdf
- Inny Opisy/opis elektr sala 26 SP15.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP