Postępowanie zakończone 2026-06-16
Remont sal zajęć, pracowni i klas lekcyjnych w Zespole Szkół i Placówek Nr 2 w Katowicach
Zespół Szkół i Placowek nr 2
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00270373
- Zamawiający
- Zespół Szkół i Placowek nr 2
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-16
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-01
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ ZP400_SWZ z załącznikami.pdf
- Ogłoszenie ZP400_Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny ZP400 Dokumentacja techniczna.zip
- Inny ZP400_Załączniki w formie edytowalnej.docx
- Inny _corrupt_154853.bin
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP