Postępowanie zakończone 2026-09-02
Remont sanitariatów i natrysków w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Wojciecha Korfantego w Katowicach
Zespół Szkół Ekonomicznych im. W. Kofrantego
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00396257
- Zamawiający
- Zespół Szkół Ekonomicznych im. W. Kofrantego
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Katowice, pow. Katowice, woj. śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-09-02
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-18
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ ZP591 SWZ z załącznikami.pdf
- Ogłoszenie ZP591 Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny ZP591 Załączniki w formie edytowalnej.docx
- Inny ZP591 Zał nr 9 Dokumentacja.zip
- Przedmiar PRZEDMIAR/przedmiar_Remont toalet Technikum nr 2 Katowice_30.06.2026.pdf
- Projekt A97_sciany_giszetowe.pdf
- Projekt A98_stolarka_drzwiowa.pdf
- Projekt K1_nadproze.pdf
- Projekt Kondygnacja_P0/A10.pdf
- Projekt Kondygnacja_P0/A11.pdf
- Projekt Kondygnacja_P0/A12.pdf
- Projekt Kondygnacja_P0/A13.pdf
- Projekt Kondygnacja_P0/A14.pdf
- Projekt Kondygnacja_P0/A15.pdf
- Projekt Kondygnacja_P0/A16.pdf
- Projekt Kondygnacja_P0/A17.pdf
- Projekt Kondygnacja_P0/A18.pdf
- Projekt Kondygnacja_P0/A19.pdf
- Projekt Kondygnacja_P0/A1.pdf
- Projekt Kondygnacja_P0/A20.pdf
- Projekt Kondygnacja_P0/A21.pdf
- Projekt Kondygnacja_P0/A22.pdf
- Projekt Kondygnacja_P0/A23.pdf
- Projekt Kondygnacja_P0/A24.pdf
- Projekt Kondygnacja_P0/A2.pdf
- Projekt Kondygnacja_P0/A3.pdf
- Projekt Kondygnacja_P0/A4.pdf
- Projekt Kondygnacja_P0/A5.pdf
- Projekt Kondygnacja_P0/A6.pdf
- Projekt Kondygnacja_P0/A7.pdf
- Projekt Kondygnacja_P0/A8.pdf
- Projekt Kondygnacja_P0/A9.pdf
- Projekt Kondygnacja_P1/A25.pdf
- Projekt Kondygnacja_P1/A26.pdf
- Projekt Kondygnacja_P1/A27.pdf
- Projekt Kondygnacja_P1/A28.pdf
- Projekt Kondygnacja_P1/A29.pdf
- Projekt Kondygnacja_P1/A30.pdf
- Projekt Kondygnacja_P1/A31.pdf
- Projekt Kondygnacja_P1/A32.pdf
- Projekt Kondygnacja_P1/A33.pdf
- Projekt Kondygnacja_P1/A34.pdf
- Projekt Kondygnacja_P1/A35.pdf
- Projekt Kondygnacja_P1/A36.pdf
- Projekt Kondygnacja_P1/A37.pdf
- Projekt Kondygnacja_P1/A38.pdf
- Projekt Kondygnacja_P1/A39.pdf
- Projekt Kondygnacja_P1/A40.pdf
- Projekt Kondygnacja_P1/A41.pdf
- Projekt Kondygnacja_P1/A42.pdf
- Projekt Kondygnacja_P1/A43.pdf
- Projekt Kondygnacja_P1/A44.pdf
- Projekt Kondygnacja_P1/A45.pdf
- Projekt Kondygnacja_P1/A46.pdf
- Projekt Kondygnacja_P1/A47.pdf
- Projekt Kondygnacja_P1/A48.pdf
- Projekt Kondygnacja_P2/A49.pdf
- Projekt Kondygnacja_P2/A50.pdf
- Projekt Kondygnacja_P2/A51.pdf
- Projekt Kondygnacja_P2/A52.pdf
- Projekt Kondygnacja_P2/A53.pdf
- Projekt Kondygnacja_P2/A54.pdf
- Projekt Kondygnacja_P2/A55.pdf
- Projekt Kondygnacja_P2/A56.pdf
- Projekt Kondygnacja_P2/A57.pdf
- Projekt Kondygnacja_P2/A58.pdf
- Projekt Kondygnacja_P2/A59.pdf
- Projekt Kondygnacja_P2/A60.pdf
- Projekt Kondygnacja_P2/A61.pdf
- Projekt Kondygnacja_P2/A62.pdf
- Projekt Kondygnacja_P2/A63.pdf
- Projekt Kondygnacja_P2/A64.pdf
- Projekt Kondygnacja_P2/A65.pdf
- Projekt Kondygnacja_P2/A66.pdf
- Projekt Kondygnacja_P2/A67.pdf
- Projekt Kondygnacja_P2/A68.pdf
- Projekt Kondygnacja_P2/A69.pdf
- Projekt Kondygnacja_P2/A70.pdf
- Projekt Kondygnacja_P2/A71.pdf
- Projekt Kondygnacja_P2/A72.pdf
- Projekt Kondygnacja_P3/A73.pdf
- Projekt Kondygnacja_P3/A74.pdf
- Projekt Kondygnacja_P3/A75.pdf
- Projekt Kondygnacja_P3/A76.pdf
- Projekt Kondygnacja_P3/A77.pdf
- Projekt Kondygnacja_P3/A78.pdf
- Projekt Kondygnacja_P3/A79.pdf
- Projekt Kondygnacja_P3/A80.pdf
- Projekt Kondygnacja_P3/A81.pdf
- Projekt Kondygnacja_P3/A82.pdf
- Projekt Kondygnacja_P3/A83.pdf
- Projekt Kondygnacja_P3/A84.pdf
- Projekt Kondygnacja_P3/A85.pdf
- Projekt Kondygnacja_P3/A86.pdf
- Projekt Kondygnacja_P3/A87.pdf
- Projekt Kondygnacja_P3/A88.pdf
- Projekt Kondygnacja_P3/A89.pdf
- Projekt Kondygnacja_P3/A90.pdf
- Projekt Kondygnacja_P3/A91.pdf
- Projekt Kondygnacja_P3/A92.pdf
- Projekt Kondygnacja_P3/A93.pdf
- Projekt Kondygnacja_P3/A94.pdf
- Projekt Kondygnacja_P3/A95.pdf
- Projekt Kondygnacja_P3/A96.pdf
- Projekt opis_techniczny.pdf
- Projekt strona_tytulowa.pdf
- STWiOR STWiOR Technikum nr 2.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP