WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-19

Remont schodów zewnętrznych, dróg i chodników, nawierzchni dziedzińców itd. w Przedszkolu nr 32 w Katowicach

Przedszkole nr 32

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00375569
Zamawiający
Przedszkole nr 32
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Katowice, pow. Katowice, woj. śląskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
niewymagane
Termin składania ofert
2026-08-19
Termin realizacji
Data publikacji
2026-08-04

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar 08def158-3269-9170-68d1-700001d6460a.pdf
  • SWZ ZP577 SWZ z załącznikami.pdf
  • Inny Zał 9 Dokumentacja techniczna.zip
  • Inny ZP577 załączniki w wersji edyt.docx
  • Przedmiar Zał 9 Dokumentacja techniczna/PRZEDMIAR.pdf
  • STWiOR Zał 9 Dokumentacja techniczna/STWIORB P32 -schody.pdf
  • Inny Zał 9 Dokumentacja techniczna/OPZ.pdf

Przedmiar robót — 17 pozycji

Lp.OpisJ.m.Ilość
P1/<UNKNOWN>Remont schodów zewnętrznych, dróg i chodników, nawierzchni dziedzińców - brak pozycji kosztorysowych w dostarczonym tekście (tekst zawiera wyłącznie ogłoszenie o zamówieniu, bez przedmiaru robót z pozycjami kosztorysowymi) <UNKNOWN>0
P1/<UNKNOWN>#2Brak pozycji kosztorysowych – tekst nie zawiera przedmiaru robót, lecz dokumentację przetargową (SIWZ/SWZ, klauzule RODO, wymagania techniczne platformy zakupowej). <UNKNOWN>0
P1/1Rozbiórka stopnic do poziomu płyty kpl1
P1/2Skucie warstwy betonu z podestu, płyty, schodów kpl1
P1/3Zbrojenie schodów i podestu kpl1

Pokazano 5 z 17 pozycji.

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, SWZ, przedmiar, STWiOR.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Przedszkole nr 32