Postępowanie zakończone 2026-06-11
Remont strefy wejścia głównego wraz ze schodami terenowymi do Szkoły Podstawowej nr 41 w Gliwicach - 2.
Zespół Szkolno Przedszkolny nr 15 w Gliwicach
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00261716
- Zamawiający
- Zespół Szkolno Przedszkolny nr 15 w Gliwicach
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-11
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-26
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu nr 2026BZP 0026171601 z dnia 26.05.2026r..pdf
- Inny Załączniki 1-8 do SWZ.zip
- Inny Załączniki nr 3-5 do umowy.zip
- Projekt Załączniki 1-8 do SWZ/Załącznik nr 5 do SWZ - Program funkcjonalno-użytkowy.pdf
- STWiOR Załączniki 1-8 do SWZ/Załącznik nr 7a do SWZ - STWiOR branża budowlana.pdf
- STWiOR Załączniki 1-8 do SWZ/Załącznik nr 7b do SWZ - STWiOR branża elektryczna.pdf
- STWiOR Załączniki 1-8 do SWZ/Załącznik nr 7c do SWZ - STWiOR branża sanitarna.pdf
- Wzór umowy Załączniki 1-8 do SWZ/Załącznik nr 4 do SWZ- wzór umowy.doc
- Formularz Załączniki 1-8 do SWZ/Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz oferty.docx
- Inny Załączniki 1-8 do SWZ/Załącznik nr 2 do SWZ - Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu.docx
- Inny Załączniki 1-8 do SWZ/Załącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenie wykonaców wspólnie ubiegajacych sie o zamówienie.docx
- Inny Załączniki 1-8 do SWZ/Załącznik nr 6 do SWZ - protokół przekazania placu budowy.doc
- Inny Załączniki 1-8 do SWZ/Załącznik nr 8a do SWZ - Przedmiar branża elektryczna - Etap III.pdf
- Inny Załączniki 1-8 do SWZ/Załącznik nr 8b do SWZ - Przedmiar - odwodnienie etap III.pdf
- Inny Załączniki 1-8 do SWZ/Załącznik nr 8c do SWZ - Przedmiar etap III_v3.pdf
- Inny Załączniki nr 3-5 do umowy/Załącznik nr 3 do umowy nr ZSP15 - porozumienie.doc
- Inny Załączniki nr 3-5 do umowy/Załącznik nr 4 do umowy nr ZSP15 - wzór gwarancji.doc
- Inny Załączniki nr 3-5 do umowy/Załącznik nr 5 do umowy nr ZSP15 - oświadczenie.doc
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP