Postępowanie zakończone 2026-06-18
Remont świetlicy w Szkole Podstawowej nr 48 im. Juliusza Ligonia w Katowicach
Szkoła Podstawowa nr 48
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00271344
- Zamawiający
- Szkoła Podstawowa nr 48
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-18
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-02
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ ZP395 SWZ z załącznikami.pdf
- Ogłoszenie ZP395_Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny ZP395 Załączniki w formie edytowlanej.docx
- Inny ZP395_Zał nr 9 Dokumentacja.zip
- Przedmiar Przedmiar elektr świetlica SP48.pdf
- Przedmiar Przedmiar świet szkol SP48 OG.pdf
- STWiOR STWiOR elektr świetlica SP48.pdf
- STWiOR STWiOR - Roboty malarskie SP48.pdf
- STWiOR STWiOR - wykładziny świetlica SP48.pdf
- Inny Opis świetlice SP48.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, STWiOR, STWiOR, STWiOR.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP