Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-04
Remont ul. Wiejskiej w Kochanowicach
Gmina Kochanowice
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00401071
- Zamawiający
- Gmina Kochanowice
- Główny kod CPV
- 45233120-6 — Roboty w zakresie budowy dróg
- Miejsce wykonania robót
- Kochanowice, pow. lubliniecki, woj. śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-09-04
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-20
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Załącznik nr 2 - Przedmiar.zip
- Projekt Załącznik nr 1 -Projekt wykonawczy.zip
- SWZ SWZ..pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 10 - Projektowane postępowania umowy (Projekt umowy).pdf
- Formularz załacznik nr 4- Formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załączniki nr 7, 8 i 13 do SWZ.docx
- Inny Załączniki nr 9 i 12 do SWZ.docx
- Inny Załącznik nr 11- Klauzula informacyjna.docx
- Inny Załacznik nr 3 - Specyfikacje techniczne.zip
- Inny Załącznik nr 5- Oświadczenie o braku podstaw wykluczenia.docx
- Inny Załącznik nr 6 - Oświdczenie o spełnianiu warunków..docx
- STWiOR Załacznik nr 3 - Specyfikacje techniczne/3 SST/002. D-01.01.01 Odtworzenie trasy i punktów wysokościowych.docx
- STWiOR Załacznik nr 3 - Specyfikacje techniczne/3 SST/002. D-01.01.01 Odtworzenie trasy i punktów wysokościowych.pdf
- STWiOR Załacznik nr 3 - Specyfikacje techniczne/3 SST/004. D-01.02.04 Rozbiórka elementów dróg i ulic.docx
- STWiOR Załacznik nr 3 - Specyfikacje techniczne/3 SST/004. D-01.02.04 Rozbiórka elementów dróg i ulic.pdf
- STWiOR Załacznik nr 3 - Specyfikacje techniczne/3 SST/005. D-08.01.01b Ustawianie krawężników i oporników.docx
- STWiOR Załacznik nr 3 - Specyfikacje techniczne/3 SST/005. D-08.01.01b Ustawianie krawężników i oporników.pdf
- STWiOR Załacznik nr 3 - Specyfikacje techniczne/3 SST/006. D-08.03.01 Obrzeża Betonowe.docx
- STWiOR Załacznik nr 3 - Specyfikacje techniczne/3 SST/006. D-08.03.01 Obrzeża Betonowe.pdf
- STWiOR Załacznik nr 3 - Specyfikacje techniczne/3 SST/007. ST-02 Odwodnienie Liniowe.doc
- STWiOR Załacznik nr 3 - Specyfikacje techniczne/3 SST/007. ST-02 Odwodnienie Liniowe.pdf
- STWiOR Załacznik nr 3 - Specyfikacje techniczne/3 SST/013. D-09.01.01 Humusowanie.docx
- STWiOR Załacznik nr 3 - Specyfikacje techniczne/3 SST/013. D-09.01.01 Humusowanie.pdf
- STWiOR Załacznik nr 3 - Specyfikacje techniczne/3 SST/014. D-07.05.01 Bariery ochronne stalowe.doc
- STWiOR Załacznik nr 3 - Specyfikacje techniczne/3 SST/014. D-07.05.01 Bariery ochronne stalowe.pdf
- STWiOR Załacznik nr 3 - Specyfikacje techniczne/3 SST/015. D-07.02.01 Oznakowanie pionowe.docx
- STWiOR Załacznik nr 3 - Specyfikacje techniczne/3 SST/015. D-07.02.01 Oznakowanie pionowe.pdf
- STWiOR Załacznik nr 3 - Specyfikacje techniczne/3 SST/016. D-07.01.01 Oznakowanie poziome.docx
- STWiOR Załacznik nr 3 - Specyfikacje techniczne/3 SST/016. D-07.01.01 Oznakowanie poziome.pdf
- STWiOR Załacznik nr 3 - Specyfikacje techniczne/3 SST/1 str .docx
- STWiOR Załacznik nr 3 - Specyfikacje techniczne/3 SST/1 str .pdf
- Inny Załacznik nr 3 - Specyfikacje techniczne/3 SST/000. spis treści.docx
- Inny Załacznik nr 3 - Specyfikacje techniczne/3 SST/000. spis treści.pdf
- Inny Załacznik nr 3 - Specyfikacje techniczne/3 SST/001. D-00.00.00 Wymagania ogólne.docx
- Inny Załacznik nr 3 - Specyfikacje techniczne/3 SST/001. D-00.00.00 Wymagania ogólne.pdf
- Inny Załacznik nr 3 - Specyfikacje techniczne/3 SST/003. Z-01 Rozbiórka nawierzchni.docx
- Inny Załacznik nr 3 - Specyfikacje techniczne/3 SST/003. Z-01 Rozbiórka nawierzchni.pdf
- Inny Załacznik nr 3 - Specyfikacje techniczne/3 SST/008. D-05.03.26g Zabezpieczenie nawierzchni asfaltowej kordem stalowym.docx
- Inny Załacznik nr 3 - Specyfikacje techniczne/3 SST/008. D-05.03.26g Zabezpieczenie nawierzchni asfaltowej kordem stalowym.pdf
- Inny Załacznik nr 3 - Specyfikacje techniczne/3 SST/009. D-05.03.05b Warstwa wiążąca.docx
- Inny Załacznik nr 3 - Specyfikacje techniczne/3 SST/009. D-05.03.05b Warstwa wiążąca.pdf
- Inny Załacznik nr 3 - Specyfikacje techniczne/3 SST/010. D-05.03.05a Warstwa ścieralna.docx
- Inny Załacznik nr 3 - Specyfikacje techniczne/3 SST/010. D-05.03.05a Warstwa ścieralna.pdf
- Inny Załacznik nr 3 - Specyfikacje techniczne/3 SST/011. D-05.03.05b Warstwa wyrównawcza.docx
- Inny Załacznik nr 3 - Specyfikacje techniczne/3 SST/011. D-05.03.05b Warstwa wyrównawcza.pdf
- Inny Załacznik nr 3 - Specyfikacje techniczne/3 SST/012. D-05.03.23 Nawierzchnia z kostki.docx
- Inny Załacznik nr 3 - Specyfikacje techniczne/3 SST/012. D-05.03.23 Nawierzchnia z kostki.pdf
- Inny Załacznik nr 3 - Specyfikacje techniczne/3 SST/017. ST-03 Kanalizacja deszczowa.docx
- Inny Załacznik nr 3 - Specyfikacje techniczne/3 SST/017. ST-03 Kanalizacja deszczowa.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 2 - Przedmiar/1 str przedmiar w.docx
- Przedmiar Załącznik nr 2 - Przedmiar/1 str przedmiar w.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 2 - Przedmiar/Remont ul. Wiejskiej w Kochanowicach- przedmiar w.ath
- Przedmiar Załącznik nr 2 - Przedmiar/Remont ul. Wiejskiej w Kochanowicach- przedmiar w.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 -Projekt wykonawczy/1 dokumentacja na zgłoszenie/2.1.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 -Projekt wykonawczy/1 dokumentacja na zgłoszenie/2.2.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 -Projekt wykonawczy/1 dokumentacja na zgłoszenie/opis.docx
- Projekt Załącznik nr 1 -Projekt wykonawczy/1 dokumentacja na zgłoszenie/opis.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 -Projekt wykonawczy/2 projekt wykonawczy/1 str .docx
- Projekt Załącznik nr 1 -Projekt wykonawczy/2 projekt wykonawczy/1 str .pdf
- Projekt Załącznik nr 1 -Projekt wykonawczy/2 projekt wykonawczy/2.1.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 -Projekt wykonawczy/2 projekt wykonawczy/2.2.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 -Projekt wykonawczy/2 projekt wykonawczy/opis.docx
- Projekt Załącznik nr 1 -Projekt wykonawczy/2 projekt wykonawczy/opis.pdf
- Inny Załącznik nr 1 -Projekt wykonawczy/1 dokumentacja na zgłoszenie/1.pdf
- Inny Załącznik nr 1 -Projekt wykonawczy/1 dokumentacja na zgłoszenie/1 str .docx
- Inny Załącznik nr 1 -Projekt wykonawczy/1 dokumentacja na zgłoszenie/1 str .pdf
- Inny Załącznik nr 1 -Projekt wykonawczy/1 dokumentacja na zgłoszenie/3.pdf
- Inny Załącznik nr 1 -Projekt wykonawczy/1 dokumentacja na zgłoszenie/PS.ZUW.0144.15.2026.KC_-_uzgodnienie_inwestycji.pdf
- Inny Załącznik nr 1 -Projekt wykonawczy/1 dokumentacja na zgłoszenie/uzgodnienie UG .pdf
- Inny Załącznik nr 1 -Projekt wykonawczy/2 projekt wykonawczy/1.pdf
- Inny Załącznik nr 1 -Projekt wykonawczy/2 projekt wykonawczy/3.pdf
- Inny Załącznik nr 1 -Projekt wykonawczy/2 projekt wykonawczy/PS.ZUW.0144.15.2026.KC_-_uzgodnienie_inwestycji.pdf
- Inny Załącznik nr 1 -Projekt wykonawczy/2 projekt wykonawczy/uzgodnienie UG .pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, projekt, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 1 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP