Postępowanie zakończone 2026-07-31
Remont zagospodarowania terenu przy Zespole Szkół nr 2 im. H. Kołłątaja w Myszkowie, zlokalizowanego na działce 2/11, 2/44 obręb Będusz
Zespół Szkół nr 2 im. H. Kołłątaja
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00349294
- Zamawiający
- Zespół Szkół nr 2 im. H. Kołłątaja
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-31
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-17
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Załacznik nr 1a_Przedmiar robót.pdf
- Projekt Załacznik nr 1c_Dokumentacja do zgłoszenia robót.pdf
- STWiOR Załacznik nr 1b_Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych.pdf
- SWZ SWZ .pdf
- Wzór umowy Załącznik Nr 3 - Projektowane postanowienia umowy ZS2 remont zagospodarowania terenu.pdf
- Formularz Załącznik Nr 2- Formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Informacja z otwarcia ofert_zagospodarownie terenu 2026.pdf
- Inny Załącznik Nr 4 - Wykaz osób.docx
- Inny Załącznik Nr 5- Oświadczenie dot. grupy kapitałowej.docx
- Inny Załącznik Nr 6- Zobowiązanie podmiotu udpostępniającego zasoby.docx
- Inny Załącznik Nr 7- Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP