WygrajPrzetarg.com

Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-15

ROBOTY BUDOWLANE – Przebudowa budynku hotelowego nr 2 na terenie Centralnej Szkoły Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie, w formule zaprojektuj i wykonaj

Centralna Szkoła Państwowej Straży Pożarnej

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00413156
Zamawiający
Centralna Szkoła Państwowej Straży Pożarnej
Główny kod CPV
45000000-7 — Roboty budowlane
Miejsce wykonania robót
Częstochowa, pow. Częstochowa, woj. śląskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
25 000 zł
Termin składania ofert
2026-09-15
Termin realizacji
Data publikacji
2026-08-28

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar 03.5_SWZ_29_HOTEL_Zał.1_Przedmiary.zip
  • Projekt 03.1_SWZ_29_HOTEL_Zał.1_PFU.zip
  • SWZ Specyfikacja Warunków Zamówienia_WT.2370.29.2026_HOTEL.pdf
  • Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu_BZP.pdf
  • Inny 03.2_SWZ_29_HOTEL_Zał.1_Architektura.zip
  • Inny 03.3_SWZ_29_HOTEL_Zał.1_Instalacje sanitarne.zip
  • Inny 03.4_SWZ_29_HOTEL_Zał.1_Instalacje elektryczne.zip
  • Inny SWZ_WT.2370.29.2026_Załączniki nr 0 i 2 do 9.zip
  • Projekt PFU/CSPSP HOTEL - PFU ost.pdf
  • Projekt Architektura/20260727_Hotel PFU-A01-Rzut parteru..pdf
  • Projekt Architektura/20260727_Hotel PFU-A02-Rzut piętra..pdf
  • Projekt Architektura/20260727_Hotel PFU-A03-Przekrój A-A.pdf
  • Projekt Architektura/20260727_Hotel PFU-A04-Elewacje północna i południowa.pdf
  • Projekt Architektura/20260727_Hotel PFU-A05-Elewacje wschodnia i zachodnia.pdf
  • Projekt Architektura/20260727_Hotel PFU-A06-Zestawienie stolarki wewnętrznej..pdf
  • Projekt Architektura/20260727_Hotel PFU-A07-Zestawienie stolarki zewnętrznej..pdf
  • Projekt Architektura/20260727_Hotel PFU-A08-Rzut pokoju hotelowego.pdf
  • Projekt Architektura/20260727_Hotel PFU-A09-Rzut posadzki - pokój hotelowy.pdf
  • Projekt Architektura/20260727_Hotel PFU-A10-Rzut sufitów - pokój hotelowy.pdf
  • Projekt Architektura/20260727_Hotel PFU-A11-Kolorystyka ścian - pokój hotelowy.pdf
  • Projekt Architektura/20260727_Hotel PFU-A12-Kłady ścian - pokój hotelowy.pdf
  • Projekt Architektura/20260727_Hotel PFU-A13-Rzut sali wspólnej.pdf
  • Projekt Architektura/20260727_Hotel PFU-A14-Rzut posadzki - sala wspólna.pdf
  • Projekt Architektura/20260727_Hotel PFU-A15-Rzut sufitów- sala wspólna (2).pdf
  • Projekt Architektura/20260727_Hotel PFU-A16-Kolorystyka ścian - sala wspólna.pdf
  • Projekt Architektura/20260727_Hotel PFU-A17-Kłady ścian - sala wspólna.pdf
  • Projekt Architektura/20260727_Hotel PFU-A18-Rzut korytarza.pdf
  • Projekt Architektura/20260727_Hotel PFU-A19-Rzut posadzki - korytarz.pdf
  • Projekt Architektura/20260727_Hotel PFU-A20-Rzut sufitów korytarz.pdf
  • Projekt Architektura/20260727_Hotel PFU-A21-Kolorystyka ścian - korytarz.pdf
  • Projekt Architektura/20260727_Hotel PFU-A22-Kłady ścian - korytarz.pdf
  • Projekt Architektura/PZT_CSPS HOTEL Z01 - ZAGOSPODAROWANIE TERENU.pdf
  • Inny Architektura/CSPSP HOTEL - OPIS KONCEPCJA OSTATECZNY.pdf
  • Inny Architektura/Hotel inwentaryzacja-A01-Rzut parteru.pdf
  • Inny Architektura/Hotel inwentaryzacja-A02-Rzut piętra.pdf
  • Inny Architektura/Hotel inwentaryzacja-A03-Przekrój A-A.pdf
  • Projekt Instalacje sanitarne/S-01 Plan sytuacyjny.pdf
  • Inny Instalacje sanitarne/Opis techniczny.pdf
  • Inny Instalacje sanitarne/S-02 Rzut parteru - isntalacja kanalizacji sanitarnej.pdf
  • Inny Instalacje sanitarne/S-03 Rzut piętra - instalacja kanalizacji sanitarnej.pdf
  • Inny Instalacje sanitarne/S-04 Rzut parteru - instalacja wody.pdf
  • Inny Instalacje sanitarne/S-05 Rzut piętra - instalacja wody.pdf
  • Inny Instalacje sanitarne/S-06 Rzut parteru - instalacja klimatyzacji.pdf
  • Inny Instalacje sanitarne/S-07 Rzut piętra - instalacja klimatyzacji.pdf
  • Inny Instalacje sanitarne/S-08 Rzut parteru - instalacja wentylacji.pdf
  • Inny Instalacje sanitarne/S-09 Rzut piętra - instalacja wentylacji.pdf
  • Inny Instalacje sanitarne/S-10 Rzut parteru - instalacja ogrzewania.pdf
  • Inny Instalacje sanitarne/S-11 Rzut piętra - instalacja ogrzewania.pdf
  • Projekt Instalacje elektryczne/OT b. elektr hotel Strażacki.pdf
  • Inny Instalacje elektryczne/E-01 Plan instalacji oświetlenia - parter.pdf
  • Inny Instalacje elektryczne/E-02 Plan instalacji oświetlenia - piętro.pdf
  • Inny Instalacje elektryczne/E-03 Plan instalacji gniazd wtykowych i siły - parter.pdf
  • Inny Instalacje elektryczne/E-04 Plan instalacji gniazd wtykowych i siły - piętro.pdf
  • Inny Instalacje elektryczne/E-05 Plan instalacji niskorądowych - parter.pdf
  • Inny Instalacje elektryczne/E-06 Plan instalacji niskorądowych - piętro.pdf
  • Inny Instalacje elektryczne/E-07 Schemat ideowy instalcji przyzywowej.pdf
  • Inny Instalacje elektryczne/E-08 Schemat ideowy instalcji oddymiania klatki schodowej.pdf
  • Inny Instalacje elektryczne/E-09 Plan zasilania opraw parkowych.pdf
  • Przedmiar Przedmiary/Przebudowa budynku Hotelowego nr 2- przedmiar robót.pdf
  • Wzór umowy SWZ_WT.2370.29.2026_Załączniki nr 0 i 2 do 9/04_SWZ_29_HOTEL_Zał.2_projekt umowy.pdf
  • Formularz SWZ_WT.2370.29.2026_Załączniki nr 0 i 2 do 9/02_SWZ_29_HOTEL_Zał.0_druk OFERTA.docx
  • Inny SWZ_WT.2370.29.2026_Załączniki nr 0 i 2 do 9/04.1_SWZ_29_HOTEL_Zał.2.1_WZÓR Karta gwarancyjna.pdf
  • Inny SWZ_WT.2370.29.2026_Załączniki nr 0 i 2 do 9/05_SWZ_29_HOTEL_Zał.3_druk Ośw.warunki.podst.wykl.docx
  • Inny SWZ_WT.2370.29.2026_Załączniki nr 0 i 2 do 9/06_SWZ_29_HOTEL_Zał.4_druk Ośw.gr.kap.docx
  • Inny SWZ_WT.2370.29.2026_Załączniki nr 0 i 2 do 9/07_SWZ_29_HOTEL_Zał.5_druk Wykaz robót.docx
  • Inny SWZ_WT.2370.29.2026_Załączniki nr 0 i 2 do 9/08_SWZ_29_HOTEL_Zał.6_druk Wykaz osób.docx
  • Inny SWZ_WT.2370.29.2026_Załączniki nr 0 i 2 do 9/09_SWZ_29_HOTEL_Zał.7_druk Udost.zasobów.docx
  • Inny SWZ_WT.2370.29.2026_Załączniki nr 0 i 2 do 9/10_SWZ_29_HOTEL_Zał.8_druk Ośw.wyk.wsp.docx
  • Inny SWZ_WT.2370.29.2026_Załączniki nr 0 i 2 do 9/11_SWZ_29_HOTEL_Zał.9_druk Ośw.akt.ośw..docx

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający wymaga wadium w wysokości 25 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, projekt, SWZ, ogłoszenie, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, przedmiar, wzór umowy, formularz oferty.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
  • Do terminu składania ofert zostało 12 dni.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP