WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-07

ROZBUDOWA DROGI WOJEWÓDZKIEJ POLEGAJĄCA NA BUDOWIE CHODNIKA WZDŁUŻ DROGI WOJEWÓDZKIEJ NR 930 (UL. WOLNOŚCI) W POŁOMI.

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00354210
Zamawiający
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Śląskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-08-07
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-21

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ 1 swz_połomia.pdf
  • Ogłoszenie OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU.pdf
  • Inny dokumenty zamówienia.zip
  • Przedmiar edytowalne/1_Przedmiar.xlsx
  • Przedmiar edytowalne/2A_ZZK_KOSZTORYS.xlsx
  • Projekt DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/2. PB/TOM I.1 PZT część opisowo-graficzna.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/2. PB/TOM I.2 Zalączniki Projektu Budowlanego/Uzgodnienia/20. 2024.04.05_Narada Koordynacyjna_opinia_protokol_narady_odpisWG.6630.1.48.2024.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/3. PW/Branża drogowa/D-01-Orientacja 01.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/3. PW/Branża drogowa/D-02-Plan v2-02.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/3. PW/Branża drogowa/D-03-Przekroj-podluzny 01.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/3. PW/Branża drogowa/D-03-Przekroj-podluzny 02-ZJAZDY.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/3. PW/Branża drogowa/D-04 Przekroje typowe i szczegoly 04.1.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/3. PW/Branża drogowa/D-04 Przekroje typowe i szczegoly 04.2.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/3. PW/Branża drogowa/D-05-Przekroje-poprzeczne 05.1.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/3. PW/Branża drogowa/D-05-Przekroje-poprzeczne 05.2.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/3. PW/Branża drogowa/D-06-Schemat konst zjazdu 06.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/3. PW/Branża drogowa/D-07-Plan wytyczeniowy 07.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/3. PW/Branża drogowa/DW930-D_OT_PW v2.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/3. PW/Branża drogowa/DW930 Połomia_ST_PW.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/3. PW/Branża elektroenergetyczna/Oświetlenie/DW930 Połomia_BE_O_PT_PW.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/3. PW/Branża elektroenergetyczna/Przebudowa/DW930 Połomia_BE_TD_PT_PW.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/3. PW/Branża instalacyjna/DW930 Połomia_BSAN_PT_PW.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/3. PW/Branża mostowa/DW930_Połomia_BM_PT_PW.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/3. PW/Branża teletechniczna/Kanał technologiczny/DW930 Połomia_BT_KTN_PT_PW.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/3. PW/Branża teletechniczna/Przebudowa/DW930 Połomia_BT_L_PT_PW.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/5. OWP/Operat Wodnoprawny/OWP_opis_2023.07.13.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/5. OWP/Operat Wodnoprawny/Rysunek nr 2 - Plan sytuacyjny.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/5. OWP/Operat Wodnoprawny uzupełnienie/Rysunek nr 2A - Plan sytuacyjny.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/6. Geotechnika/OG_Polomia_DW930_2023.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/8. Plan Wyrębu/D-01-Orientacja-01.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/8. Plan Wyrębu/D-02-Plan Wyrębu-02.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/8. Plan Wyrębu/DW930 Połomia Plan Wyrębu_ST.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/8. Plan Wyrębu/OT_Plan Wyrębu_Połomia.pdf
  • Projekt edytowalne/10 program zapewnienia jakości.doc
  • STWiOR DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/7. STWiORB/TOM III STWiORB Branża Instalacyjna.pdf
  • STWiOR DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/7. STWiORB/TOM II STWiORB Branża Mostowa.pdf
  • STWiOR DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/7. STWiORB/TOM I STWiORB Branża Drogowa, Ogólne.pdf
  • STWiOR DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/7. STWiORB/TOM IV STWiORB Branża Elektroenergetyczna.pdf
  • STWiOR DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/7. STWiORB/TOM V STWiORB Branża Telekomunikacyjna.pdf
  • Wzór umowy DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/10. Umowa TNT i porozumienie TD/umowa TNT S.A..PDF
  • Formularz edytowalne/2 formularz ofertowy.docx
  • Inny bde_1.5/bde.xsd
  • Inny bde_1.5/elementy_przekroju_poprzecznego.xsd
  • Inny bde_1.5/elementy_uzbrojenia_technicznego.xsd
  • Inny bde_1.5/gco/basicTypes.xsd
  • Inny bde_1.5/gco/gcoBase.xsd
  • Inny bde_1.5/gco/gco.xsd
  • Inny bde_1.5/gmd/applicationSchema.xsd
  • Inny bde_1.5/gmd/citation.xsd
  • Inny bde_1.5/gmd/constraints.xsd
  • Inny bde_1.5/gmd/content.xsd
  • Inny bde_1.5/gmd/dataQuality.xsd
  • Inny bde_1.5/gmd/distribution.xsd
  • Inny bde_1.5/gmd/extent.xsd
  • Inny bde_1.5/gmd/freeText.xsd
  • Inny bde_1.5/gmd/gmd.xsd
  • Inny bde_1.5/gmd/identification.xsd
  • Inny bde_1.5/gmd/maintenance.xsd
  • Inny bde_1.5/gmd/metadataApplication.xsd
  • Inny bde_1.5/gmd/metadataEntity.xsd
  • Inny bde_1.5/gmd/metadataExtension.xsd
  • Inny bde_1.5/gmd/portrayalCatalogue.xsd
  • Inny bde_1.5/gmd/referenceSystem.xsd
  • Inny bde_1.5/gmd/spatialRepresentation.xsd
  • Inny bde_1.5/gml/3.2.1/basicTypes.xsd
  • Inny bde_1.5/gml/3.2.1/coordinateOperations.xsd
  • Inny bde_1.5/gml/3.2.1/coordinateReferenceSystems.xsd
  • Inny bde_1.5/gml/3.2.1/coordinateSystems.xsd
  • Inny bde_1.5/gml/3.2.1/coverage.xsd
  • Inny bde_1.5/gml/3.2.1/datums.xsd
  • Inny bde_1.5/gml/3.2.1/defaultStyle.xsd
  • Inny bde_1.5/gml/3.2.1/deprecatedTypes.xsd
  • Inny bde_1.5/gml/3.2.1/dictionary.xsd
  • Inny bde_1.5/gml/3.2.1/direction.xsd
  • Inny bde_1.5/gml/3.2.1/dynamicFeature.xsd
  • Inny bde_1.5/gml/3.2.1/feature.xsd
  • Inny bde_1.5/gml/3.2.1/geometryAggregates.xsd
  • Inny bde_1.5/gml/3.2.1/geometryBasic0d1d.xsd
  • Inny bde_1.5/gml/3.2.1/geometryBasic2d.xsd
  • Inny bde_1.5/gml/3.2.1/geometryComplexes.xsd
  • Inny bde_1.5/gml/3.2.1/geometryPrimitives.xsd
  • Inny bde_1.5/gml/3.2.1/gmlBase.xsd
  • Inny bde_1.5/gml/3.2.1/gml.xsd
  • Inny bde_1.5/gml/3.2.1/grids.xsd
  • Inny bde_1.5/gml/3.2.1/measures.xsd
  • Inny bde_1.5/gml/3.2.1/observation.xsd
  • Inny bde_1.5/gml/3.2.1/ReadMe-gml-3_2_2.txt
  • Inny bde_1.5/gml/3.2.1/referenceSystems.xsd
  • Inny bde_1.5/gml/3.2.1/SchematronConstraints.xml
  • Inny bde_1.5/gml/3.2.1/temporalReferenceSystems.xsd
  • Inny bde_1.5/gml/3.2.1/temporalTopology.xsd
  • Inny bde_1.5/gml/3.2.1/temporal.xsd
  • Inny bde_1.5/gml/3.2.1/topology.xsd
  • Inny bde_1.5/gml/3.2.1/units.xsd
  • Inny bde_1.5/gml/3.2.1/valueObjects.xsd
  • Inny bde_1.5/gsr/gsr.xsd
  • Inny bde_1.5/gsr/spatialReferencing.xsd
  • Inny bde_1.5/gss/geometry.xsd
  • Inny bde_1.5/gss/gss.xsd
  • Inny bde_1.5/gts/gts.xsd
  • Inny bde_1.5/gts/temporalObjects.xsd
  • Inny bde_1.5/informacje_niewektorowe.xsd
  • Inny bde_1.5/inne_elementy.xsd
  • Inny bde_1.5/obiekty_inzynierskie.xsd
  • Inny bde_1.5/system_referencyjny.xsd
  • Inny bde_1.5/tabele_listowe.xml
  • Inny bde_1.5/typy_podstawowe.xsd
  • Inny bde_1.5/wyposazenie_techniczne_drogi.xsd
  • Inny bde_1.5/xlink/xlink.xsd
  • Inny bde_1.5/xml/xml.xsd
  • Inny DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/10. Umowa TNT i porozumienie TD/porozumienie TD S.A..PDF
  • Inny DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/1. MDCP/MDCP 1.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/1. MDCP/MDCP 2.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/2. PB/TOM I.2 Zalączniki Projektu Budowlanego/TOM I.2 Załączniki Projektu Budowlanego.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/2. PB/TOM I.2 Zalączniki Projektu Budowlanego/Uzgodnienia/10. 2022.04.25_Polska Grupa Górnicza_Rozpoznanie branżowe.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/2. PB/TOM I.2 Zalączniki Projektu Budowlanego/Uzgodnienia/11.1 2025.01.22_Orange uzgodnienie projektu.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/2. PB/TOM I.2 Zalączniki Projektu Budowlanego/Uzgodnienia/11. 2022.04.27_Orange_rozpoznanie branżowe.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/2. PB/TOM I.2 Zalączniki Projektu Budowlanego/Uzgodnienia/1. 2022.03.29_Przedsiębiorstwo Gospodarki wodnej i rekultywacji_Rozpoznanie.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/2. PB/TOM I.2 Zalączniki Projektu Budowlanego/Uzgodnienia/12. 2022.05.17_Gmina Mszana_nie trzeba decyzji środowiskowej.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/2. PB/TOM I.2 Zalączniki Projektu Budowlanego/Uzgodnienia/13.1 2024.11.21_JZWiK_uzgodnienie z uwagami-prolongata.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/2. PB/TOM I.2 Zalączniki Projektu Budowlanego/Uzgodnienia/13. 2022.05.26_Jastrzebski Zakład Wodociągów_Rozpoznanie branżowe.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/2. PB/TOM I.2 Zalączniki Projektu Budowlanego/Uzgodnienia/14. 2023.10.10_Tauron Nowe Technologie_warunki tech usuniecia kolizji.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/2. PB/TOM I.2 Zalączniki Projektu Budowlanego/Uzgodnienia/15. 2023.10.16_Tauron Dystrybucja_warunki usuniecia kolizji (w. elektroniczna od Elumen).pdf
  • Inny DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/2. PB/TOM I.2 Zalączniki Projektu Budowlanego/Uzgodnienia/16. 2024.04.30_Tauron Dystrybucja_PWT BE bez uwag.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/2. PB/TOM I.2 Zalączniki Projektu Budowlanego/Uzgodnienia/17. 2024.04.16_Tauron Nowe Technologie_Uzgodniony PBW branża ele i oświetlenie.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/2. PB/TOM I.2 Zalączniki Projektu Budowlanego/Uzgodnienia/18. 2024.04.10_Leon_Połomia ul. Wolności - zatwierdzone.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/2. PB/TOM I.2 Zalączniki Projektu Budowlanego/Uzgodnienia/19. 2024.03.06_Wody Polskie_Pozwolenie Wodnoprawne OSTATECZNOŚĆ.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/2. PB/TOM I.2 Zalączniki Projektu Budowlanego/Uzgodnienia/20.1. 2024.04.05_Narada Koordynacyjna_WG.6630.1.48.2024 Plansza z mapą_NK Połomia-02.WithClause.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/2. PB/TOM I.2 Zalączniki Projektu Budowlanego/Uzgodnienia/21. 2024.08.21_Górnośląskie Przedsiebiorstwo Wodociągów_Uzgodnienie projektu.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/2. PB/TOM I.2 Zalączniki Projektu Budowlanego/Uzgodnienia/2. 2022.03.31_WUOZ Katowice_Rozpoznanie.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/2. PB/TOM I.2 Zalączniki Projektu Budowlanego/Uzgodnienia/22. 2024.08.02_JSW S.A.Jas-Mos_rozpoznanie branżowe z 16.05.2022.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/2. PB/TOM I.2 Zalączniki Projektu Budowlanego/Uzgodnienia/24. 2024.10.25_Tauron Dystrybucja_naniesienie uzbrojenia na nową mapę.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/2. PB/TOM I.2 Zalączniki Projektu Budowlanego/Uzgodnienia/3.1 2024.10.22_PGNiG_Prolongata.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/2. PB/TOM I.2 Zalączniki Projektu Budowlanego/Uzgodnienia/3. 2022.04.04_PGNiG_rozpoznanie branżowe.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/2. PB/TOM I.2 Zalączniki Projektu Budowlanego/Uzgodnienia/4. 2022.04.04_Przedsiębiorstwo Wodociagów i Kanalizacji_Rozpoznanie.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/2. PB/TOM I.2 Zalączniki Projektu Budowlanego/Uzgodnienia/5. 2022.04.08_Leon_Rozpoznanie branżowe.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/2. PB/TOM I.2 Zalączniki Projektu Budowlanego/Uzgodnienia/6.1 2024.10.15_GAZ-SYSTEM_Prolongata uzgodnienia.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/2. PB/TOM I.2 Zalączniki Projektu Budowlanego/Uzgodnienia/6. 2022.04.12_GAZ System_Rozpoznanie branżowe.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/2. PB/TOM I.2 Zalączniki Projektu Budowlanego/Uzgodnienia/7. 2022.04.12_Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów_Rozpoznanie branżowe.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/2. PB/TOM I.2 Zalączniki Projektu Budowlanego/Uzgodnienia/8. 2022.04.15_OUG w Rybniku_Rozpoznanie.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/2. PB/TOM I.2 Zalączniki Projektu Budowlanego/Uzgodnienia/9. 2022.04.15_Tauron Dystrybucja_Rozpoznanie.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/2. PB/TOM II.1 PAB BD.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/2. PB/TOM II.2 PAB BM.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/2. PB/TOM II.3 PAB BS.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/2. PB/TOM II.4 PAB BE.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/2. PB/TOM II.5 PAB BT.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/4. Organizacja ruchu/SOR - zatwierdzona przez Marszałka.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/4. Organizacja ruchu/TOR- zatwierdzona przez Marszałka.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/5. OWP/Operat Wodnoprawny/Rysunek nr 1 - Orientacja.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/5. OWP/Operat Wodnoprawny/Rysunek nr 3 - Przekrój podłużny chodnika.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/5. OWP/Operat Wodnoprawny/Rysunek nr 4 - Przekrój poprzeczny drenażu.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/5. OWP/Operat Wodnoprawny/Rysunek nr 5 - Przekroje.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/5. OWP/Operat Wodnoprawny/Rysunek nr 6 - Szczegół wylotu do odbiornika.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/5. OWP/Operat Wodnoprawny uzupełnienie/OWP-U_opis_2023.10.09.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/5. OWP/Operat Wodnoprawny uzupełnienie/Rysunek nr 5A - Przekroje.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/5. OWP/Operat Wodnoprawny uzupełnienie/Rysunek nr 7A - Profile - sieci infrastruktury.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/5. OWP/Operat Wodnoprawny/Załącznik nr 1 - JCWP_RW60000611489.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/5. OWP/Operat Wodnoprawny/Załącznik nr 2 - JCWPd_GW6000155.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/5. OWP/Operat Wodnoprawny/Załącznik nr 3 - Pismo WP.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/5. OWP/Operat Wodnoprawny/Załącznik nr 4 - Pismo WP.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/5. OWP/Operat Wodnoprawny/Załącznik nr 5 - Pismo WP.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/8. Plan Wyrębu/Tabela nr 1 Inwentaryzacja i plan wyrebu.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/9. Decyzja ZriD/2026.02.05_Wojewoda_Śląski_DECYZJA_ZRID.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA_PROJEKTOWA/9. Decyzja ZriD/2026.03.31_Wojewoda_Śląski_Zaświadczenie_o_ostateczności_Decyzji_ZRID.pdf
  • Inny edytowalne/3 oswiadczenie o wykluczeniu.docx
  • Inny edytowalne/4A oswiadczenie art 117.4.docx
  • Inny edytowalne/4 oswiadczenie o spelnieniu.docx
  • Inny edytowalne/5 zobowiazanie.docx
  • Inny edytowalne/6 wykaz robot.docx
  • Inny edytowalne/7 wykaz osob.docx
  • Inny edytowalne/8 projektowane postanowienia umowy.docx
  • Inny edytowalne/9A oświadczenie gwarancyjne.doc
  • Inny edytowalne/9 podwykonawcy.docx
  • Inny opis przedmiotu zamówienia.PDF
  • Inny Tablica_Budujemy dla Was.pdf
  • Inny Załącznik do OPZ - INWENTARYZACJA.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach