WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-06-23

Rozbudowa sieci kanalizacji sanitarnej w sołectwie Bąków – etap VIII

Gmina Strumień

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00278703
Zamawiający
Gmina Strumień
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Śląskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-06-23
Termin realizacji
Data publikacji
2026-06-08

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ.pdf
  • Wzór umowy Załącznik nr 8 - wzór umowy.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny Zał 2 do umowy protokół.doc
  • Inny Zał 5 do umowy oświadczenie gwarancyjne.doc
  • Inny Załącznik nr 1 - wzór oferty przetargowej.doc
  • Inny Załącznik nr 2 - wzór oświadczenia Wykonawcy dot. przesłanek wykluczenia i spełnienia warunków udziału w postępowaniu.doc
  • Inny Załącznik nr 3 - wzór oświadczenia podmiotu udostępniającego zasoby.doc
  • Inny Załącznik nr 4 - wzór oświadczenia składanego w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.doc
  • Inny Załącznik nr 5 - wykaz robót.doc
  • Inny Załącznik nr 6 - wykaz osób.doc
  • Inny Załącznik nr 7 - wzór oświadczenia składanego na podstawie art. 117 ust. 4 ustawy Pzp.doc
  • Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja techniczna.zip
  • Projekt Załącznik nr 9 - dokumentacja techniczna/1. Dokumentacja techniczna/Opis techniczny PW Bąków etap VIII.pdf
  • Projekt Załącznik nr 9 - dokumentacja techniczna/1. Dokumentacja techniczna/rys.10 Schemat rury ochronnej_A4.pdf
  • Projekt Załącznik nr 9 - dokumentacja techniczna/1. Dokumentacja techniczna/Rys. 1. PZT Bąków, etap VIII_2026_297x1000.pdf
  • Projekt Załącznik nr 9 - dokumentacja techniczna/1. Dokumentacja techniczna/Rys. 2 Profil podłużny_297x1200.pdf
  • Projekt Załącznik nr 9 - dokumentacja techniczna/1. Dokumentacja techniczna/rys.3 Studnia rewizyjna betonowa DN1000_A3.pdf
  • Projekt Załącznik nr 9 - dokumentacja techniczna/1. Dokumentacja techniczna/rys.4 Studnia rewizyjna betonowa kaskadowa DN1000_A3.pdf
  • Projekt Załącznik nr 9 - dokumentacja techniczna/1. Dokumentacja techniczna/rys.5 Studnia rewizyjna betonowa DN600_A3.pdf
  • Projekt Załącznik nr 9 - dokumentacja techniczna/1. Dokumentacja techniczna/rys.6 Studnia rewizyjna tworzywowa DN425_A4.pdf
  • Projekt Załącznik nr 9 - dokumentacja techniczna/1. Dokumentacja techniczna/rys.7 Szczegół zabezpieczenia kabli energ. i telefonicznych_A3.pdf
  • Projekt Załącznik nr 9 - dokumentacja techniczna/1. Dokumentacja techniczna/rys.9 (88) Schemat umocnienia rowu_A4.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 9 - dokumentacja techniczna/3. STWIORB/STWIORB Bąków etap VIII.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja techniczna/1. Dokumentacja techniczna/rys.8 (87) Szczegół zabezpieczenia gazociągu_A3.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja techniczna/1. Dokumentacja techniczna/Thumbs.db
  • Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja techniczna/1. Dokumentacja techniczna/Zestawienie studni/Thumbs.db
  • Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja techniczna/1. Dokumentacja techniczna/Zestawienie studni/Załącznik nr 1 Zestawienie studni kanalizacyjnych betonowych i tworzywowych.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja techniczna/1. Dokumentacja techniczna/Zestawienie studni/Załącznik nr 2 Zestawienie kinet studni kanalizacyjnych betonowych etap VII -A3.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 - dokumentacja techniczna/2. Przedmiar/Bąków - kanal sanit ul Główna - marzec 2026 - PR.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Gmina Strumień