WygrajPrzetarg.com

Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-07

Rozbudowa ul. Danusi i Heleny w Częstochowie

MIEJSKI ZARZĄD DRÓG w CZĘSTOCHOWIE

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00402164
Zamawiający
MIEJSKI ZARZĄD DRÓG w CZĘSTOCHOWIE
Główny kod CPV
45110000-1 — Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
Miejsce wykonania robót
Częstochowa, pow. Częstochowa, woj. śląskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
60 000 zł
Termin składania ofert
2026-09-07
Termin realizacji
Data publikacji
2026-08-21

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar 9. ZESTAWIENIE KOSZTORYSÓW.docx
  • SWZ SWZ.pdf
  • Wzór umowy 8. WZÓR UMOWY.pdf
  • Formularz 1. DRUK OFERTA.doc
  • Ogłoszenie OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU OPUBLIKOWANE.pdf
  • Inny 10. OŚWIADCZENIE WYKONAWCY o AKTUALNOŚCI INFORMACJI.doc
  • Inny 11. DOKUMENTACJA.zip
  • Inny 2. OŚWIADCZENIE DOTYCZĄCE PRZESŁANEK WYKLUCZENIA Z POSTĘPOWANIA.doc
  • Inny 3. OŚWIADCZENIE DOTYCZĄCE SPEŁNIANIA WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU.doc
  • Inny 4. WYKAZ OSÓB.doc
  • Inny 5. WYKAZ ROBÓT BUDOWLANYCH.doc
  • Inny 6. ZOBOWIĄZANIE PODMIOTÓW TRZECICH DO ODDANIA DO DYSPOZYCJI NIEZBĘDNYCH ZASOBÓW.doc
  • Inny 7. OŚWIADCZENIE o WSPÓLNYM UBIEGANIU SIĘ o ZAMÓWIENIE.doc
  • Przedmiar DOKUMENTACJA/Przedmiar robot/Tom 1_roboty drogowe_przedmiar_rev3.pdf
  • Przedmiar DOKUMENTACJA/Przedmiar robot/Tom 1_siec teletechniczna_przedmiar_rev3.pdf
  • Przedmiar DOKUMENTACJA/Przedmiar robot/Tom 1_wycinka drzew_przedmiar_rev3.pdf
  • Przedmiar DOKUMENTACJA/Przedmiar robot/Tom 2_kanalizacja deszczowa_przedmiar_rev3.pdf
  • Przedmiar DOKUMENTACJA/Przedmiar robot/Tom 3_ siec elektroenergetyczna_przedmiar_rev3.pdf
  • Przedmiar DOKUMENTACJA/Przedmiar robot/Tom 4_siec wodociagowa_przedmiar_rev3.pdf
  • Przedmiar DOKUMENTACJA/Przedmiar robot/Tom 5_siec gazowa_przedmiar_rev3.pdf
  • Przedmiar DOKUMENTACJA/Przedmiar robot/Tom 6_kanalizacja sanitarna_przedmiar_rev3.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA/Projekt arch. - bud PAB/PAB_1_BD_2023.09.11.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA/Projekt arch. - bud PAB/PAB_2_IS_2023.09.11.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA/Projekt arch. - bud PAB/PAB_3_IE_2023.09.11.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA/Projekt arch. - bud PAB/PAB_4_IS_2023.09.11.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA/Projekt arch. - bud PAB/PAB_5_IS_2023.09.11.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA/Projekt arch. - bud PAB/PAB_6_IS_2023.09.11.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA/Projekt docelowej organizacji ruchu/ORD-opis-techn-23-06-09.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA/Projekt techniczny PT/PT_1_BD_2023.09.11.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA/Projekt techniczny PT/PT_2_IS_2023.09.11.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA/Projekt techniczny PT/PT_3_IE_2023.09.11.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA/Projekt techniczny PT/PT_4_IS_2023.09.11.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA/Projekt techniczny PT/PT_5_IS_2023.09.11.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA/Projekt techniczny PT/PT_6_IS_2023.09.11.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA/Projekt wykonawczy PW/PW-Tom-1-branza-drogowa/WD-Tom-1-branza-drogowa-pop.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA/Projekt wykonawczy PW/PW-Tom-2-odwodnienie/PW IS-02.1 - Plan sytuacyjny_Odwodnienie_Powierzchnie zlewni.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA/Projekt wykonawczy PW/PW-Tom-2-odwodnienie/PW IS-02 Plan sytuacyjny_Odwodnienie_Projektowana kanalizacja deszczowa.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA/Projekt wykonawczy PW/PW-Tom-2-odwodnienie/PW Opis - Odwodnienie.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA/Projekt wykonawczy PW/PW-Tom-3-siec-E/PW-Tom-3-branza-elektroenergetyczna_Opis.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA/Projekt wykonawczy PW/PW-Tom-4-siec-wodociagowa/PW IS-02 Plan sytuacyjny_Projektowana przebudowa sieci wodociągowej.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA/Projekt wykonawczy PW/PW-Tom-4-siec-wodociagowa/PW Opis - Projektowana przebudowa wodociągu.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA/Projekt wykonawczy PW/PW-Tom-5-siec-gazowa/PW IS-02 Plan sytuacyjny - Projektowana przebudowa sieci gazowej.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA/Projekt wykonawczy PW/PW-Tom-5-siec-gazowa/PW Opis - Projektowana przebudowa sieci gazowej.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA/Projekt wykonawczy PW/PW-Tom-6-przylacza-Ks/PW IS-02 Plan sytuacyjny - Projektowane przyłącza kanalizacji sanitarnej.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA/Projekt wykonawczy PW/PW-Tom-6-przylacza-Ks/PW Opis - Przyłącza kanalizacji sanitarnej.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA/Projekt zagospodarowania terenu PZT/PZT_2023.09.11.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA/Przedmiar robot/Tom1_kanal technologiczny_przedmar_rev3.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA/Załączniki do projektu/ZL_1_2023.09.11.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA/Załączniki do projektu/ZL_2_2023.09.11.pdf
  • STWiOR DOKUMENTACJA/STWiORB/STWiORB.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA/Decyzja ZRID/Danusi i Heleny_decyzja ZRID.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA/Multimedia/MULTIMEDIA.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA/ORANGE/Orange- warunki techniczne 2601160191.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA/ORANGE/Orange- warunki techniczne 2603110095.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA/ORANGE/załącznik do warunków technicznych nr2603110095.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA/ORANGE/zał. dowarunkóew technicznych.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA/Polska Spółka Gazownictwa/uzgodn. proj. budowl..pdf
  • Inny DOKUMENTACJA/Polska Spółka Gazownictwa/załącznik.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA/Projekt docelowej organizacji ruchu/KMP-Czest-23-05-05-opinia-ord.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA/Projekt docelowej organizacji ruchu/MZD-Czest-23-03-24-opinia-ord.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA/Projekt docelowej organizacji ruchu/ORD-1.0-Orientacja.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA/Projekt docelowej organizacji ruchu/ORD-2.0-Plan-syt.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA/Projekt docelowej organizacji ruchu/ORD-3.0-Plan-syt.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA/Projekt docelowej organizacji ruchu/PM-Czest-23-04-21-zatw-ord.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA/Projekt docelowej organizacji ruchu/zatwierdzenie projektu.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA/Projekt wykonawczy PW/PW-Tom-1-branza-drogowa/Tabela-robot-ziemnych.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA/Projekt wykonawczy PW/PW-Tom-1-branza-drogowa/WD-1.0-Orientacja.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA/Projekt wykonawczy PW/PW-Tom-1-branza-drogowa/WD-2.0-Plan-syt-pop.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA/Projekt wykonawczy PW/PW-Tom-1-branza-drogowa/WD-3.0-Profil-podluzny.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA/Projekt wykonawczy PW/PW-Tom-1-branza-drogowa/WD-4.0-Przekroje-typowe-pop.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA/Projekt wykonawczy PW/PW-Tom-1-branza-drogowa/WD-5.0-Przekroje-poprzeczne.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA/Projekt wykonawczy PW/PW-Tom-1-branza-drogowa/WD-6.0-Szczegoly-konst-pop.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA/Projekt wykonawczy PW/PW-Tom-2-odwodnienie/PW IS-01 Orientacja.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA/Projekt wykonawczy PW/PW-Tom-2-odwodnienie/PW IS-03.1 Profil podłużny sieci kanalizacji deszczowej_część 1.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA/Projekt wykonawczy PW/PW-Tom-2-odwodnienie/PW IS-03.2 Profil podłużny sieci kanalizacji deszczowej_część 2.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA/Projekt wykonawczy PW/PW-Tom-2-odwodnienie/PW IS-04 Przekrój typowy wykopu.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA/Projekt wykonawczy PW/PW-Tom-2-odwodnienie/PW IS-05 Schemat wpustu ulicznego Dn500.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA/Projekt wykonawczy PW/PW-Tom-2-odwodnienie/PW IS-06 Schemat studzienki kanalizacji deszczowej Dn1200.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA/Projekt wykonawczy PW/PW-Tom-2-odwodnienie/PW IS-07 Schemat studzienki kanalizacji deszczowej DN1200 z osadnikiem.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA/Projekt wykonawczy PW/PW-Tom-2-odwodnienie/PW IS-08 Schemat zabezpieczenia kabli.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA/Projekt wykonawczy PW/PW-Tom-2-odwodnienie/PW IS-09 Szczegół rury osłonowej_ochronnej.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA/Projekt wykonawczy PW/PW-Tom-2-odwodnienie/PW IS-10 Schemat studzienki (komory) kanalizacji deszczowej Dn1500.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA/Projekt wykonawczy PW/PW-Tom-3-siec-E/WE-1.0-Orientacja.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA/Projekt wykonawczy PW/PW-Tom-3-siec-E/WE-2.1-Plan-syt.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA/Projekt wykonawczy PW/PW-Tom-3-siec-E/WE-2.2-Plan-syt.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA/Projekt wykonawczy PW/PW-Tom-3-siec-E/WE-3.0-Schemat.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA/Projekt wykonawczy PW/PW-Tom-3-siec-E/WE-4.0-Przekroj typowy.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA/Projekt wykonawczy PW/PW-Tom-4-siec-wodociagowa/PW IS-01 Orientacja.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA/Projekt wykonawczy PW/PW-Tom-4-siec-wodociagowa/PW IS-03 Profil podłużny wodociągu.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA/Projekt wykonawczy PW/PW-Tom-4-siec-wodociagowa/PW IS-04 Przekrój typowy wykopu.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA/Projekt wykonawczy PW/PW-Tom-4-siec-wodociagowa/PW IS-05 Schemat montażowy projektowanego wodociągu.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA/Projekt wykonawczy PW/PW-Tom-4-siec-wodociagowa/PW IS-06 Szczegół montażu zasuwy.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA/Projekt wykonawczy PW/PW-Tom-4-siec-wodociagowa/PW IS-07 Schemat zabezpieczenia kabli.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA/Projekt wykonawczy PW/PW-Tom-4-siec-wodociagowa/PW IS-08 Szczegół rury osłonowej, przepustowej.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA/Projekt wykonawczy PW/PW-Tom-4-siec-wodociagowa/PW IS-09 Schemat montażowy hydrantu podziemnego.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA/Projekt wykonawczy PW/PW-Tom-5-siec-gazowa/PW IS-01 Orientacja.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA/Projekt wykonawczy PW/PW-Tom-5-siec-gazowa/PW IS-03 Profil podłużny gazociągu.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA/Projekt wykonawczy PW/PW-Tom-5-siec-gazowa/PW IS-04 Schemat technologiczny węzłów gazowych.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA/Projekt wykonawczy PW/PW-Tom-5-siec-gazowa/PW IS-05 Schemat zabezpieczenia istniejących kabli.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA/Projekt wykonawczy PW/PW-Tom-5-siec-gazowa/PW IS-06 Szczegół rury osłonowej, przepustowej.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA/Projekt wykonawczy PW/PW-Tom-6-przylacza-Ks/PW IS-01 Orientacja.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA/Projekt wykonawczy PW/PW-Tom-6-przylacza-Ks/PW IS-03 Profil podłużny przyłączy kanalizacji sanitarnej.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA/Projekt wykonawczy PW/PW-Tom-6-przylacza-Ks/PW IS-04 Przekrój typowy wykopu.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA/Projekt wykonawczy PW/PW-Tom-6-przylacza-Ks/PW IS-05 Schemat zabezpieczenia istniejących kabli.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA/Projekt wykonawczy PW/PW-Tom-6-przylacza-Ks/PW IS-06 Szczegół rury osłonowej, ochronnej.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA/TAURON/aneks do porozumienia.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA/TAURON/TAURON porozumienie.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA/TAURON/Warunki techniczne.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający wymaga wadium w wysokości 60 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
  • Do terminu składania ofert zostało 4 dni.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP