WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-30

Termomodernizacja budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ulicy Tysiąclecia 2, 4, 6 w Tarnowskich Górach wraz z remontem klatki schodowej.

Międzygminne Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00336662
Zamawiający
Międzygminne Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Śląskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-30
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-10

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ-02_2026_MTBS - Termomodernizacja bud. miesz. wielorodzinnego przy ul. Tysiąclecia 2,4,6 w Tarnowskich Górach wraz z remontem klatek.pdf
  • Wzór umowy Załącznik nr 1 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny Załączniki nr 2-10 do SWZ - edytowalne.zip
  • Inny Załączniki nr 6, 8, 10 do Umowy.zip
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna.zip
  • Formularz Załączniki nr 2-10 do SWZ - edytowalne/Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz Ofertowy.docx
  • Inny Załączniki nr 2-10 do SWZ - edytowalne/Załącznik nr 10 do SWZ - Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.docx
  • Inny Załączniki nr 2-10 do SWZ - edytowalne/Załącznik nr 3 do SWZ - oświadczenie Wykonawcy.docx
  • Inny Załączniki nr 2-10 do SWZ - edytowalne/Załącznik nr 4 do SWZ - oświadczenie Podmiotu ud. zas.docx
  • Inny Załączniki nr 2-10 do SWZ - edytowalne/Załącznik nr 5 do SWZ - wykaz robót budowlanych.docx
  • Inny Załączniki nr 2-10 do SWZ - edytowalne/Załącznik nr 6 do SWZ - wykaz osób.docx
  • Inny Załączniki nr 2-10 do SWZ - edytowalne/Załącznik nr 7 do SWZ - oświadczenie wykonawcy art. 108 ust. 1 pkt 5.docx
  • Inny Załączniki nr 2-10 do SWZ - edytowalne/Załącznik nr 8 do SWZ - wzór zobowiązania podmiotu udostępniającego.docx
  • Inny Załączniki nr 2-10 do SWZ - edytowalne/Załącznik nr 9 do SWZ - wzór oświadczenia wykonawców wspólnie ubiegających się.docx
  • Inny Załączniki nr 6, 8, 10 do Umowy/Załącznik nr 10 do umowy Karta materiałowa.docx
  • Inny Załączniki nr 6, 8, 10 do Umowy/Załącznik nr 6 do Umowy - Wzór - Umowa powierzania przetwarzania danych osobowych RODO.docx
  • Inny Załączniki nr 6, 8, 10 do Umowy/Załącznik nr 8 do Umowy - Harmonogram rzeczowo finansowy.xlsx
  • Przedmiar Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Przedmiary/Przedmiar Tarnowskie Góry ul. Tysiąclecia 2,4,6 - elektryczne wewnętrzne 07.2026 VAT 8.pdf.pdf
  • Przedmiar Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Przedmiary/Przedmiar Tarnowskie Góry ul. Tysiąclecia 2,4,6 - kolizja sieci elektr. 07.2026 VAT 23.pdf
  • Przedmiar Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Przedmiary/Przedmiar Tarnowskie Góry ul. Tysiąclecia 2,4,6 - termo, klatka 07.2026 VAT 8.pdf
  • Przedmiar Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Przedmiary/Przedmiar Tarnowskie Góry ul. Tysiąclecia 2,4,6 - zagospodarowanie 07.2026 VAT 23.pdf
  • Projekt Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Dokumenacja - Termomodernizacja/PB/PB - Tarnowskie G. - Tysiąclecia 2,4,6.pdf
  • Projekt Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Dokumenacja - Termomodernizacja/PT/PT - Tarnowskie G. - Tysiąclecia 2,4,6.pdf
  • Projekt Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Dokumenacja - Termomodernizacja/PW/PW - Tarnowskie G. - Tysiąclecia 2,4,6.pdf
  • Projekt Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Dokumentacja - Kolizja TAURON/Dopuszczenie_TG_Tysiaclecia.pdf
  • Projekt Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Dokumentacja - Kolizja TAURON/DTF_Kolizja_TG_Tysiaclecia2-6.pdf
  • Projekt Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Dokumentacja - Kolizja TAURON/DTF_Kolizja_TR_Tysiaclecia2-6.pdf
  • Projekt Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Dokumentacja - Likwidacja drzwi do piwnic/PAB/PAB_TarnowskieGór_Tysiąclecia 2,4,6.pdf
  • Projekt Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Dokumentacja - Likwidacja drzwi do piwnic/PT/PT_TarnowskieGór_Tysiąclecia 2,4,6.pdf
  • Projekt Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Dokumentacja - Likwidacja drzwi do piwnic/PW/PW_TarnowskieGór_Tysiąclecia 2,4,6.pdf
  • Projekt Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Dokumentacja - Remont klatek schodowych/PBW/1. Opis/PBW_2026.07.10_Tarnowskie G._Tysiąclecia 2,4,6_3_REV_4.pdf
  • Projekt Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/STWIOR/STWIOT - Termomodernizacja.pdf
  • STWiOR Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/STWIOR/STWIOR - Remont klatek schodowych.pdf
  • STWiOR Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/STWIOR/STWIOR - Roboty elektyczne.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/10. 312.2024.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/11. TD.OGL.OME.K.PR.245.2024.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/12. TD.OGL.OME.K.WT.RF.275.2024.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/13. TD25.03.0449822.03.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/14. GUN.6852.64.2025.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/15. TD25.05.0242039.03.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/16. MZUIM.4331.66.2025 MAPY.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/16. MZUIM.4331.66.2025.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/17. opinia kominiarska Tysiąclecia 2, 4, 6.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/19. MTBS_DT odp1687 (PZ_2026_2602_DT) - przesłanie aneksu porozumienia.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/1. MZUIM.4200.103.2024.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/220. 2_U-TG_2026 z dnia 13.04.2026 Tauron Dystrybucja - aneks do porozumienia.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/2. GUN.6852.68.2024 02.07.2024.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/2. GUN.6852.68.2024 22.03.2024.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/3. WPN.6401.246.2024.KB.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/4. WPN.6401.246.2024.KB.1.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/5a. WPN.6401.246.2024.KB.3 - RDOŚ - zmiana terminów Tysiąclecia 2, 4, 6.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/5. WPN.6401.246.2024.KB.2.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/6. 288.2024 ściany.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/7.288.2024 piwnica i ściany.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/8. GUN.6852.68.2024- zgoda na dysponowanie nieruchomościami na cele budowlane - Tysiąclecia 2_4_6.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/9. 634.24 - pozwolenie na budowę.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Dokumenacja - Termomodernizacja/PB/Tarnowskie Góry - Tysiąclecia 2,4,6-A-01.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Dokumenacja - Termomodernizacja/PB/Tarnowskie Góry - Tysiąclecia 2,4,6-A-02.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Dokumenacja - Termomodernizacja/PB/Tarnowskie Góry - Tysiąclecia 2,4,6-A-03.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Dokumenacja - Termomodernizacja/PB/Tarnowskie Góry - Tysiąclecia 2,4,6-A-04.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Dokumenacja - Termomodernizacja/PB/Tarnowskie Góry - Tysiąclecia 2,4,6-A-05.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Dokumenacja - Termomodernizacja/PB/Tarnowskie Góry - Tysiąclecia 2,4,6-IN-01.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Dokumenacja - Termomodernizacja/PB/Tarnowskie Góry - Tysiąclecia 2,4,6-IN-02.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Dokumenacja - Termomodernizacja/PB/Tarnowskie Góry - Tysiąclecia 2,4,6-MP-01.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Dokumenacja - Termomodernizacja/PT/BALUSTRADA-B-01.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Dokumenacja - Termomodernizacja/PT/BALUSTRADA-B-02.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Dokumenacja - Termomodernizacja/PT/BALUSTRADA-B-03.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Dokumenacja - Termomodernizacja/PT/BALUSTRADA-B-04.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Dokumenacja - Termomodernizacja/PT/BALUSTRADA-B-05.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Dokumenacja - Termomodernizacja/PT/BALUSTRADA-B-06.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Dokumenacja - Termomodernizacja/PT/BALUSTRADA-B-07.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Dokumenacja - Termomodernizacja/PT/PDF TYSIACLECIA/D-01-połączenie.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Dokumenacja - Termomodernizacja/PT/PDF TYSIACLECIA/D-02-połączenie.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Dokumenacja - Termomodernizacja/PT/PDF TYSIACLECIA/D-03-połączenie.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Dokumenacja - Termomodernizacja/PT/PDF TYSIACLECIA/D-04-połączenie.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Dokumenacja - Termomodernizacja/PT/PDF TYSIACLECIA/D-05-połączenie.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Dokumenacja - Termomodernizacja/PT/PDF TYSIACLECIA/D-06-połączenie.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Dokumenacja - Termomodernizacja/PT/PDF TYSIACLECIA/D-07-połączenie.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Dokumenacja - Termomodernizacja/PT/PDF TYSIACLECIA/D-08-połączenie.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Dokumenacja - Termomodernizacja/PT/PDF TYSIACLECIA/D-09-połączenie.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Dokumenacja - Termomodernizacja/PT/PDF TYSIACLECIA/D-10-połączenie.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Dokumenacja - Termomodernizacja/PT/PDF TYSIACLECIA/D-12-połączenie.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Dokumenacja - Termomodernizacja/PT/PDF TYSIACLECIA/D-13-połączenie.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Dokumenacja - Termomodernizacja/PT/PDF TYSIACLECIA/D-14-połączenie.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Dokumenacja - Termomodernizacja/PT/PDF TYSIACLECIA/D-15-połączenie.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Dokumenacja - Termomodernizacja/PT/PDF TYSIACLECIA/D-16-połączenie.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Dokumenacja - Termomodernizacja/PT/PDF TYSIACLECIA/D-17-połączenie.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Dokumenacja - Termomodernizacja/PT/PDF TYSIACLECIA/D-18-połączenie.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Dokumenacja - Termomodernizacja/PT/PDF TYSIACLECIA/D-19-połączenie.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Dokumenacja - Termomodernizacja/PT/PDF TYSIACLECIA/D-20-połączenie.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Dokumenacja - Termomodernizacja/PT/PDF TYSIACLECIA/D-21-połączenie.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Dokumenacja - Termomodernizacja/PT/PDF TYSIACLECIA/D-22-połączenie.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Dokumenacja - Termomodernizacja/PT/PDF TYSIACLECIA/plot.log
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Dokumenacja - Termomodernizacja/PT/Tarnowskie Góry - Tysiąclecia 2,4,6-A-01.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Dokumenacja - Termomodernizacja/PT/Tarnowskie Góry - Tysiąclecia 2,4,6-A-02.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Dokumenacja - Termomodernizacja/PT/Tarnowskie Góry - Tysiąclecia 2,4,6-A-03.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Dokumenacja - Termomodernizacja/PT/Tarnowskie Góry - Tysiąclecia 2,4,6-A-04.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Dokumenacja - Termomodernizacja/PT/Tarnowskie Góry - Tysiąclecia 2,4,6-A-05.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Dokumenacja - Termomodernizacja/PT/Tarnowskie Góry - Tysiąclecia 2,4,6-IE-01.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Dokumenacja - Termomodernizacja/PT/Tarnowskie Góry - Tysiąclecia 2,4,6-IE-02.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Dokumenacja - Termomodernizacja/PT/Tarnowskie Góry - Tysiąclecia 2,4,6-IE-03.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Dokumenacja - Termomodernizacja/PT/Tarnowskie Góry - Tysiąclecia 2,4,6-IN-01.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Dokumenacja - Termomodernizacja/PT/Tarnowskie Góry - Tysiąclecia 2,4,6-IN-02.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Dokumenacja - Termomodernizacja/PT/Tarnowskie Góry - Tysiąclecia 2,4,6-MP-01.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Dokumenacja - Termomodernizacja/PW/PW_balustrady/BALUSTRADA-B-01.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Dokumenacja - Termomodernizacja/PW/PW_balustrady/BALUSTRADA-B-02.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Dokumenacja - Termomodernizacja/PW/PW_balustrady/BALUSTRADA-B-03.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Dokumenacja - Termomodernizacja/PW/PW_balustrady/BALUSTRADA-B-04.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Dokumenacja - Termomodernizacja/PW/PW_balustrady/BALUSTRADA-B-05.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Dokumenacja - Termomodernizacja/PW/PW_balustrady/BALUSTRADA-B-06.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Dokumenacja - Termomodernizacja/PW/PW_balustrady/BALUSTRADA-B-07.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Dokumenacja - Termomodernizacja/PW/PW Detale_TYSIĄCLECIA/PW Detale_TYSIĄCLECIA.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Dokumenacja - Termomodernizacja/PW/PW_Tarnowskie Góry - Tysiąclecia 2,4,6..pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Dokumentacja - Likwidacja drzwi do piwnic/PAB/RYS_Tarnowskie_Góry_Tysiąclecia_2,4,6.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Dokumentacja - Likwidacja drzwi do piwnic/PAB/ZAL_TarnowskieGór_Tysiąclecia 2,4,6.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Dokumentacja - Likwidacja drzwi do piwnic/PT/RYS_Tarnowskie_Góry_Tysiąclecia_2,4,6.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Dokumentacja - Likwidacja drzwi do piwnic/PT/ZAL_TarnowskieGór_Tysiąclecia 2,4,6.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Dokumentacja - Likwidacja drzwi do piwnic/PW/PW_RYSUNKI_Tarnowskie_Góry_Tysiąclecia_2,4,6.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Dokumentacja - Likwidacja drzwi do piwnic/PW/ZAL_TarnowskieGór_Tysiąclecia 2,4,6.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Dokumentacja - Remont klatek schodowych/PBW/2. Rysunki/AR_2026.06.30_Tarnowskie G._Tysiąclecia 2,4,6_3_REV_4.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Dokumentacja - Remont klatek schodowych/PBW/2. Rysunki/IE_2026.06.30_Tarnowskie G._Tysiąclecia 2,4,6_3_REV4.pdf
  • Inny Załacznik nr 11 do SWZ- Dokumentacja techniczna/Dokumentacja Tysiąclecia 2,4,6 - na stronę/Dokumentacja - Remont klatek schodowych/PBW/2. Rysunki/Thumbs.db

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Międzygminne Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.