WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-15

WPI Wymiana instalacji wentylacyjnej na basenie w Szkole Podstawowej nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00314297
Zamawiający
Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Śląskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-15
Termin realizacji
Data publikacji
2026-06-30

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ ZP467 SWZ z załącznikami.pdf
  • Ogłoszenie ZP467 Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny ZP467 Załączniki w formie edytowlanej.docx
  • Inny ZP467 Zał nr 9 Dokumentacja proj.zip
  • Przedmiar Przedmiary etap 2/budowlana/PRZEDMIAR - b.budowlana basen SP 58 Chorzów 15.05.2026.pdf
  • Przedmiar Przedmiary etap 2/elektryka/przedmiar SP58 Basen - II etap wydzielony elektryczny.pdf
  • Przedmiar Przedmiary etap 2/sanitarne/Przedmiar etap 2 sanitarne.pdf
  • Projekt SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/PT budowlany/01_strona tytułowa_SP58.pdf
  • Projekt SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/PT budowlany/01_strona tytułowa_SP58 załączniki.pdf
  • Projekt SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/PT budowlany/02_opis techniczny_PTW_SP58.pdf
  • Projekt SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/PT budowlany/BIOZ.pdf
  • Projekt SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/PT elektryczny/PTW Opis.pdf
  • Projekt SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/PT sanitarny/CO-01 Rzut galerii basenu INST CO.pdf
  • Projekt SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/PT sanitarny/CO-02 Rzut podbasenia INST CT.pdf
  • Projekt SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/PT sanitarny/CO-03 Schemat podł N1W1 N2W2.pdf
  • Projekt SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/PT sanitarny/W-01 Rzut galerii basenu WENT.pdf
  • Projekt SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/PT sanitarny/W-02 Rzut basenu WENT.pdf
  • Projekt SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/PT sanitarny/W-03 Rzut podbasenia WENT.pdf
  • Projekt SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/PT sanitarny/W-04 Przekrój I-I.pdf
  • Projekt SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/PT sanitarny/W-05 Fragment elewacji lokalizacja czerpni.pdf
  • Projekt SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/PT sanitarny/W-06 Schemat podw kanałów wentyl.pdf
  • STWiOR SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/PT elektryczny/specyfikacja - roboty el wewn.pdf
  • STWiOR SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/PT sanitarny/STWIOR BASEN WENT.pdf
  • STWiOR SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/STWIORB BR ARCH-BUD/01_strona tytułowa_SP58 STWIORB BR ARCH BUD.pdf
  • STWiOR SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/STWIORB BR ARCH-BUD/02_STWiORB - SP 58 BR ARCH-BUD.pdf
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/INWENTARYZACJA/01_ZDJECIA/IMG_20240708_104317991.jpg
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/INWENTARYZACJA/01_ZDJECIA/IMG_20240708_104326391.jpg
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/INWENTARYZACJA/01_ZDJECIA/IMG_20240708_104346289.jpg
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/INWENTARYZACJA/01_ZDJECIA/IMG_20240708_104347679.jpg
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/INWENTARYZACJA/01_ZDJECIA/IMG_20240708_104348670.jpg
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/INWENTARYZACJA/01_ZDJECIA/IMG_20240708_104349552.jpg
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/INWENTARYZACJA/01_ZDJECIA/IMG_20240708_104350673.jpg
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/INWENTARYZACJA/01_ZDJECIA/IMG_20240708_104623964.jpg
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/INWENTARYZACJA/01_ZDJECIA/IMG_20240708_104630577.jpg
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/INWENTARYZACJA/01_ZDJECIA/IMG_20240708_104641537.jpg
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/INWENTARYZACJA/01_ZDJECIA/IMG_20240708_110516030.jpg
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/INWENTARYZACJA/01_ZDJECIA/IMG_20240708_110520497.jpg
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/INWENTARYZACJA/01_ZDJECIA/IMG_20240708_110527210.jpg
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/INWENTARYZACJA/01_ZDJECIA/IMG_20240708_110530583.jpg
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/INWENTARYZACJA/01_ZDJECIA/IMG_20240708_110539408.jpg
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/INWENTARYZACJA/01_ZDJECIA/IMG_20240709_100053014.jpg
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/INWENTARYZACJA/01_ZDJECIA/IMG_20240709_100056609.jpg
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/INWENTARYZACJA/01_ZDJECIA/IMG_20240709_100059462.jpg
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/INWENTARYZACJA/01_ZDJECIA/IMG_20240709_100100340.jpg
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/INWENTARYZACJA/01_ZDJECIA/IMG_20240709_100101806.jpg
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/INWENTARYZACJA/01_ZDJECIA/IMG_20240709_100105930.jpg
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/INWENTARYZACJA/01_ZDJECIA/IMG_20240709_100449046.jpg
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/INWENTARYZACJA/01_ZDJECIA/IMG_20240709_100856926.jpg
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/INWENTARYZACJA/01_ZDJECIA/IMG_20240709_100858925.jpg
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/INWENTARYZACJA/01_ZDJECIA/IMG_20240709_101618984.jpg
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/INWENTARYZACJA/01_ZDJECIA/IMG_20240709_103456684.jpg
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/INWENTARYZACJA/01_ZDJECIA/IMG_20240709_103508604.jpg
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/INWENTARYZACJA/01_ZDJECIA/IMG_20240709_103510158.jpg
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/INWENTARYZACJA/01_ZDJECIA/IMG_20240709_103511418.jpg
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/INWENTARYZACJA/01_ZDJECIA/IMG_20240709_103519771.jpg
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/INWENTARYZACJA/01_ZDJECIA/IMG_20240709_103524794.jpg
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/INWENTARYZACJA/01_ZDJECIA/IMG_20240709_103532895.jpg
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/INWENTARYZACJA/01_ZDJECIA/IMG_20240709_103534308.jpg
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/INWENTARYZACJA/01_ZDJECIA/IMG_20240709_103843110.jpg
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/INWENTARYZACJA/01_ZDJECIA/IMG_20240709_111809496.jpg
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/INWENTARYZACJA/01_ZDJECIA/IMG_20240709_111812748.jpg
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/INWENTARYZACJA/01_ZDJECIA/IMG_20240709_111822204.jpg
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/INWENTARYZACJA/01_ZDJECIA/IMG_20240709_111824074.jpg
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/INWENTARYZACJA/01_ZDJECIA/IMG_20240709_111826545.jpg
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/INWENTARYZACJA/01_ZDJECIA/IMG_20240709_111844886.jpg
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/INWENTARYZACJA/01_ZDJECIA/IMG_20240709_111846087.jpg
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/INWENTARYZACJA/01_ZDJECIA/IMG_20240709_111847830.jpg
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/INWENTARYZACJA/01_ZDJECIA/IMG_20240709_111849271.jpg
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/INWENTARYZACJA/01_ZDJECIA/IMG_20240709_113738366.jpg
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/INWENTARYZACJA/01_ZDJECIA/IMG_20240709_113740394.jpg
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/INWENTARYZACJA/01_ZDJECIA/IMG_20240709_113742841.jpg
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/INWENTARYZACJA/01_ZDJECIA/IMG_20240709_113759351.jpg
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/INWENTARYZACJA/01_ZDJECIA/IMG_20240709_113802929.jpg
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/INWENTARYZACJA/01_ZDJECIA/IMG_20240709_113804053.jpg
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/INWENTARYZACJA/01_ZDJECIA/IMG_20240709_113807657.jpg
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/INWENTARYZACJA/01_ZDJECIA/IMG_20240709_113808871.jpg
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/INWENTARYZACJA/01_ZDJECIA/IMG_20240709_113810606.jpg
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/INWENTARYZACJA/01_ZDJECIA/IMG_20240709_113915195.jpg
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/INWENTARYZACJA/01_ZDJECIA/IMG_20240709_113916389.jpg
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/INWENTARYZACJA/01_ZDJECIA/IMG_20240709_113917413.jpg
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/INWENTARYZACJA/01_ZDJECIA/IMG_20240709_115112455.jpg
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/INWENTARYZACJA/01_ZDJECIA/IMG_20240709_115113848.jpg
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/INWENTARYZACJA/01_ZDJECIA/IMG_20240709_115117589.jpg
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/INWENTARYZACJA/01_ZDJECIA/IMG_20240709_115122402.jpg
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/INWENTARYZACJA/01_ZDJECIA/Thumbs.db
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/INWENTARYZACJA/02_PDF/01_strona tytułowa_SP58.pdf
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/INWENTARYZACJA/02_PDF/02_opis_INW_SP58.pdf
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/INWENTARYZACJA/02_PDF/SP58_I-1.pdf
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/INWENTARYZACJA/02_PDF/SP58_I-2.pdf
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/INWENTARYZACJA/02_PDF/SP58_I-3.pdf
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/INWENTARYZACJA/02_PDF/SP58_I-4.pdf
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/INWENTARYZACJA/02_PDF/SP58_I-5.pdf
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/KOLORYSTYKA BASEN/01-viv246078.jpg
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/KOLORYSTYKA BASEN/02_widok 1/BASEN KOLORYSTYKA SUFITÓW NAPINANYCH.jpg
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/KOLORYSTYKA BASEN/02_widok 1/KOLORYSTYKA BASEN 111.jpg
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/KOLORYSTYKA BASEN/02_widok 1/KOLORYSTYKA BASEn - kolorystyka.jpg
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/KOLORYSTYKA BASEN/02_widok 1/KOLORYSTYKA BASEN — kopia.jpg
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/KOLORYSTYKA BASEN/02_widok 1/KOLORYSTYKA BASEN — kopia.xcf
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/KOLORYSTYKA BASEN/02_widok 1/KOLORYSTYKA BASEN - sufit 1.jpg
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/KOLORYSTYKA BASEN/02_widok 1/KOLORYSTYKA BASEN - sufit 2.jpg
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/KOLORYSTYKA BASEN/02_widok 1/przyciete/KOLORYSTYKA BASEN 111.jpg
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/KOLORYSTYKA BASEN/02_widok 1/przyciete/KOLORYSTYKA BASEN — kopia.jpg
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/KOLORYSTYKA BASEN/02_widok 1/przyciete/Thumbs.db
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/KOLORYSTYKA BASEN/02_widok 1/Thumbs.db
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/KOLORYSTYKA BASEN/03_widok 2/basen płytki.jpg
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/KOLORYSTYKA BASEN/03_widok 2/basen płytki.xcf
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/KOLORYSTYKA BASEN/03_widok 2/basen płytki - zmiana.jpg
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/KOLORYSTYKA BASEN/03_widok 2/IMG_20240709_115122402.jpg
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/KOLORYSTYKA BASEN/03_widok 2/Thumbs.db
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/KOLORYSTYKA BASEN/be2353fa3eb1749f6444ced03060c5e8.jpg
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/KOLORYSTYKA BASEN/.goutputstream-EO0VR2
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/KOLORYSTYKA BASEN/KRATKA BASENOWA KOLOROWA PANELE POPRZECZNE.jpg
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/KOLORYSTYKA BASEN/płytka ścienna 7,3 x 30.jpg
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/KOLORYSTYKA BASEN/plytki-lappato-szare-absolut-keramika-baffin-pearl-lappato.jpg
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/KOLORYSTYKA BASEN/Thumbs.db
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/KOLORYSTYKA BASEN/Zrzut ekranu (25).png
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/Projekt budowlany/BIOZ.pdf
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/Projekt budowlany/opis techniczny_PAB_SP58.pdf
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/Projekt budowlany/SP58_A-1.pdf
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/Projekt budowlany/SP58_A-2.pdf
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/Projekt budowlany/SP58_A-3.pdf
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/Projekt budowlany/SP58_A-4.pdf
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/Projekt budowlany/SP58_A-5.pdf
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/Projekt budowlany/SP58_A-6.pdf
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/Projekt budowlany/SP58 ZAŁĄCZNIKI FORMALNE.pdf
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/Projekt budowlany/strona tytułowa_SP58.pdf
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/PT budowlany/PTW_A-01.pdf
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/PT budowlany/PTW_A-02.pdf
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/PT budowlany/PTW_A-03.pdf
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/PT budowlany/PTW_A-04.pdf
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/PT budowlany/PTW_A-05.pdf
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/PT budowlany/PTW_A-06.pdf
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/PT budowlany/PTW_A-07.pdf
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/PT budowlany/PTW_A-08.pdf
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/PT budowlany/PTW_A-09.pdf
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/PT budowlany/PTW_A-10.pdf
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/PT elektryczny/E_301_RG 1na3.pdf
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/PT elektryczny/E_301_RG 2na3.pdf
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/PT elektryczny/E_301_RG 3na3.pdf
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/PT elektryczny/IE_101_GNIAZDA.pdf
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/PT elektryczny/IE_102_GNIAZDA.pdf
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/PT elektryczny/IE_201_OŚWIETLNIE.pdf
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/PT elektryczny/IE_202_OŚWIETLNIE.pdf
  • Inny SP58 PROJEKT WENTYLACJA BASEN/PT sanitarny/OT - PT WENT BASEN 58.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP