Postępowanie zakończone 2026-06-18
Wykonanie etażowej instalacji C.O. w lokalach mieszkalnych zarządzanych przez KZGM w Katowicach I/2026
KOMUNALNY ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W KATOWICACH
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00272606
- Zamawiający
- KOMUNALNY ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W KATOWICACH
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-18
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-02
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar przedmiary opinie kominiarskie.7z
- SWZ SWZ.pdf
- SWZ zal_2a_do_SWZ_oswiad_konsorcjum.odt
- SWZ zal_2b_do_SWZ_oswiadczenie.odt
- SWZ zal_2_do_SWZ_oswiadczenie.odt
- Wzór umowy Umowa na wykonanie etażowego C.O.pdf
- Formularz zal_1_do SWZ_Formularz_oferty.odt
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny STWIORB ETAŻÓWKI_akt.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: KOMUNALNY ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W KATOWICACH
- Remont mieszkań VI/2026
- Wykonanie robót budowlanych w budynku mieszkalno-użytkowym położonym przy Placu Oddziałów Młodzieży Powstańczej 1 w Katowicach
- Wykonanie etażowej instalacji C.O. w lokalach mieszkalnych zarządzanych przez KZGM w Katowicach II/2026
- Remont mieszkań V/2026
- Kompleksowa modernizacja energetyczna budynków mieszkalnych wielorodzinnych przy ulicy Obrońców Westerplatte 13-13a i 15, 15a, 15b w Katowicach