Postępowanie zakończone 2026-08-26
Wykonanie etażowej instalacji C.O. w lokalach mieszkalnych zarządzanych przez KZGM w Katowicach II/2026
KOMUNALNY ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W KATOWICACH
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00385239
- Zamawiający
- KOMUNALNY ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W KATOWICACH
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Katowice, pow. Katowice, woj. śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-26
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-10
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar przedmiary.7z
- STWiOR STWIORB C.O. IND.pdf
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy Umowa na wykonanie indyw. C.O.pdf
- Formularz zal_1_do SWZ_Formularz_oferty.odt
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny rzuty opinie kominiarskie.7z
- Inny zal_2a_do_SWZ_oswiad_konsorcjum.odt
- Inny zal_2b_do_SWZ_oswiadczenie.odt
- Inny zal_2_do_SWZ_oswiadczenie.odt
- Inny przedmiary/PR Emerytalna 13-3 c.o.ath
- Inny przedmiary/PR Emerytalna 13-3 c.o.pdf
- Inny przedmiary/PR Koszalińska34b-11 c.o.ath
- Inny przedmiary/PR Koszalińska34b-11 c.o.pdf
- Inny przedmiary/PR Koszalińska 6_31 c.o .ath
- Inny przedmiary/PR Koszalińska 6_31 c.o.pdf
- Inny rzuty opinie kominiarskie/Emerytalna 13-3 rzut instalacja c.o..pdf
- Inny rzuty opinie kominiarskie/Koszalińska 34B-11 instalacja c.o. -rzut.pdf
- Inny rzuty opinie kominiarskie/Koszalińska 6-31 instalacja c.o. rzut.pdf
- Inny rzuty opinie kominiarskie/Opinia Emerytalna 13-3.PDF
- Inny rzuty opinie kominiarskie/Opinia kominiarska Koszalińska 6 m31.pdf
- Inny rzuty opinie kominiarskie/Opinia kom. Koszalińska 34B-11.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: KOMUNALNY ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W KATOWICACH
- Remont mieszkań VI/2026
- Wykonanie robót budowlanych w budynku mieszkalno-użytkowym położonym przy Placu Oddziałów Młodzieży Powstańczej 1 w Katowicach
- Remont mieszkań V/2026
- Kompleksowa modernizacja energetyczna budynków mieszkalnych wielorodzinnych przy ulicy Obrońców Westerplatte 13-13a i 15, 15a, 15b w Katowicach
- Kompleksowa modernizacja energetyczna budynku mieszkalnego wielorodzinnego położonego przy Placu Powstańców Śląskich 8 w Katowicach