Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-16
Wykonanie II odcinka kanalizacji sanitarnej dla budynków przy ul. Niedziałkowskiego 4-6
Gmina Zawiercie jednostka organizacyjna - Zakład Gospodarki Mieszkaniowej
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00415594
- Zamawiający
- Gmina Zawiercie jednostka organizacyjna - Zakład Gospodarki Mieszkaniowej
- Główny kod CPV
- 45233200-1 — Roboty w zakresie różnych nawierzchni
- Miejsce wykonania robót
- Zawiercie, pow. zawierciański, woj. śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 2 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-16
- Termin realizacji
- 2026-11-20
- Data publikacji
- 2026-09-01
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- STWiOR Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1.zip
- STWiOR Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2.zip
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy Załacznik nr 4 do SWZ Projekt umowy.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załaczniki 1-3 do SWZ.pdf
- Inny Załączniki 5-6 do SWZ.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ.doc
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ.docx
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ.docx
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ.docx
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ_Wykaz osób.docx
- Przedmiar Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Przedmiar robót.pdf
- Projekt Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Przyłącza/Rys/01 PZT A3.pdf
- Projekt Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Siec/PT/Opis/PT opis..pdf
- Projekt Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Siec/PT/Rys/01 PZT A3.pdf
- Projekt Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Siec/PW/Opis/PW opis..pdf
- Projekt Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Siec/PW/Rys/01 PZT A3.pdf
- Projekt Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Siec/PZT PAB/Opis/PZT PAB opis.pdf
- Projekt Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Siec/PZT PAB/Rys/01 PZT A3.pdf
- STWiOR Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/STWiORB/STWIORB ZAWIERCIE NIEDZIALKOWSKIEGO.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/PB do tyczenia.dwg
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Przyłącza/Opis/Przyłącza opis.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Przyłącza/Rys/02 Profil przyłączy 297x750.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Przyłącza/Rys/03 Studnia DN1000 A3.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Przyłącza/Rys/04 Schemat studnia kaskadowa A3.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Przyłącza/Rys/05 Rura przewiertowa A4.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Przyłącza/Rys/06 Zabezpieczenie kabli A3.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Przyłącza/zal/0.1 Uprawnienia MT.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Przyłącza/zal/0.2 Zaswiadczenie MT 2025.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Przyłącza/zal/1.1 WT RPWiK tresc.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Przyłącza/zal/1.2 WT RPWiK mapa A3.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Przyłącza/zal/2.1 Gmina zgoda działki drogowe.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Przyłącza/zal/2.2 Gmina zgoda działki niedrogowe.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Przyłącza/zal/3 ZUD.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Przyłącza/zal/4.1 PSG UZG PISMO.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Przyłącza/zal/4.2 PSG UZG MAPA A3.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Przyłącza/zal/5.1 TAURON UZG PISMO.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Przyłącza/zal/5.2 TAURON UZG MAPA A3.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Przyłącza/zal/6.1 ORANGE UZG MAPA A3.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Przyłącza/zal/6.2 ORANGE ULOTKA.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Przyłącza/zal/7.1 Decyzja Konserwatora.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Przyłącza/zal/7.2 Decyzja Konserwatora mapa A3.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Przyłącza/zal/8 RPWiK uzg.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Siec/PT/Rys/02 Profil A3.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Siec/PT/Rys/03 Schemat włączenia A3.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Siec/PT/Rys/04 Schemat studni bet. 1200 A3.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Siec/PT/Rys/05 Rura przewiertowa A4.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Siec/PT/Rys/06 Zabezpieczenie kabli A3.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Siec/PT/zal/0.1 Uprawnienia MT.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Siec/PT/zal/0.2 Zaswiadczenie MT 2025.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Siec/PT/zal/0.3 Uprawnienia MR.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Siec/PT/zal/0.4 Zaswiadczenie MR DO 12.2025.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Siec/PT/zal/1.1 RPWIK UZG TRASY.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Siec/PT/zal/1 WT RPWIK.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Siec/PT/zal/2.1 Gmina zgoda działki drogowe.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Siec/PT/zal/2.2 Gmina zgoda działki niedrogowe.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Siec/PT/zal/3 ZUD.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Siec/PT/zal/4.1 PSG UZG PISMO.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Siec/PT/zal/4.2 PSG UZG MAPA A3.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Siec/PT/zal/5.1 TAURON UZG PISMO.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Siec/PT/zal/5.2 TAURON UZG MAPA A3.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Siec/PT/zal/6.1 ORANGE UZG MAPA A3.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Siec/PT/zal/6.2 ORANGE ULOTKA.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Siec/PT/zal/7.1 Decyzja Konserwatora.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Siec/PT/zal/7.2 Decyzja Konserwatora mapa A3.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Siec/PT/zal/8 RPWiK uzg.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Siec/PW/~$is kanalizacji sanitarnej ul.Niedziałkowskiego.docx
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Siec/PW/Rys/02 Profil A3.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Siec/PW/Rys/03 Schemat włączenia A3.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Siec/PW/Rys/04 Schemat studni bet. 1200 A3.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Siec/PW/Rys/05 Rura przewiertowa A4.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Siec/PW/Rys/06 Zabezpieczenie kabli A3.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Siec/PW/zal/0.1 Uprawnienia MT.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Siec/PW/zal/0.2 Zaswiadczenie MT 2025.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Siec/PW/zal/0.3 Uprawnienia MR.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Siec/PW/zal/0.4 Zaswiadczenie MR DO 12.2025.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Siec/PW/zal/1.1 RPWIK UZG TRASY.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Siec/PW/zal/1 WT RPWIK.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Siec/PW/zal/2.1 Gmina zgoda działki drogowe.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Siec/PW/zal/2.2 Gmina zgoda działki niedrogowe.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Siec/PW/zal/3 ZUD.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Siec/PW/zal/4.1 PSG UZG PISMO.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Siec/PW/zal/4.2 PSG UZG MAPA A3.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Siec/PW/zal/5.1 TAURON UZG PISMO.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Siec/PW/zal/5.2 TAURON UZG MAPA A3.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Siec/PW/zal/6.1 ORANGE UZG MAPA A3.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Siec/PW/zal/6.2 ORANGE ULOTKA.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Siec/PW/zal/7.1 Decyzja Konserwatora.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Siec/PW/zal/7.2 Decyzja Konserwatora mapa A3.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Siec/PW/zal/8 RPWiK uzg.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Siec/PZT PAB/Rys/02 Profil A3.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Siec/PZT PAB/Zal/1.1 RPWIK UZG TRASY.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Siec/PZT PAB/Zal/1 WT RPWIK.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Siec/PZT PAB/Zal/2.1 Gmina zgoda działki drogowe.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Siec/PZT PAB/Zal/2.2 Gmina zgoda działki niedrogowe.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Siec/PZT PAB/Zal/3 ZUD.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Siec/PZT PAB/Zal/4.1 PSG UZG PISMO.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Siec/PZT PAB/Zal/4.2 PSG UZG MAPA A3.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Siec/PZT PAB/Zal/5.1 TAURON UZG PISMO.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Siec/PZT PAB/Zal/5.2 TAURON UZG MAPA A3.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Siec/PZT PAB/Zal/6.1 ORANGE UZG MAPA A3.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Siec/PZT PAB/Zal/6.2 ORANGE ULOTKA.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Siec/PZT PAB/Zal/7.1 Decyzja Konserwatora.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Siec/PZT PAB/Zal/7.2 Decyzja Konserwatora mapa A3.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB - cz 1/Płyta pierwsza/Siec/PZT PAB/Zal/8 RPWiK uzg.pdf
- Projekt Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Przyłącza/Rys/01 PZT A3.pdf
- Projekt Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Siec/PT/Opis/PT opis..pdf
- Projekt Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Siec/PT/Rys/01 PZT A3.pdf
- Projekt Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Siec/PW/Opis/PW opis..pdf
- Projekt Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Siec/PW/Rys/01 PZT A3.pdf
- Projekt Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Siec/PZT PAB/Opis/PZT PAB opis.pdf
- Projekt Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Siec/PZT PAB/Rys/01 PZT A3.pdf
- STWiOR Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/STWiORB/STWIORB ZAWIERCIE NIEDZIALKOWSKIEGO.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/PB do tyczenia.dwg
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Przyłącza/Opis/Przyłącza opis.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Przyłącza/Rys/02 Profil przyłączy 297x750.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Przyłącza/Rys/03 Studnia DN1000 A3.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Przyłącza/Rys/04 Schemat studnia kaskadowa A3.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Przyłącza/Rys/05 Rura przewiertowa A4.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Przyłącza/Rys/06 Zabezpieczenie kabli A3.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Przyłącza/zal/0.1 Uprawnienia MT.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Przyłącza/zal/0.2 Zaswiadczenie MT 2025.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Przyłącza/zal/1.1 WT RPWiK tresc.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Przyłącza/zal/1.2 WT RPWiK mapa A3.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Przyłącza/zal/2.1 Gmina zgoda działki drogowe.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Przyłącza/zal/2.2 Gmina zgoda działki niedrogowe.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Przyłącza/zal/3 ZUD.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Przyłącza/zal/4.1 PSG UZG PISMO.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Przyłącza/zal/4.2 PSG UZG MAPA A3.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Przyłącza/zal/5.1 TAURON UZG PISMO.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Przyłącza/zal/5.2 TAURON UZG MAPA A3.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Przyłącza/zal/6.1 ORANGE UZG MAPA A3.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Przyłącza/zal/6.2 ORANGE ULOTKA.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Przyłącza/zal/7.1 Decyzja Konserwatora.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Przyłącza/zal/7.2 Decyzja Konserwatora mapa A3.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Przyłącza/zal/8 RPWiK uzg.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Siec/PT/Rys/02 Profil A3.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Siec/PT/Rys/03 Schemat włączenia A3.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Siec/PT/Rys/04 Schemat studni bet. 1200 A3.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Siec/PT/Rys/05 Rura przewiertowa A4.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Siec/PT/Rys/06 Zabezpieczenie kabli A3.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Siec/PT/zal/0.1 Uprawnienia MT.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Siec/PT/zal/0.2 Zaswiadczenie MT 2025.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Siec/PT/zal/0.3 Uprawnienia MR.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Siec/PT/zal/0.4 Zaswiadczenie MR DO 12.2025.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Siec/PT/zal/1.1 RPWIK UZG TRASY.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Siec/PT/zal/1 WT RPWIK.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Siec/PT/zal/2.1 Gmina zgoda działki drogowe.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Siec/PT/zal/2.2 Gmina zgoda działki niedrogowe.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Siec/PT/zal/3 ZUD.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Siec/PT/zal/4.1 PSG UZG PISMO.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Siec/PT/zal/4.2 PSG UZG MAPA A3.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Siec/PT/zal/5.1 TAURON UZG PISMO.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Siec/PT/zal/5.2 TAURON UZG MAPA A3.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Siec/PT/zal/6.1 ORANGE UZG MAPA A3.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Siec/PT/zal/6.2 ORANGE ULOTKA.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Siec/PT/zal/7.1 Decyzja Konserwatora.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Siec/PT/zal/7.2 Decyzja Konserwatora mapa A3.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Siec/PT/zal/8 RPWiK uzg.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Siec/PW/~$is kanalizacji sanitarnej ul.Niedziałkowskiego.docx
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Siec/PW/Rys/02 Profil A3.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Siec/PW/Rys/03 Schemat włączenia A3.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Siec/PW/Rys/04 Schemat studni bet. 1200 A3.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Siec/PW/Rys/05 Rura przewiertowa A4.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Siec/PW/Rys/06 Zabezpieczenie kabli A3.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Siec/PW/zal/0.1 Uprawnienia MT.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Siec/PW/zal/0.2 Zaswiadczenie MT 2025.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Siec/PW/zal/0.3 Uprawnienia MR.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Siec/PW/zal/0.4 Zaswiadczenie MR DO 12.2025.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Siec/PW/zal/1.1 RPWIK UZG TRASY.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Siec/PW/zal/1 WT RPWIK.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Siec/PW/zal/2.1 Gmina zgoda działki drogowe.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Siec/PW/zal/2.2 Gmina zgoda działki niedrogowe.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Siec/PW/zal/3 ZUD.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Siec/PW/zal/4.1 PSG UZG PISMO.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Siec/PW/zal/4.2 PSG UZG MAPA A3.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Siec/PW/zal/5.1 TAURON UZG PISMO.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Siec/PW/zal/5.2 TAURON UZG MAPA A3.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Siec/PW/zal/6.1 ORANGE UZG MAPA A3.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Siec/PW/zal/6.2 ORANGE ULOTKA.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Siec/PW/zal/7.1 Decyzja Konserwatora.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Siec/PW/zal/7.2 Decyzja Konserwatora mapa A3.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Siec/PW/zal/8 RPWiK uzg.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Siec/PZT PAB/Rys/02 Profil A3.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Siec/PZT PAB/Zal/1.1 RPWIK UZG TRASY.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Siec/PZT PAB/Zal/1 WT RPWIK.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Siec/PZT PAB/Zal/2.1 Gmina zgoda działki drogowe.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Siec/PZT PAB/Zal/2.2 Gmina zgoda działki niedrogowe.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Siec/PZT PAB/Zal/3 ZUD.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Siec/PZT PAB/Zal/4.1 PSG UZG PISMO.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Siec/PZT PAB/Zal/4.2 PSG UZG MAPA A3.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Siec/PZT PAB/Zal/5.1 TAURON UZG PISMO.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Siec/PZT PAB/Zal/5.2 TAURON UZG MAPA A3.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Siec/PZT PAB/Zal/6.1 ORANGE UZG MAPA A3.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Siec/PZT PAB/Zal/6.2 ORANGE ULOTKA.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Siec/PZT PAB/Zal/7.1 Decyzja Konserwatora.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Siec/PZT PAB/Zal/7.2 Decyzja Konserwatora mapa A3.pdf
- Inny Przedmiar robót, projekt, STWIORB — cz 2/Płyta druga/Siec/PZT PAB/Zal/8 RPWiK uzg.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 2 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: STWiOR, STWiOR, SWZ, wzór umowy, ogłoszenie, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Termin realizacji zamówienia przypada na 2026-11-20.
- Do terminu składania ofert zostało 13 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP