Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-04
Wykonanie robót budowlanych dla zadania: „Budowa oświetlenia na ul. Jaskrów w Mikołowie ”
Gmina Mikołów
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00396385
- Zamawiający
- Gmina Mikołów
- Główny kod CPV
- 45231400-9 — Roboty budowlane w zakresie budowy linii
- Miejsce wykonania robót
- Mikołów, pow. mikołowski, woj. śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-09-04
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-18
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt Projekt Budowlany.7z
- Projekt Projekt Techniczny.7z
- SWZ TP.21.2026.UM.MOSiR_SWZ_sig.pdf
- Wzór umowy TP.21.2026.UM.MOSiR_zał. nr 4_umowa wzór.pdf
- Formularz TP.21.2026.UM.MOSiR_zał. nr 1_formularz oferty.doc
- Ogłoszenie OGŁOSZENIE o zmianie ogłoszenia.pdf
- Ogłoszenie OGŁOSZENIE.pdf
- Inny TP.21.2026.UM.MOSiR_zał. nr 2A_oświadczenie.doc
- Inny TP.21.2026.UM.MOSiR_zał. nr 2B_ośw. o podwyk..doc
- Inny TP.21.2026.UM.MOSiR_zał. nr 2_oświadczenie.doc
- Inny TP.21.2026.UM.MOSiR_zał. nr 3_oświadczenie.doc
- Inny TP.21.2026.UM.MOSiR_zał. nr 5_wykaz robót.doc
- Inny TP.21.2026.UM.MOSiR_zał. nr 6_wykaz osób.doc.docx
- Inny zgłoszenie robót.pdf
- Projekt PLAN ZAGOSPODAROWANIA TERENU_WER01-Model.pdf
- Inny PB_opis.pdf
- Projekt PT_PZT_PT-E-01.pdf
- Inny PT_opis.pdf
- Inny Schemat oświetlenia zewnętrznego_E-02.pdf
- Inny Sylwetka słupa - widok_E-03.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: projekt, projekt, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, ogłoszenie, projekt, projekt.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, STWiOR.
- Do terminu składania ofert zostało 1 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP