WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-20

Wykonanie robót budowlanych dla zadania: Remont lokali mieszkalnych stanowiących zasób Miasta Będzin

Miejski Zakład Budynków Mieszkalnych Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00378301
Zamawiający
Miejski Zakład Budynków Mieszkalnych Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Będzin, pow. będziński, woj. śląskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
niewymagane
Termin składania ofert
2026-08-20
Termin realizacji
2 miesiące od daty zawarcia umowy
Data publikacji
2026-08-05

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar Przedmiary(1).zip
  • STWiOR Fwd_ Fwd_ Fwd_ STWIOR Będzin.zip
  • STWiOR Fwd_ STWiORB mieszkania do remontu(1).zip
  • STWiOR STWiORB.zip
  • SWZ SWZ 05.08.2026.odt
  • SWZ SWZ 05.08.2026.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny SWZ05.08.2026.pdf
  • STWiOR STWIOR_Bedzin 11 Listopada 4.pdf
  • STWiOR STWIOR_Bedzin Małachowskiego 26-19.pdf
  • STWiOR STWIOR_Bedzin Odrodzenia 53-12.pdf
  • STWiOR STWIOR_Bedzin Odrodzenia 53-16.pdf
  • STWiOR STWIOR_Bedzin Odrodzenia 53-19.pdf
  • STWiOR STWIOR_Bedzin Odrodzenia 53-25.pdf
  • STWiOR STWIOR_Bedzin Odrodzenia 53-29.pdf
  • STWiOR STWIOR_Bedzin Odrodzenia 53-3.pdf
  • STWiOR STWIOR_Bedzin Odrodzenia 53-4.pdf
  • STWiOR STWIOR_Bedzin Szymborskiej 8-12.pdf
  • STWiOR STWIOR_Bedzin Wolska 27-6.pdf
  • STWiOR STWIOR_Bedzin Wolska 29-1.pdf
  • STWiOR STWIOR_Bedzin Wolska 39-1.pdf
  • STWiOR STWiORB 11 Listopada 4_15.pdf
  • STWiOR STWiORB Małachowskiego 26_19.pdf
  • STWiOR STWiORB Odrodzenia 53_12.pdf
  • STWiOR STWiORB Odrodzenia 53_16.pdf
  • STWiOR STWiORB Odrodzenia 53_19.pdf
  • STWiOR STWiORB Odrodzenia 53_25.pdf
  • STWiOR STWiORB Odrodzenia 53_29.pdf
  • STWiOR STWiORB Odrodzenia 53_3.pdf
  • STWiOR STWiORB Odrodzenia 53_4.pdf
  • STWiOR STWiORB Szymborskiej 8_12.pdf
  • STWiOR STWiORB Wolska 27_6.pdf
  • STWiOR STWiORB Wolska 29_1.pdf
  • STWiOR STWiORB Wolska 39_1.pdf
  • Przedmiar 11 Listopada 4-15.pdf
  • Przedmiar Małachowskiego 26-19.pdf
  • Przedmiar Odrodzenia 53-12.pdf
  • Przedmiar Odrodzenia 53-16.pdf
  • Przedmiar Odrodzenia 53-19.pdf
  • Przedmiar Odrodzenia 53-25.pdf
  • Przedmiar Odrodzenia 53-29.pdf
  • Przedmiar Odrodzenia 53-3.pdf
  • Przedmiar Odrodzenia 53-4.pdf
  • Przedmiar Szymborskiej 8-12.pdf
  • Przedmiar Wolska 27-6.pdf
  • Przedmiar Wolska 29-1.pdf
  • Przedmiar Wolska 39-1.pdf
  • STWiOR 2026.06.23 STWiOR_11 Listopada 4_15 - sanitarna.pdf
  • STWiOR 2026.06.23 STWiOR_Małachowskiego 26_19 - sanitarna.pdf
  • STWiOR 2026.06.23 STWiOR_Odrodzenia - sanitarna.pdf
  • STWiOR 2026.06.24 STWiOR_Szymborskiej 8_12 - sanitarna.pdf
  • STWiOR 2026.06.24 STWiOR_Wolska - sanitarna.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, STWiOR, STWiOR, STWiOR, SWZ, SWZ, ogłoszenie, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP