WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-24

Wykonanie robót budowlanych i uzyskanie pozwolenia na użytkowanie dla zadania pn.: „Modernizacja i rozbudowa Oddziału Małoinwazyjnej Chirurgii, Traumatologii i Ortopedii Wieku Rozwojowego,(...)"

Centrum Zdrowia Dziecka i Rodziny im. Jana Pawła II w Sosnowcu Sp. z o.o.

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00325902
Zamawiający
Centrum Zdrowia Dziecka i Rodziny im. Jana Pawła II w Sosnowcu Sp. z o.o.
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Śląskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-24
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-06

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Projekt art. 85. Dokumenty przekazane projektantowi do przygotowania PFU.zip
  • SWZ SWZ_PZ 27 2026.pdf
  • Ogłoszenie 2026 BZP 00325902 01-ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ od nr 2 do nr 13.zip
  • Inny Załącznik nr 1 - DOKUMENTACJA PROJEKTOWA.zip
  • Projekt 02_INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Sosnowiec-Szpital Pediatryczny-PT_IE-00.0 Opis techniczny.pdf
  • Projekt 02_INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Sosnowiec-Szpital Pediatryczny-PT_IE-01 Piwnica.pdf
  • Projekt 02_INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Sosnowiec-Szpital Pediatryczny-PT_IE-02 Parter_Oświetlenie.pdf
  • Projekt 02_INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Sosnowiec-Szpital Pediatryczny-PT_IE-03 Parter_Gniazda.pdf
  • Projekt 02_INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Sosnowiec-Szpital Pediatryczny-PT_IE-04 Piętro I_Oświetlenie.pdf
  • Projekt 02_INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Sosnowiec-Szpital Pediatryczny-PT_IE-05 Piętro I_Gniazda.pdf
  • Projekt 02_INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Sosnowiec-Szpital Pediatryczny-PT_IE-06 Piętro II_Oświetlenie.pdf
  • Projekt 02_INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Sosnowiec-Szpital Pediatryczny-PT_IE-07 Piętro II_Gniazda.pdf
  • Projekt 02_INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Sosnowiec-Szpital Pediatryczny-PT_IE-10 poddzasze +14.pdf
  • Projekt 02_INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Sosnowiec-Szpital Pediatryczny-PT_IE-11 poziom +18-45.pdf
  • Projekt 02_INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Sosnowiec-Szpital Pediatryczny-PT_IE-12 poziom +23-56.pdf
  • Projekt 03_INSTALACJE SANITARNE/01_Wentylacja i klimatyzacja/PDF/ISW-01 Instalacja wentylacji mechanicznej - rzut parteru.pdf
  • Projekt 03_INSTALACJE SANITARNE/01_Wentylacja i klimatyzacja/PDF/ISW-02 Instalacja wentylacji - rzut dachu podjazdu karetek.pdf
  • Projekt 03_INSTALACJE SANITARNE/01_Wentylacja i klimatyzacja/PDF/ISW-04 Instalacja wentylacji mechanicznej - rzut piętra I.pdf
  • Projekt 03_INSTALACJE SANITARNE/01_Wentylacja i klimatyzacja/PDF/ISW-05 Instalacja wentylacji mechanicznej - rzut piętra II.pdf
  • Projekt 03_INSTALACJE SANITARNE/01_Wentylacja i klimatyzacja/PDF/ISW-06 Instalacja wentylacji mechanicznej - rzut piętra III.pdf
  • Projekt 03_INSTALACJE SANITARNE/01_Wentylacja i klimatyzacja/PDF/ISW-07 Instalacja wentylacji mechanicznej - rzut poddasza.pdf
  • Projekt 03_INSTALACJE SANITARNE/01_Wentylacja i klimatyzacja/PDF/ISW-08 Instalacja wentylacji mechanicznej - rzut dachu.pdf
  • Projekt 03_INSTALACJE SANITARNE/01_Wentylacja i klimatyzacja/PDF/ISW-09 Instalacja wentylacji - rzut parteru, Oddział Psychiatryczny.pdf
  • Projekt 03_INSTALACJE SANITARNE/01_Wentylacja i klimatyzacja/PDF/ISW-10 Instalacja wentylacji i klimatyzacji - maszynownie gazów medycznych.pdf
  • Projekt 03_INSTALACJE SANITARNE/01_Wentylacja i klimatyzacja/PDF/ISWK-04.3 Instalacja kanalizacji sanitarnej rzut II pietra rev_20-05-2026.pdf
  • Projekt 03_INSTALACJE SANITARNE/01_Wentylacja i klimatyzacja/PDF/ISWK-05.3 Instalacja kanalizacji sanitarnej rzut III pietra - Oddzial Reumatologiczny rew 03_20-05-2026.pdf
  • Projekt 03_INSTALACJE SANITARNE/01_Wentylacja i klimatyzacja/PDF/ISWK-09-3 Instalacja wodociagowa rzut III pietra - Oddzial Reumatologiczny rew 03_20-05-2026.pdf
  • Projekt 03_INSTALACJE SANITARNE/02_Wod-kan/PDF/ISWK-02 Instalacja kanalizacji sanitarnej rzut parteru_rev_21-08-2024.pdf
  • Projekt 03_INSTALACJE SANITARNE/02_Wod-kan/PDF/ISWK-03 Instalacja kanalizacji sanitarnej rzut I pietra.pdf
  • Projekt 03_INSTALACJE SANITARNE/02_Wod-kan/PDF/ISWK-04.3 Instalacja kanalizacji sanitarnej rzut II pietra rev_20-05-2026.pdf
  • Projekt 03_INSTALACJE SANITARNE/02_Wod-kan/PDF/ISWK-05.3 Instalacja kanalizacji sanitarnej rzut III pietra - Oddzial Reumatologiczny rew 03_20-05-2026.pdf
  • Projekt 03_INSTALACJE SANITARNE/02_Wod-kan/PDF/ISWK-06 Instalacja wodociagowa rzut parteru_rev_28-10-2024.pdf
  • Projekt 03_INSTALACJE SANITARNE/02_Wod-kan/PDF/ISWK-07 Instalacja wodociagowa rzut I pietra.pdf
  • Projekt 03_INSTALACJE SANITARNE/02_Wod-kan/PDF/ISWK-08 Instalacja wodociagowa rzut II pietra.pdf
  • Projekt 03_INSTALACJE SANITARNE/02_Wod-kan/PDF/ISWK-09-3 Instalacja wodociagowa rzut III pietra - Oddzial Reumatologiczny rew 03_20-05-2026.pdf
  • Projekt 03_INSTALACJE SANITARNE/03_Instalacja grzewcza/PDF/ISCO-01 Instalacja grzewcza - rzut parteru rew. 03.pdf
  • Projekt 03_INSTALACJE SANITARNE/03_Instalacja grzewcza/PDF/ISCO-02 Instalacja grzewcza - rzut piętra I - Oddział Pediatryczny.pdf
  • Projekt 03_INSTALACJE SANITARNE/03_Instalacja grzewcza/PDF/ISCO-03 Instalacja grzewcza - rzut piętra II - Oddział Chirurgiczny.pdf
  • Projekt 03_INSTALACJE SANITARNE/03_Instalacja grzewcza/PDF/ISCO-04 Instalacja grzewcza - rzut piętra III - Oddział Reumatologiczny rew. 04.pdf
  • Projekt 03_INSTALACJE SANITARNE/03_Instalacja grzewcza/PDF/ISCO-05 Instalacja grzewcza - rzut poddasza rew. 02.pdf
  • Projekt 03_INSTALACJE SANITARNE/03_Instalacja grzewcza/PDF/ISCO-06 Instalacja grzewcza - rzut dachu rew. 02.pdf
  • Projekt 03_INSTALACJE SANITARNE/03_Instalacja grzewcza/PDF/ISCO-07 Instalacja grzewcza - rzut dachu podjazdu karetek.pdf
  • Projekt 03_INSTALACJE SANITARNE/03_Instalacja grzewcza/PDF/ISCO-08 Instalacja grzewcza - schemat podłaczenia nagrzewnic.pdf
  • Projekt 03_INSTALACJE SANITARNE/03_Instalacja grzewcza/PDF/ISCO-09 Instalacja grzewcza - rzut poziomu +23-85m - Lądowisko.pdf
  • Projekt 03_INSTALACJE SANITARNE/03_Instalacja grzewcza/PDF/ISCO-10 Instalacja grzewcza - przekrój A-A.pdf
  • Projekt 04_GAZY MEDYCZNE/PW_GM_00_OPIS TECHNICZNY_v2.pdf
  • Projekt 04_GAZY MEDYCZNE/PW_GM_02_Piwnica-594x841.pdf
  • Projekt 04_GAZY MEDYCZNE/PW_GM_03_Parter SOR-594x841.pdf
  • Projekt 04_GAZY MEDYCZNE/PW_GM_04_I Piętro Pediatria-420x594.pdf
  • Projekt 04_GAZY MEDYCZNE/PW_GM_06_III Piętro Reumatologia v2-420x594.pdf
  • Projekt 5_INSTALACJE SŁABOPRĄDOWE/Projekt wykonawczy KD LAN SCHIMA CCTV__ OPIS.pdf
  • Inny 02_INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Sosnowiec-Szpital Pediatryczny-PT_IE-00.1 Dobór kabli i przewodów.pdf
  • Inny 02_INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Sosnowiec-Szpital Pediatryczny-PT_IE-08 Piętro III_Oświetlenie rew_1.pdf
  • Inny 02_INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Sosnowiec-Szpital Pediatryczny-PT_IE-09 Piętro III_Gniazda rew_1.pdf
  • Inny 02_INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Sosnowiec-Szpital Pediatryczny-PT_IE-13 SCHEMAT GŁÓWNY ZASILANIA.pdf
  • Inny 02_INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Sosnowiec-Szpital Pediatryczny-PT_IE-14 SCHEMAT ROZDZIELNICY RG-4.B (SOR).pdf
  • Inny 02_INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Sosnowiec-Szpital Pediatryczny-PT_IE-15 SCHEMAT ROZDZIELNICY E_7_1 (SOR).pdf
  • Inny 02_INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Sosnowiec-Szpital Pediatryczny-PT_IE-16 SCHEMAT MODUŁU KONTROLNO-ZASILAJĄCEGO E7_1_M1-TABLICA MEDYCZNA.pdf
  • Inny 02_INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Sosnowiec-Szpital Pediatryczny-PT_IE-17 SCHEMAT MODUŁU KONTROLNO-ZASILAJĄCEGO E7_1_M2 - TABLICA MEDYCZNA.pdf
  • Inny 02_INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Sosnowiec-Szpital Pediatryczny-PT_IE-18 SCHEMAT TABLICY E7_1_W - TABLICA WENTYLACJI.pdf
  • Inny 02_INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Sosnowiec-Szpital Pediatryczny-PT_IE-19 - SCHEMAT TABLICY E7_2.pdf
  • Inny 02_INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Sosnowiec-Szpital Pediatryczny-PT_IE-20 - SCHEMAT TABLICY E7_3.pdf
  • Inny 02_INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Sosnowiec-Szpital Pediatryczny-PT_IE-21 - SCHEMAT TABLICY E74.pdf
  • Inny 02_INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Sosnowiec-Szpital Pediatryczny-PT_IE-22 - SCHEMAT TABLICY RG4.POŻ (ODBIORY POŻAROWE).pdf
  • Inny 03_INSTALACJE SANITARNE/01_Wentylacja i klimatyzacja/desktop.ini
  • Inny 03_INSTALACJE SANITARNE/01_Wentylacja i klimatyzacja/PDF/desktop.ini
  • Inny 03_INSTALACJE SANITARNE/01_Wentylacja i klimatyzacja/PDF/ISW-03 Instalacja wentylacji - przekrój A-A.pdf
  • Inny 03_INSTALACJE SANITARNE/01_Wentylacja i klimatyzacja/PDF/ISW-11 Instalacja wentylacji mechanicznej - pom. zaworu zalewowego.pdf
  • Inny 03_INSTALACJE SANITARNE/01_Wentylacja i klimatyzacja/PDF/ISWL-01 Instalacja wody lodowej - rzut parteru_popr.pdf
  • Inny 03_INSTALACJE SANITARNE/01_Wentylacja i klimatyzacja/PDF/ISWL-02 Instalacja wody lodowej - rzut I piętrapdf.pdf
  • Inny 03_INSTALACJE SANITARNE/01_Wentylacja i klimatyzacja/PDF/ISWL-03 Instalacja wody lodowej - rzut II piętra.pdf
  • Inny 03_INSTALACJE SANITARNE/01_Wentylacja i klimatyzacja/PDF/ISWL-06 Instalacja wody lodowej - rzut dachu.pdf
  • Inny 03_INSTALACJE SANITARNE/01_Wentylacja i klimatyzacja/PDF/ISWL-07 Instalacja wody lodowej - schemat podłączenia chłodnic.pdf
  • Inny 03_INSTALACJE SANITARNE/01_Wentylacja i klimatyzacja/PDF/ISWL-08 Schemat podłączenia agregatu.pdf
  • Inny 03_INSTALACJE SANITARNE/02_Wod-kan/desktop.ini
  • Inny 03_INSTALACJE SANITARNE/02_Wod-kan/PDF/desktop.ini
  • Inny 03_INSTALACJE SANITARNE/02_Wod-kan/PDF/ISWK-01 Instalacja kanalizacji sanitarnej podposadzkowej_rev_21-08-2024.pdf
  • Inny 03_INSTALACJE SANITARNE/03_Instalacja grzewcza/desktop.ini
  • Inny 03_INSTALACJE SANITARNE/03_Instalacja grzewcza/PDF/desktop.ini
  • Inny 03_INSTALACJE SANITARNE/1. Opis Techniczny - PT instalacje sanitarne - SOR Sosnowiec 2026.05.docx
  • Inny 04_GAZY MEDYCZNE/PW_GM_05_II Piętro Chirurgia-420x780.pdf
  • Inny 5_INSTALACJE SŁABOPRĄDOWE/PT Sosnowiec Szpital Pediatryczny_2024_09.20__IT-02 - Parter.pdf
  • Wzór umowy Załącznik nr 8 - wzór umowy.docx
  • Formularz Załącznik nr 3 - formularz ofertowy.doc
  • Inny Załącznik nr 10 - Oświadczenie dot. podmiotu, na którego zasoby powołuje się Wykonawca.doc
  • Inny Załącznik nr 12 - Wykaz zrealizowanych robót.doc
  • Inny Załącznik nr 13 - Oświadczenie o aktualności informacji.doc
  • Inny Załącznik nr 2 - pozwolenie na budowę.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 - Oświadczenie o spełnianiu warunków udziału.doc
  • Inny Załącznik nr 5 - Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu.doc
  • Inny Załącznik nr 6 - Oświadczenia dot. braku podstaw wykluczenia na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dn. 13.04.2022r.doc
  • Inny Załącznik nr 7 - Zobowiązanie innych podmiotów.doc
  • Inny Załącznik nr 9 - Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.doc
  • Inny art. 85. Dokumenty przekazane projektantowi do przygotowania PFU/01.06.2023/A.k.2.2 Poziom 0- SOR i dermatologia.pdf
  • Inny art. 85. Dokumenty przekazane projektantowi do przygotowania PFU/01.06.2023/FW_ IP Psychiatria.msg
  • Inny art. 85. Dokumenty przekazane projektantowi do przygotowania PFU/01.06.2023/rzut dermatologiai patio.msg
  • Inny art. 85. Dokumenty przekazane projektantowi do przygotowania PFU/01.06.2023/Wymogi dot. o. psychiatrii.docx
  • Inny art. 85. Dokumenty przekazane projektantowi do przygotowania PFU/02.06.2023/A03 RZUT PARTERU CZĘŚĆ II.pdf
  • Inny art. 85. Dokumenty przekazane projektantowi do przygotowania PFU/02.06.2023/A04 RZUT PARTERU CZĘŚĆ III.pdf
  • Inny art. 85. Dokumenty przekazane projektantowi do przygotowania PFU/02.06.2023/Skan_20230602.pdf
  • Inny art. 85. Dokumenty przekazane projektantowi do przygotowania PFU/02.06.2023/SOR- Izba Psychiatryczna.msg
  • Inny art. 85. Dokumenty przekazane projektantowi do przygotowania PFU/08.05.2023/A.k.2.3 Poziom +1- Oddział Pediatryczny.pdf
  • Inny art. 85. Dokumenty przekazane projektantowi do przygotowania PFU/rzuty/rzut 10.jpg
  • Inny art. 85. Dokumenty przekazane projektantowi do przygotowania PFU/rzuty/rzut 10.jpg
  • Inny art. 85. Dokumenty przekazane projektantowi do przygotowania PFU/rzuty/rzut 11.jpg
  • Inny art. 85. Dokumenty przekazane projektantowi do przygotowania PFU/rzuty/rzut 11.jpg
  • Inny art. 85. Dokumenty przekazane projektantowi do przygotowania PFU/rzuty/rzut 12.pdf
  • Inny art. 85. Dokumenty przekazane projektantowi do przygotowania PFU/rzuty/rzut 12.pdf
  • Inny art. 85. Dokumenty przekazane projektantowi do przygotowania PFU/rzuty/rzut 13.pdf
  • Inny art. 85. Dokumenty przekazane projektantowi do przygotowania PFU/rzuty/rzut 13.pdf
  • Inny art. 85. Dokumenty przekazane projektantowi do przygotowania PFU/rzuty/rzut 14.pdf
  • Inny art. 85. Dokumenty przekazane projektantowi do przygotowania PFU/rzuty/rzut 14.pdf
  • Inny art. 85. Dokumenty przekazane projektantowi do przygotowania PFU/rzuty/rzut 15.pdf
  • Inny art. 85. Dokumenty przekazane projektantowi do przygotowania PFU/rzuty/rzut 15.pdf
  • Inny art. 85. Dokumenty przekazane projektantowi do przygotowania PFU/rzuty/rzut 16.pdf
  • Inny art. 85. Dokumenty przekazane projektantowi do przygotowania PFU/rzuty/rzut 16.pdf
  • Inny art. 85. Dokumenty przekazane projektantowi do przygotowania PFU/rzuty/rzut 17.jpg
  • Inny art. 85. Dokumenty przekazane projektantowi do przygotowania PFU/rzuty/rzut 17.jpg
  • Inny art. 85. Dokumenty przekazane projektantowi do przygotowania PFU/rzuty/rzut 1.jpg
  • Inny art. 85. Dokumenty przekazane projektantowi do przygotowania PFU/rzuty/rzut 1.jpg
  • Inny art. 85. Dokumenty przekazane projektantowi do przygotowania PFU/rzuty/rzut 2.jpg
  • Inny art. 85. Dokumenty przekazane projektantowi do przygotowania PFU/rzuty/rzut 2.jpg
  • Inny art. 85. Dokumenty przekazane projektantowi do przygotowania PFU/rzuty/rzut 3.jpg
  • Inny art. 85. Dokumenty przekazane projektantowi do przygotowania PFU/rzuty/rzut 3.jpg
  • Inny art. 85. Dokumenty przekazane projektantowi do przygotowania PFU/rzuty/rzut 4.jpg
  • Inny art. 85. Dokumenty przekazane projektantowi do przygotowania PFU/rzuty/rzut 4.jpg
  • Inny art. 85. Dokumenty przekazane projektantowi do przygotowania PFU/rzuty/rzut 5.jpg
  • Inny art. 85. Dokumenty przekazane projektantowi do przygotowania PFU/rzuty/rzut 5.jpg
  • Inny art. 85. Dokumenty przekazane projektantowi do przygotowania PFU/rzuty/rzut 6.jpg
  • Inny art. 85. Dokumenty przekazane projektantowi do przygotowania PFU/rzuty/rzut 6.jpg
  • Inny art. 85. Dokumenty przekazane projektantowi do przygotowania PFU/rzuty/rzut 7.jpg
  • Inny art. 85. Dokumenty przekazane projektantowi do przygotowania PFU/rzuty/rzut 7.jpg
  • Inny art. 85. Dokumenty przekazane projektantowi do przygotowania PFU/rzuty/rzut 8.jpg
  • Inny art. 85. Dokumenty przekazane projektantowi do przygotowania PFU/rzuty/rzut 8.jpg
  • Inny art. 85. Dokumenty przekazane projektantowi do przygotowania PFU/rzuty/rzut 9.jpg
  • Inny art. 85. Dokumenty przekazane projektantowi do przygotowania PFU/rzuty/rzut 9.jpg
  • Inny art. 85. Dokumenty przekazane projektantowi do przygotowania PFU/rzuty/Thumbs.db

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP