Postępowanie zakończone 2026-08-12
Wykonanie robót budowlanych polegających na budowie układu komunikacyjnego wraz z miejscami parkingowymi dotyczących modernizacji węzła przesiadkowego przy Al. Marsz. Józefa Piłsudskiego ETAP I.
Gmina Miasta Jaworzno, Urząd Miejski w Jaworznie
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00355605
- Zamawiający
- Gmina Miasta Jaworzno, Urząd Miejski w Jaworznie
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-12
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-22
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny SWZ z załącznikami.zip
- Inny Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa.zip
- SWZ SWZ z załącznikami/SWZ.pdf
- Wzór umowy SWZ z załącznikami/Zał. nr 8 do SWZ-projektowane postanowienia umowy.pdf
- Formularz SWZ z załącznikami/Zał. nr 3 do SWZ Formularz ofertowy.odt
- Inny SWZ z załącznikami/wzór harmonogramu rzeczowo-finansowego.pdf
- Inny SWZ z załącznikami/Zał. nr 1 do SWZ-opis przedmiotu zamówienia.pdf
- Inny SWZ z załącznikami/Zał. nr 4 do SWZ.odt
- Inny SWZ z załącznikami/Zał. nr 5 do SWZ.odt
- Inny SWZ z załącznikami/Zał. nr 6 do SWZ.odt
- Inny SWZ z załącznikami/Zał. nr 7 do SWZ Wykaz wykonanych robót budowlanych.odt
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Dodatkowe studnie i kanalizacja na PZT.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Koncepcja rozkładu urządzeń na placu zabaw na PZT.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/PAB_Parking/D-01_Przekroje_typowe.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/PAB_Parking/E-01_Rów kablowy.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/PAB_Parking/KD-01 Szczegółowe rozwiązania konstrukcyjne studni.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/PAB_Parking/KT-01 Przekrój typowy kanału technologicznego.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/PAB_Parking/OT_PAB.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/PAB_Parking/R-01 Rozwiązania wysokościowe.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Projekty Wykonawcze/1_PW Branży drogowej/D-00_Plan orientacyjny.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Projekty Wykonawcze/1_PW Branży drogowej/D-00_Plan orientacyjny.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Projekty Wykonawcze/1_PW Branży drogowej/D-01_Plan sytuacyjny.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Projekty Wykonawcze/1_PW Branży drogowej/D-01_Plan sytuacyjny.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Projekty Wykonawcze/1_PW Branży drogowej/D-02_Przekroje_typowe.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Projekty Wykonawcze/1_PW Branży drogowej/D-02_Przekroje_typowe.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Projekty Wykonawcze/1_PW Branży drogowej/D-03 Przekroje charakterystyczne.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Projekty Wykonawcze/1_PW Branży drogowej/D-03 Przekroje charakterystyczne.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Projekty Wykonawcze/1_PW Branży drogowej/D-04_Plan warstwicowy.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Projekty Wykonawcze/1_PW Branży drogowej/D-04_Plan warstwicowy.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Projekty Wykonawcze/1_PW Branży drogowej/OT_Parking.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Projekty Wykonawcze/1_PW Branży drogowej/OT_Parking.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Projekty Wykonawcze/2_PW Kanalizacji deszczowej/KD-00 Plan zlewni deszczowej KD-00.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Projekty Wykonawcze/2_PW Kanalizacji deszczowej/KD-00 Plan zlewni deszczowej KD-00.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Projekty Wykonawcze/2_PW Kanalizacji deszczowej/KD-01_Plan sytuacyjny - KD-01.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Projekty Wykonawcze/2_PW Kanalizacji deszczowej/KD-01_Plan sytuacyjny - KD-01.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Projekty Wykonawcze/2_PW Kanalizacji deszczowej/KD-02.1 _Profil podłużny kanalizacji deszczowej-KD-02.1.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Projekty Wykonawcze/2_PW Kanalizacji deszczowej/KD-02.1 _Profil podłużny kanalizacji deszczowej-KD-02.1.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Projekty Wykonawcze/2_PW Kanalizacji deszczowej/KD-02 2_Profil podłużny kanalizacji deszczowej-KD-02.2.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Projekty Wykonawcze/2_PW Kanalizacji deszczowej/KD-02 2_Profil podłużny kanalizacji deszczowej-KD-02.2.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Projekty Wykonawcze/2_PW Kanalizacji deszczowej/KD-03 Ryrunki studni i wpustów deszczowych KD-03.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Projekty Wykonawcze/2_PW Kanalizacji deszczowej/KD-03 Ryrunki studni i wpustów deszczowych KD-03.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Projekty Wykonawcze/2_PW Kanalizacji deszczowej/TXT_PW_KD.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Projekty Wykonawcze/2_PW Kanalizacji deszczowej/TXT_PW_KD.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Projekty Wykonawcze/3_PW Oświetlenia/O-01_Projekt Zagospodarowania Terenu.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Projekty Wykonawcze/3_PW Oświetlenia/O-01_Projekt Zagospodarowania Terenu.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Projekty Wykonawcze/3_PW Oświetlenia/OT_oświetlenie.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Projekty Wykonawcze/3_PW Oświetlenia/OT_oświetlenie.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Projekty Wykonawcze/4_PW Kanału technologicznego/KT-01_Plan Sytuacyjny kanału technol ogicznego_KT-01.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Projekty Wykonawcze/4_PW Kanału technologicznego/KT-01_Plan Sytuacyjny kanału technol ogicznego_KT-01.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Projekty Wykonawcze/4_PW Kanału technologicznego/KT-02_Przekrój typowy kanału technologicznego_KT-02.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Projekty Wykonawcze/4_PW Kanału technologicznego/KT-02_Przekrój typowy kanału technologicznego_KT-02.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Projekty Wykonawcze/4_PW Kanału technologicznego/KT-03_Schemat montażu kanału technologicznego_KT-03.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Projekty Wykonawcze/4_PW Kanału technologicznego/KT-03_Schemat montażu kanału technologicznego_KT-03.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Projekty Wykonawcze/4_PW Kanału technologicznego/OT_KT-KOREKTA.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Projekty Wykonawcze/4_PW Kanału technologicznego/OT_KT-KOREKTA.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Projekty Wykonawcze/5_PW Monitoringu/M-01_Projekt Zagospodarowania Terenu_monitoring-M-01.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Projekty Wykonawcze/5_PW Monitoringu/M-01_Projekt Zagospodarowania Terenu_monitoring-M-01.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Projekty Wykonawcze/5_PW Monitoringu/OT_monitoring.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Projekty Wykonawcze/5_PW Monitoringu/OT_monitoring.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Projekty Wykonawcze/6_PW Ściany oporowej/PW_Ściana oporowa.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Projekty Wykonawcze/6_PW Ściany oporowej/PW_Ściana oporowa.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Projekty Wykonawcze/6_PW Ściany oporowej/R-01 Plan sytuacyjny budowy ściany oporowej 297x900.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Projekty Wykonawcze/6_PW Ściany oporowej/R-01 Plan sytuacyjny budowy ściany oporowej 297x900.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Projekty Wykonawcze/6_PW Ściany oporowej/R-02 Rozwiązania geometryczne budowy ściany.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Projekty Wykonawcze/6_PW Ściany oporowej/R-02 Rozwiązania geometryczne budowy ściany.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Projekty Wykonawcze/6_PW Ściany oporowej/R-03 Rysunki zbrojenia ściany oporowej.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Projekty Wykonawcze/6_PW Ściany oporowej/R-03 Rysunki zbrojenia ściany oporowej.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/PZT Parking/OT_PZT Parking.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/PZT Parking/Z-01_Plan orientacyjny.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/PZT Parking/Z-02_Projekt Zagospodarowania Terenu.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Załączniki - Uzgodnienia/OT_Załączniki- WEZEŁ PRZESIADKOWY.docx
- STWiOR Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Wytyczne inwestorskie wod-kan.doc
- Inny Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Dodatkowe studnie i kanalizacja - szkic.pdf
- Inny Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/OPINIA GEOTECHNICZNA.pdf
- Inny Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/PAB_Parking/O-01_Rów kablowy i latarnia oświetleniowa.pdf
- Inny Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Plac zabaw - wytyczne i wykaz urządzeń.pdf
- Inny Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Projekty Wykonawcze/3_PW Oświetlenia/O-02_schemat montażowy.pdf
- Inny Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Projekty Wykonawcze/3_PW Oświetlenia/O-02_schemat montażowy.pdf
- Inny Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Projekty Wykonawcze/3_PW Oświetlenia/O-03_Rów kablowy i latarnia oświetleniowa.pdf
- Inny Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Projekty Wykonawcze/3_PW Oświetlenia/O-03_Rów kablowy i latarnia oświetleniowa.pdf
- Inny Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Projekty Wykonawcze/5_PW Monitoringu/M-02_Schemat rozmieszczenia i podłączenia kamer.pdf
- Inny Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Projekty Wykonawcze/5_PW Monitoringu/M-02_Schemat rozmieszczenia i podłączenia kamer.pdf
- Inny Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Projekty Wykonawcze/5_PW Monitoringu/M-03 Schemat ideowy szafy kamerowej.pdf
- Inny Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Projekty Wykonawcze/5_PW Monitoringu/M-03 Schemat ideowy szafy kamerowej.pdf
- Inny Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/SPECYFIKACJA.pdf
- Inny Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Standard ochrony zieleni na terenie miasta Jaworzno.pdf
- Inny Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Standardy_Dostępności_w_Samorządzie.pdf
- Inny Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Załączniki - Uzgodnienia/02_MZDiM-Warunki KD/MZDiM UZGODNIENIA MAPA.pdf
- Inny Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Załączniki - Uzgodnienia/02_MZDiM-Warunki KD/MZDiM WT KD PISMO.pdf
- Inny Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Załączniki - Uzgodnienia/03_TAURON-Warunki przebudowy/Mapa 1.pdf
- Inny Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Załączniki - Uzgodnienia/03_TAURON-Warunki przebudowy/Mapa 1 (SN).pdf
- Inny Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Załączniki - Uzgodnienia/03_TAURON-Warunki przebudowy/Mapa 2.pdf
- Inny Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Załączniki - Uzgodnienia/03_TAURON-Warunki przebudowy/Mapa 2 (SN).pdf
- Inny Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Załączniki - Uzgodnienia/03_TAURON-Warunki przebudowy/Pismo przewodnie Jaworzno_Piłsudskiego.pdf
- Inny Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Załączniki - Uzgodnienia/03_TAURON-Warunki przebudowy/Warunki przebudowy Jaworzno_Piłsudskiego.pdf
- Inny Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Załączniki - Uzgodnienia/03_TAURON-Warunki przebudowy/Załącznik nr 1 do WP Jaworzno_Piłsudskiego/Mapa 1.pdf
- Inny Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Załączniki - Uzgodnienia/03_TAURON-Warunki przebudowy/Załącznik nr 1 do WP Jaworzno_Piłsudskiego/Mapa 1 (SN).pdf
- Inny Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Załączniki - Uzgodnienia/03_TAURON-Warunki przebudowy/Załącznik nr 1 do WP Jaworzno_Piłsudskiego/Mapa 2.pdf
- Inny Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Załączniki - Uzgodnienia/03_TAURON-Warunki przebudowy/Załącznik nr 1 do WP Jaworzno_Piłsudskiego/Mapa 2 (SN).pdf
- Inny Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Załączniki - Uzgodnienia/04_WODOCIĄGI-Warunki/04.a- warunki Kanalizacja sanitarna/- WT Kanalizacja_MAPA.pdf
- Inny Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Załączniki - Uzgodnienia/04_WODOCIĄGI-Warunki/04.a- warunki Kanalizacja sanitarna/WT Kanalizacja_PISMO.pdf
- Inny Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Załączniki - Uzgodnienia/04_WODOCIĄGI-Warunki/04.b- warunki Wodociąg/wODOCIAGI-WT Wodociąg_PISMO.pdf
- Inny Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Załączniki - Uzgodnienia/04_WODOCIĄGI-Warunki/04.b- warunki Wodociąg/WODOCIAG-WT- Wodociąg _MAPA.pdf
- Inny Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Załączniki - Uzgodnienia/05_WODOCIĄGI/JAWORZNO PISMO WODOC..pdf
- Inny Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Załączniki - Uzgodnienia/05_WODOCIĄGI/WODOCIĄGI JAWORZNO -PIŁS. MAPA.pdf
- Inny Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Załączniki - Uzgodnienia/06_TAURON_WARUNKI USUNIĘCIA KOLIZJI/TAURON PISMO JAWORZNO PIŁS..pdf
- Inny Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Załączniki - Uzgodnienia/06_TAURON_WARUNKI USUNIĘCIA KOLIZJI/TAURON UZGOD. 2 STRONA MAPKA.pdf
- Inny Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Załączniki - Uzgodnienia/06_TAURON_WARUNKI USUNIĘCIA KOLIZJI/TAURON_UZGOD. JAWORZNO PIŁS.-MAPA.pdf
- Inny Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Załączniki - Uzgodnienia/07_PSG/PSG PISMO.pdf
- Inny Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Załączniki - Uzgodnienia/07_PSG/uzgodnienie jaworzno MAPA.pdf
- Inny Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Załączniki - Uzgodnienia/08_GAZ SYSTEM/uzg. branżowe w związku z przebudową i modernizacją węzła przesiadkowego przy Al. Marsz. J. Piłsudskjego [bk].docx.pdf
- Inny Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Załączniki - Uzgodnienia/08_GAZ SYSTEM/zał. do pisma OS-DL.404.1012.2025.2.AK.pdf
- Inny Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Załączniki - Uzgodnienia/09_CIEPŁOWNIA/UZGODNIENIE CIEPŁ. PISMO.pdf
- Inny Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Załączniki - Uzgodnienia/09_CIEPŁOWNIA/UZGODNIENIE MAPA CIEPŁOWNIA.pdf
- Inny Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Załączniki - Uzgodnienia/10_ORANGE/250730 0161 Mapa.pdf
- Inny Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Załączniki - Uzgodnienia/10_ORANGE/NOWA ulotka_Dobre_Praktyki_2025.pdf
- Inny Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Załączniki - Uzgodnienia/11_NETIA/UZGODNIENIE JAWORZNO -MAPA.pdf
- Inny Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Załączniki - Uzgodnienia/11_NETIA/UZGODNIENIE JAWORZNO Węzeł Przes. PISMO.pdf
- Inny Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Załączniki - Uzgodnienia/12_URZĄD GÓRNICZY/SCANY-MAPA.pdf
- Inny Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Załączniki - Uzgodnienia/12_URZĄD GÓRNICZY/URZĄD GÓRNICZY -uzgodnienie.pdf
- Inny Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Załączniki - Uzgodnienia/13_USŁUGI WODOCIĄGOWE HKW/UZGODNIENIE HKW.pdf
- Inny Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Załączniki - Uzgodnienia/13_USŁUGI WODOCIĄGOWE HKW/UZGODNIENIE PISMO.pdf
- Inny Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Załączniki - Uzgodnienia/14_KONCERN WĘGLOWY/Polski Koncern Węglowy Sygn. TT-_TM 120_ 9436.pdf
- Inny Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Załączniki - Uzgodnienia/15_GPW/GPW-420 X 800-MAPA.pdf
- Inny Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Załączniki - Uzgodnienia/15_GPW/GPW-PISMO.pdf
- Inny Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Załączniki - Uzgodnienia/16_MZDiM Uzgodnienie branzowe/MZDiM_Ugodnienie branżowe.pdf
- Inny Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Załączniki - Uzgodnienia/16_MZDiM Uzgodnienie branzowe/MZDiM _Uzgodnienie mapa.pdf
- Inny Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Załączniki - Uzgodnienia/17_Opinia_MZDIM.DZ.7130.76.2025.IW-kanał technologiczny.pdf
- Inny Zał. nr 2 do SWZ-dokumenacja projektowa/Załączniki - Uzgodnienia/OPINIA GEOTECHNICZNA.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Miasta Jaworzno, Urząd Miejski w Jaworznie
- Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania: „Budowa boiska wielofunkcyjnego dla dzieci, młodzieży i dorosłych przy LKS ZGODA Byczyna” (JBO 2026).
- Wykonanie pełnego zakresu robót budowlanych w ramach zadania pn.: „Bezpieczny i nowoczesny klub – modernizacja obiektu LKS Ciężkowianka” w ramach Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego 2026 (3).
- Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania: „Bezpieczni nad wodą – infrastruktura dla OSP Długoszyn” (Jaworznicki Budżet Obywatelski 2026).
- Budowa budynku gospodarczego na terenie OSP Osiedle Stałe (Jaworznicki Budżet Obywatelski 2026).
- Wykonanie robót budowlanych dla zadania: „Bezpieczna szkoła – miejsca postojowe z monitoringiem przy Szkole Podstawowej nr 22 w Jeleniu” (Jaworznicki Budżet Obywatelski 2026).