Postępowanie zakończone 2026-06-24
Wykonie robót budowlanych polegających na zamknięciu oraz adaptacji istniejących balkonów skrzydła wschodniego Pawilonu nr 4 na potrzeby działalności oddziałów szpitalnych
Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00280717
- Zamawiający
- Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-24
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-09
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Ogłoszenie 2026.06.09_Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Ogłoszenie 2026.06.11_Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf
- Inny 2026.06.11_Wyjaśnienia treści SWZ nr 1 + Zał.zip
- Inny 2026.06.11_Zmiana treści SWZ nr 1 + zał.zip
- Inny SWZ + zał. 1-7.zip
- Inny 2026.06.11_Zmiana treści SWZ nr 1 + zał/2026.06.11_Zał. nr 8 do SWZ_Oświadczenie dot. ICT, cyberbezpie.doc
- Inny 2026.06.11_Zmiana treści SWZ nr 1 + zał/2026.06.11_Zał. nr 8 do SWZ_Oświadczenie dot. ICT, cyberbezpie.pdf
- Inny 2026.06.11_Zmiana treści SWZ nr 1 + zał/2026.06.11_Zmiana treści SWZ nr 1.pdf
- Inny 2026.06.11_Wyjaśnienia treści SWZ nr 1 + Zał/2026.06.11_Wyjaśnienia treści SWZ nr 1.pdf
- Inny 2026.06.11_Wyjaśnienia treści SWZ nr 1 + Zał/Zał. nr 1/PB_P4_INWENT_rys.13i_elewacja wschodnia.pdf
- Inny 2026.06.11_Wyjaśnienia treści SWZ nr 1 + Zał/Zał. nr 1/PB_P4_INWENT_rys.14i_elewacja południowa.pdf
- Inny 2026.06.11_Wyjaśnienia treści SWZ nr 1 + Zał/Zał. nr 1/PB_P4_INWENT_rys.16i_elewacja północna.pdf
- Przedmiar SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Przedmiary/2026.04.13_Przedmiar.robót_instalacje.elektr.i.teletech_koszt.ślepy.puz
- Przedmiar SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Przedmiary/2026.04.13_Przedmiar.robót_instalacje.elektr.i.teletech_koszt.ślepy.xml
- Przedmiar SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Przedmiary/2026.04.13_Przedmiar.robót_instalacje.elektr.i.teletech.pdf
- Przedmiar SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Przedmiary/2026.04.13_Przedmiar.robót_instalacje.sanit.i.grzewcze_koszt.ślepy.puz
- Przedmiar SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Przedmiary/2026.04.13_Przedmiar.robót_instalacje.sanit.i.grzewcze_koszt.ślepy.xml
- Przedmiar SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Przedmiary/2026.04.13_Przedmiar.robót_instalacje.sanit.i.grzewcze.pdf
- Przedmiar SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Przedmiary/2026.04.13_Przedmiar.robót_roboty.ogólnobudowlane_koszt.ślepy.puz
- Przedmiar SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Przedmiary/2026.04.13_Przedmiar.robót_roboty.ogólnobudowlane_koszt.ślepy.xml
- Przedmiar SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Przedmiary/2026.04.13_Przedmiar.robót_roboty.ogólnobudowlane.pdf
- Projekt SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Projekty/1_Projekt_zagospodarowanie terenu/PZT_Opis techniczny.pdf
- Projekt SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Projekty/2_Projekt_architektura/Architektura_Opis techniczny.pdf
- Projekt SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Projekty/3_Projekt_konstrukcja/Konstrukcja_Opis techniczny.pdf
- Projekt SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Projekty/4_Projekt_instalacje sanitarne/Instal.sanit_Opis techniczny.pdf
- Projekt SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Projekty/5_Projekt_instalacje elektryczne i teletechniczne/Instal.elektr.teletech_Opis techniczny.pdf
- STWiOR SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/STWiORy/STWiOR_architektura i konstrukcja.pdf
- STWiOR SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/STWiORy/STWiOR_instalacje elektryczne i teletechniczne.pdf
- STWiOR SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/STWiORy/STWiOR_instalacje sanitarne.pdf
- SWZ SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_SWZ.pdf
- Wzór umowy SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 6_Projekt umowy.pdf
- Formularz SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 1_Formularz ofertowy.doc
- Formularz SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 1_Formularz ofertowy.pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 2_Oświadczenie o niepodl. wykl. i speł. war..doc
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 2_Oświadczenie o niepodl. wykl. i speł. war..pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 3_Oświadczenie art 117 ust. 4, ost.doc
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 3_Oświadczenie art 117 ust. 4, ost.pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 4_Wzór zobow. podm. udost. zas..doc
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 4_Wzór zobow. podm. udost. zas..pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Projekty/1_Projekt_zagospodarowanie terenu/PZT_Rys nr 1.pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Projekty/2_Projekt_architektura/Architektura_Rys. nr 10 - zestawienie stolarki okiennej.pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Projekty/2_Projekt_architektura/Architektura_Rys. nr 1i - inwentaryzacja - rzut parteru i 1. piętra.pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Projekty/2_Projekt_architektura/Architektura_Rys. nr 1 - rzut parteru.pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Projekty/2_Projekt_architektura/Architektura_Rys. nr 2i - inwentaryzacja - rzut 2. i 3. piętra.pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Projekty/2_Projekt_architektura/Architektura_Rys. nr 2 - rzut 1. piętra.pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Projekty/2_Projekt_architektura/Architektura_Rys. nr 3i - inwentaryzacja - rzut 4. piętra.pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Projekty/2_Projekt_architektura/Architektura_Rys. nr 3 - rzut 2. piętra.pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Projekty/2_Projekt_architektura/Architektura_Rys. nr 4 - rzut 3. piętra.pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Projekty/2_Projekt_architektura/Architektura_Rys. nr 5 - rzut 4. piętra.pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Projekty/2_Projekt_architektura/Architektura_Rys. nr 6 - rzut dachu.pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Projekty/2_Projekt_architektura/Architektura_Rys. nr 7 - przekrój a-a i b-b.pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Projekty/2_Projekt_architektura/Architektura_Rys. nr 8 - elewacja południowa.pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Projekty/2_Projekt_architektura/Architektura_Rys. nr 9 - zestawienie stolarki drzwiowej.pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Projekty/3_Projekt_konstrukcja/Konstrukcja_Rys. nr 1K - rzut parteru i 1. piętra.pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Projekty/3_Projekt_konstrukcja/Konstrukcja_Rys. nr 2K - rzut 2. i 3. piętra.pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Projekty/3_Projekt_konstrukcja/Konstrukcja_Rys. nr 3K - rzut 4. piętra.pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Projekty/3_Projekt_konstrukcja/Konstrukcja_Rys. nr 4K - schemat wykonania nadprozy.pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Projekty/4_Projekt_instalacje sanitarne/Instal.sanit_Rys. nr CH-01 - klimatyzacja schemat.pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Projekty/4_Projekt_instalacje sanitarne/Instal.sanit_Rys. nr CH-02 - klimatyzacja parter.pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Projekty/4_Projekt_instalacje sanitarne/Instal.sanit_Rys. nr CH-03 - klimatyzacja 1. piętro.pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Projekty/4_Projekt_instalacje sanitarne/Instal.sanit_Rys. nr CH-04 - klimatyzacja 2. piętro.pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Projekty/4_Projekt_instalacje sanitarne/Instal.sanit_Rys. nr CH-05 - klimatyzacja 3. piętro.pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Projekty/4_Projekt_instalacje sanitarne/Instal.sanit_Rys. nr CH-06 - klimatyzacja 4. piętro.pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Projekty/4_Projekt_instalacje sanitarne/Instal.sanit_Rys. nr G-01 - inst grzewcza parter.pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Projekty/4_Projekt_instalacje sanitarne/Instal.sanit_Rys. nr G-02 - inst grzewcza 1. piętro.pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Projekty/4_Projekt_instalacje sanitarne/Instal.sanit_Rys. nr G-03 - inst grzewcza 2. piętro.pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Projekty/4_Projekt_instalacje sanitarne/Instal.sanit_Rys. nr G-04 - inst grzewcza 3. piętro.pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Projekty/4_Projekt_instalacje sanitarne/Instal.sanit_Rys. nr G-05 - inst grzewcza 4. piętro.pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Projekty/4_Projekt_instalacje sanitarne/Instal.sanit_Rys. nr K-01 - inst wodkan parter.pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Projekty/4_Projekt_instalacje sanitarne/Instal.sanit_Rys. nr K-02 - inst wodkan 1. piętro.pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Projekty/4_Projekt_instalacje sanitarne/Instal.sanit_Rys. nr K-03 - inst wodkan 2. piętro.pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Projekty/4_Projekt_instalacje sanitarne/Instal.sanit_Rys. nr K-04 - inst wodkan 3. piętro.pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Projekty/4_Projekt_instalacje sanitarne/Instal.sanit_Rys. nr K-05 - inst wodkan 4. piętro.pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Projekty/4_Projekt_instalacje sanitarne/Instal.sanit_Rys. nr W-01 - wentylacja parter.pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Projekty/4_Projekt_instalacje sanitarne/Instal.sanit_Rys. nr W-02 - wentylacja 1. piętro.pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Projekty/4_Projekt_instalacje sanitarne/Instal.sanit_Rys. nr W-03 - wentylacja 2. piętro.pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Projekty/4_Projekt_instalacje sanitarne/Instal.sanit_Rys. nr W-04 - wentylacja 3. piętro.pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Projekty/4_Projekt_instalacje sanitarne/Instal.sanit_Rys. nr W-05 - wentylacja 4. piętro.pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Projekty/4_Projekt_instalacje sanitarne/Instal.sanit_Rys. nr W-06 - wentylacja dach.pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Projekty/5_Projekt_instalacje elektryczne i teletechniczne/Instal.elektr.teletech_Rys. nr EF-01 - schemat zasilania TK0.pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Projekty/5_Projekt_instalacje elektryczne i teletechniczne/Instal.elektr.teletech_Rys. nr EF-02 - schemat zasilania TK1.pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Projekty/5_Projekt_instalacje elektryczne i teletechniczne/Instal.elektr.teletech_Rys. nr EF-03 - schemat zasilania TK2.pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Projekty/5_Projekt_instalacje elektryczne i teletechniczne/Instal.elektr.teletech_Rys. nr EF-04 - schemat zasilania TK3.pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Projekty/5_Projekt_instalacje elektryczne i teletechniczne/Instal.elektr.teletech_Rys. nr EF-05 - schemat zasilania TK4.pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Projekty/5_Projekt_instalacje elektryczne i teletechniczne/Instal.elektr.teletech_Rys. nr EF-06 - schemat instal LAN.pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Projekty/5_Projekt_instalacje elektryczne i teletechniczne/Instal.elektr.teletech_Rys. nr EF-07 - schemat instal SP.pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Projekty/5_Projekt_instalacje elektryczne i teletechniczne/Instal.elektr.teletech_Rys. nr EO-01 - oświetlenie parter.pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Projekty/5_Projekt_instalacje elektryczne i teletechniczne/Instal.elektr.teletech_Rys. nr EO-02 - oświetlenie 1. piętro.pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Projekty/5_Projekt_instalacje elektryczne i teletechniczne/Instal.elektr.teletech_Rys. nr EO-03 - oświetlenie 2. piętro.pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Projekty/5_Projekt_instalacje elektryczne i teletechniczne/Instal.elektr.teletech_Rys. nr EO-04 - oświetlenie 3. piętro.pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Projekty/5_Projekt_instalacje elektryczne i teletechniczne/Instal.elektr.teletech_Rys. nr EO-05 - oświetlenie 4. piętro.pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Projekty/5_Projekt_instalacje elektryczne i teletechniczne/Instal.elektr.teletech_Rys. nr ES-01 - teletechnika parter.pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Projekty/5_Projekt_instalacje elektryczne i teletechniczne/Instal.elektr.teletech_Rys. nr ES-02 - teletechnika 1. piętro.pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Projekty/5_Projekt_instalacje elektryczne i teletechniczne/Instal.elektr.teletech_Rys. nr ES-03 - teletechnika 2. piętro.pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Projekty/5_Projekt_instalacje elektryczne i teletechniczne/Instal.elektr.teletech_Rys. nr ES-04 - teletechnika 3. piętro.pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Projekty/5_Projekt_instalacje elektryczne i teletechniczne/Instal.elektr.teletech_Rys. nr ES-05 - teletechnika 4. piętro.pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Projekty/5_Projekt_instalacje elektryczne i teletechniczne/Instal.elektr.teletech_Rys. nr ES-06 - teletechnika schemat SSP.pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Projekty/5_Projekt_instalacje elektryczne i teletechniczne/Instal.elektr.teletech_Rys. nr ET-01 - elektryka parter.pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Projekty/5_Projekt_instalacje elektryczne i teletechniczne/Instal.elektr.teletech_Rys. nr ET-02 - elektryka 1. piętro.pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Projekty/5_Projekt_instalacje elektryczne i teletechniczne/Instal.elektr.teletech_Rys. nr ET-03 - elektryka 2. piętro.pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Projekty/5_Projekt_instalacje elektryczne i teletechniczne/Instal.elektr.teletech_Rys. nr ET-04 - elektryka 3. piętro.pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Projekty/5_Projekt_instalacje elektryczne i teletechniczne/Instal.elektr.teletech_Rys. nr ET-05 - elektryka 4. piętro.pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Projekty/5_Projekt_instalacje elektryczne i teletechniczne/Instal.elektr.teletech_Rys. nr EZ-01 - gniazda parter.pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Projekty/5_Projekt_instalacje elektryczne i teletechniczne/Instal.elektr.teletech_Rys. nr EZ-02 - gniazda 1. piętro.pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Projekty/5_Projekt_instalacje elektryczne i teletechniczne/Instal.elektr.teletech_Rys. nr EZ-03 - gniazda 2. piętro.pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Projekty/5_Projekt_instalacje elektryczne i teletechniczne/Instal.elektr.teletech_Rys. nr EZ-04 - gniazda 3. piętro.pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Projekty/5_Projekt_instalacje elektryczne i teletechniczne/Instal.elektr.teletech_Rys. nr EZ-05 - gniazda 4. piętro.pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 5_Dokumentacja/Projekty/5_Projekt_instalacje elektryczne i teletechniczne/Instal.elektr.teletech_Rys. nr EZ-06 - gniazda dach.pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 7_Oświadczenia w zakresie reżimu fakturowania.docx
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.06.09_Zał. nr 7_Oświadczenia w zakresie reżimu fakturowania.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP