Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-21
Wymiana windy towarowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 15 przy ul. Zielonogórskiej 3 w Katowicach
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 15
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00417586
- Zamawiający
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 15
- Główny kod CPV
- 45313100-5 — Instalowanie wind
- Miejsce wykonania robót
- Katowice, pow. Katowice, woj. śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-09-21
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-09-02
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ ZP604 SWZ z załącznikami.pdf
- Ogłoszenie ZP604 Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny ZP604 Załączniki w formie edytowlanej.docx
- Inny ZP604 zał nr 9 Dokumentacja.zip
- Przedmiar Przedmiar robót.pdf
- Przedmiar Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.pdf
- STWiOR STWIOR Przedszkole nr 17 (ZSP15).pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, STWiOR.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 18 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP