Postępowanie zakończone 2026-07-28
Zagospodarowanie terenu przy SP nr 36 , ZSB oraz Przedszkolu nr 43 w ramach projektu "Adaptacja do zmian klimatu na terenie miasta Bielska-Białej - II etap" w formule „zaprojektuj i wybuduj”
Miasto Bielsko-Biała Urząd Miejski w Bielsku-Białej
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00335403
- Zamawiający
- Miasto Bielsko-Biała Urząd Miejski w Bielsku-Białej
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-28
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-10
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt Zał. 5 PFU_P43.zip
- Projekt Zał. 5 PFU_SP36.zip
- Projekt Zał. 5 PFU_ZSB.zip
- SWZ Specyfikacja Warunków Zamówienia ZP.271.2.75.2026.KC.pdf
- Wzór umowy Zał. 4 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy (wzór umowy) _SP36 ZSB P43.pdf
- Formularz Zał. 1 - Formularz oferta.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Zał. 2 - Oświadczenie o niepodleg. wykluczeniu oraz speł. warunków.doc
- Inny Zał. 3 - Formularz wyceny zamówienia_P43_SP36_ZSB_zbiorczo 10.07.xlsx
- Inny Zał. 6 - Wzór zobowiązania innych podmiotów.doc
- Projekt Zał. 5 PFU_P43/PFU_BB_P43_PZT.pdf
- Projekt Zał. 5 PFU_P43/PFU_BB_SP43_INW.ZIELENI.pdf
- Projekt Zał. 5 PFU_P43/PFU_BB_SP43_INW.ZUZBR.pdf
- Projekt Zał. 5 PFU_P43/PFU_P43_OPIS_27.05.25.pdf
- Projekt Zał. 5 PFU_P43/PFU_P43_OPIS_INWENTARYZACJI.pdf
- Projekt Zał. 5 PFU_P43/PFU_P43_TABELA.pdf
- Projekt Zał.5 PFU_SP36/PFU_BB_SP36_INWENTARYZACJA TER.UTW.pdf
- Projekt Zał.5 PFU_SP36/PFU_BB_SP36_INWENTARYZACJA ZIELENI.pdf
- Projekt Zał.5 PFU_SP36/PFU_BB_SP36_INW.UZBR.pdf
- Projekt Zał.5 PFU_SP36/PFU_BB_SP36_R02_PZT.pdf
- Projekt Zał.5 PFU_SP36/PFU_SP36_KATALOG_MALEJ ARCH.pdf
- Projekt Zał.5 PFU_SP36/PFU_SP36_OPIS_27.05.25.pdf
- Projekt Zał.5 PFU_SP36/PFU_SP36_OPIS_INWENTARYZACJI.pdf
- Projekt Zał.5 PFU_SP36/PFU_SP36_TABELA.pdf
- Projekt Zał.5 PFU_ZSB/PFU_BB_ZSB_01_ R03.pdf
- Projekt Zał.5 PFU_ZSB/PFU_BB_ZSB_INW.TER.UTW.pdf
- Projekt Zał.5 PFU_ZSB/PFU_BB_ZSB_INW.UZBR.pdf
- Projekt Zał.5 PFU_ZSB/PFU_BB_ZSB_INW.ZIELENI.pdf
- Projekt Zał.5 PFU_ZSB/PFU_ZSB_KATALOG_MAL_ARCH.pdf
- Projekt Zał.5 PFU_ZSB/PFU_ZSB_OPIS_INWENTARYZACJA.pdf
- Projekt Zał.5 PFU_ZSB/PFU_ZSB_OPIS.pdf
- Projekt Zał.5 PFU_ZSB/PFU_ZSB_TABELA.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Miasto Bielsko-Biała Urząd Miejski w Bielsku-Białej
- Zagospodarowanie zielonych przystanków – ograniczenie miejskiej wyspy ciepła, stworzenie zielonego przystanku: cz.1 Wapienica Centrum cz.2 Cieszyńska - Hulanka cz.3 przy ul. Paderewskiego (Befaszczot)
- Ogród Nadziei przy Wyspiańskiego – przestrzeń odpoczynku i kultury wśród zieleni” zagospodarowanie terenu BCO przy ul. S. Wyspiańskiego w ramach Budżetu Obywatelskiego
- Modernizacja chłodzenia i systemu zasilania w serwerowni realizowana w formule „zaprojektuj i wybuduj” w ramach projektu „Transformacja cyfrowa i ekspansja e-usług w Bielsku-Białej”
- Przebudowa i rozbudowa wraz ze zmianą sposobu użytkowania budynków przy ulicy Młyńskiej 11 i Stefana Batorego 2 w Bielsku- Białej prowadzona w formule „zaprojektuj i wybuduj” (...) 2021-2027.
- „Zagospodarowanie terenu przy SP nr 4, SP nr 6 w Bielsku-Białej w ramach projektu "Adaptacja do zmian klimatu na terenie miasta Bielska-Białej - II etap" w formule „zaprojektuj i wybuduj”